Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Aktuální záměry a projekty ›› Rekonstrukce ulice Šárecká ›› detail/podstránka

Rekonstrukce ulice Šárecká

náhled souboru

 

Na jaře roku 2016 bylo Magistrátem hl.m. Prahy (prostřednictvím TSK a.s.) zadáno zpracování studie proveditelnosti na rekonstrukci ulice Šárecká na Praze 6 v celé její délce. Studie zahrnuje koncepci dopravního řešení stávajících křižovatek včetně případných alternativních návrhů a řešení úpravy zeleně. Hlavním cílem studie je nalézt vhodná zklidňovací opatření, která svým charakterem povedou ke zklidnění dopravy a ke zvýšení bezpečnosti provozu vozidel a chodců.

Studii je možné stáhnout na tomto odkazu.

Aktuálně: 


Připomínky a podněty obyvatel bylo možné zasílat do 28. 2. 2017. Děkujeme všem, co tak učinili. Připomínky a podněty poslouží jako podklad pro zformování stanoviska k záměru rekonstrukce.

 

ikonka typu souboru application/pdf pripominky [ PDF • 507kB ]

ikonka typu souboru application/vnd.openxmlformats-officedocument.spreadsheetml.sheet pripominky sarecka [ XLSX • 15kB


Dne 16. 2. 2017 od 18:00 v jídelně ZŠ Hanspaulka proběhne veřejné setkání, kde bude prezentována studie a zároveň zaznamenány připomínky přítomných obyvatel.

Audio záznam z debaty.


 


Na podzim 2016 dostala MČ Praha 6 studii v pracovní verzi k prozkoumání a formulování stanoviska. K tvorbě tohoto stanoviska hodlá MČ P6 přizvat veřejnost prostřednictvím tzv. participačního procesu.

 

dotazy: Ing. Jindřich Pinc [archivní záznam] (referent participace)

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/sarecka ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz