Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
Úvodní stránka ›› Radnice ›› Oblasti působnosti ›› Školství a vzdělávání ›› Úspěšný žák za rok 2019 ›› detail/podstránka

Úspěšný žák za rok 2019

Letos byli již pojedenácté slavnostně oceněni žáci základních škol Městské části Praha 6 za úspěšnou vědomostní, uměleckou či sportovní reprezentaci škol, městské části nebo Prahy, případně za pomoc spolužákům a organizační aktivity ve škole.

Více než třicet nominovaných žáků si 5. června v Písecké bráně převzalo pamětní listy, pamětní medaili MČ Praha 6 a knihy z rukou radní Ing. Marie Kubíkové a vedoucího odboru školství Mgr. Luďka Soustružníka. Oceněné žáky doprovázeli rodiče, rodinní příslušníci a ředitelé či zástupci škol.

 

 

Přehled oceněných žáků:

 

Barbora Bendová, ZŠ a MŠ T. G. Masaryka

kamarádsky laděná flétnistka a gymnastka, vystupující v Kühnově dětském sboru, Národním divadle a Hudebním divadle Karlín

 

Viktorie Bernová,ZŠ a MŠ Emy Destinnové

vstřícná premiantka třídy, která přirozeně pomáhá spolužačce z ciziny při výuce i v běžných záležitostech

 

Jáchym Brabec, ZŠ a MŠ Antonína Čermáka

všeobecně oblíbená vůdčí umělecká osobnost školních divadelních představení a člen redakční rady školního časopisu

 

Levi Crossan, ZŠ a MŠ Bílá

spolehlivý reprezentant školy v matematických soutěžích, který rovněž zajišťuje komunikaci s řídícím centrem v NASA v mezinárodního projektu EarthKAM, za což byl oceněn i na mezinárodním festivalu Science on stage

 

Nicol Fajgarová, ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek

úspěšná řešitelka několika olympiád s kamarádským přístupem ke spolužákům

 

Anička Hedbávná, ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek

skvělá studentka s vřelým vztahem ke spolužákům, u nichž je za to na oplátku oblíbena

 

Kryštof Judl, ZŠ a MŠ náměstí Svobody 2

velmi aktivní reprezentant školy v různých soutěžích, který je vždy ochoten pomáhat spolužákům

 

Kateřina Kaňáková, ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

zodpovědná a spolehlivá členka žákovského parlamentu, ochotná spoluorganizátorka školních akcí a všestranná reprezentantka ve sportovních soutěžích

 

David Daniel Kaplan, ZŠ Marjánka

vynikající reprezentant školy, Prahy 6 i hlavního města, gymnastický mistr České republiky s přirozenou autoritou ve škole a výjimečným vystupováním na veřejnosti

 

Jan Klimpl, ZŠ a MŠ J. A. Komenského

empatický reprezentant školy v matematických soutěžích, který pomáhá oslabenému spolužákovi

 

Tomáš Kluch, ZŠ Norbertov

všestranný sportovec a opora školního týmu v dopravní soutěži, který se dokáže převtělit i do rytíře Norberta I. a pasovat prvňáčky na čtenáře nebo moderovat Adventní odpoledne

 

Matylda Kociánová, ZŠ Pod Marjánkou

mnohonásobná reprezentantka školy a Prahy 6 v jazykových soutěžích, úspěšná zejména na olympiádě v německém jazyce

 

Agáta Kubátová, ZŠ Dědina

kultivovaná vyslankyně školy v recitačních soutěžích a Mezinárodní dětské výtvarné výstavě Lidice, která díky obdivuhodné empatii k dětem i dospělým napomáhá vyladění vztahů ve třídě

 

Kryštof Linke, ZŠ Pod Marjánkou

dlouhodobě úspěšný reprezentant školy na mnoha olympiádách a soutěžích s nadstandardním zájmem o nové poznatky a ochotou pomáhat spolužákům

 

Jakub Mejzr, ZŠ a MŠ Antonína Čermáka

úspěšný účastník přírodovědných, matematických a recitačních soutěží, spoluorganizátor celoškolní literární soutěže a reprezentant školy v projektu Příběhy našich sousedů

 

Zdeněk Mudryj, ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

tolerantní a spolehlivý spoluorganizátor školních akcí, který obětavě pomáhá mladším spolužákům a nezištně pak učitelům

 

Adéla Němečková, ZŠ a MŠ T. G. Masaryka

skromná a snaživá dívka, která je naladěna přátelsky ke spolužákům a optimisticky k životu

 

Kamila Pazderková, ZŠ a MŠ Bílá

reprezentantka školy ve sportovních soutěžích s výbornými studijními výsledky, která opakovaně uspěla v hodnocení žáků a učitelů v celoškolním programu Učíme se a má to smysl

 

Jiří Rada, ZŠ Dědina

vstřícný, empatický a taktní pomocník zahraničním spolužákům při zvládání školních povinností

 

Samuel Rosiar, ZŠ a MŠ Červený vrch

všestranně nadaný reprezentant školy a Prahy 6 v matematické a fyzikální olympiádě, v English Maths Competition, Matematické střele, Dopplerově vlně, Náboji a Matematickém klokanovi

 

Anna Rozsypalová, ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

svědomitá a pilná spoluorganizátorka třídních a školních projektů, morální autorita s kladným vlivem na spolužáky

 

Tereza Setničková, ZŠ a MŠ náměstí Svobody 2

svědomitostí a pílí podpořený literární a výtvarný talent, který uplatňuje nejen ve školních novinách, která se významně podílí i na jejich podobě

 

Artur Andrej Alexandr Szeredi, ZŠ a MŠ J. A. Komenského

nadšený a svědomitý reprezentant školy ve sportovních a zdravotnických soutěžích, který významně pomáhá potřebnému spolužákovi

 

Adam Szlifka, ZŠ a MŠ Antonína Čermáka

jazykově nadaný čtenář knih v anglickém originálu s nadprůměrnými znalostmi v oblasti informačních technologií a se stipendijními zkušenostmi z Prague British International School

 

Sára Šamánková, ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek

aktivní členka školního parlamentu a řešitelka matematických soutěží, kde úspěšně reprezentuje školu rovnou ve vyšších věkových kategoriích

 

Zuzana Šrámková, ZŠ a MŠ náměstí Svobody 2

svědomitá a pilná reprezentantka školy na olympiádě z českého jazyka, která je vždy ochotná pomáhat spolužákům

 

Jolana Štenglová, ZŠ a MŠ Červený vrch

bystrá a nadmíru empatická členka školního parlamentu, která vynikajícím způsobem reprezentuje školu, Prahu 6 i hlavní město v chemických a matematických soutěžích

 

Aneta Štrosová, ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

vášnivá akordeonistka s vynikajícími úspěchy z celostátních hudebních soutěží, která je navíc obdobně úspěšná i v přespolním běhu, atletických štafetách, soutěžích všestrannosti a vícebojích

 

Michal Švorc, ZŠ a MŠ J. A. Komenského

svědomitý a spolehlivý pomocník všech potřebných spolužáků, vyznačující se kamarádským přístupem a kladným vlivem na třídní kolektiv

 

Vojtěch Tesař, ZŠ a MŠ Červený vrch

skromný a talentovaný literát reprezentující školu a Prahu 6 na olympiádách v českém jazyce a matematických soutěžích

 

Alice Olga Vítová, ZŠ Dědina

sympatická a vstřícná žákyně, která si mimořádně skvěle plní své školní povinnosti a navíc je ochotná kdykoliv pomoci svým spolužákům

 

Nina Weissová, ZŠ a MŠ Emy Destinnové

vstřícná, empatická a pozitivně laděná reprezentantka školy a Prahy 6 v olympiádě z anglického jazyka

 

Emma Veronika Werbiková, ZŠ a MŠ Emy Destinnové

úspěšná řešitelka matematické olympiády, stejně jako soutěží jazykových, počítačových a sportovních



© 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/uspesny_zak ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz