Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Ptejte se radních ›› detail/podstránka
Mgr. Jan Lacina (fotka)
Mgr. Jan Lacina
vizitka vCard QR kód - vyfoťte svým chytrým mobilem a uložte kontakt přímo do svého adresáře místostarosta
» Hospodářská politika a správa majetku
» Kultura
» Sport a volnočasové aktivity

Otázky a odpovědi

Téma: Kultura, sport a volnočasové aktivity


Dobrý den,
nevím, jestli jsem na správné adrese. Mám velké přání, aby Praha 6 organizovala farmářské trhy i ve všední den. Sobota na Kulaťáku je podle mě hodně málo. Děkuji

[29.04.2020] nová otázka Ing Jan Měřička

Dobrý den,

Praha 6 ještě zprovoznila menší Trhy na Hradčanské, které běží od pondělí do pátku a chystá se výhledově otevřít Trhy v Břevnově. Trhy na Kulaťáku jsou z organizačních i jiných důvodů optimalizované na jeden den v týdnu, a to sobotu. Zkoušeli jsme i jiné varianty, ale nechytili se.

Mgr. Jan Lacina, místostarosta MČ Praha 6 pro správu majetku, kulturu, sport a volný čas

[29.04.2020]

Dobrý den,

rád bych se zeptal jak aktuálně vypadá situace okolo koupaliště Petynka. Dojde k výstavbě krytých bazénů? Pokud ano, v jakém termínu? Je pravda, že součástí jednoho z bazénů bude surfařská vlna?

Děkuji za odpovědi a přeji hezký den.

S pozdravem

Jan Maršík

[17.01.2020] nová otázka Jan Maršík

Vážený pane Maršíku,

Aktuálně očekáváme kladné rozhodnutí z územního řízení stavebního odboru HLMP, který je odvolacím orgánem stavebního odboru Prahy 6. Nemůžeme však vyloučit další komplikace v územním či stavebním řízení ze strany dotčených subjektů. Termín dokončení záměru proto nelze odhadnout. Surfařská vlna je součástí posledního projektu, předpokládáme ovšem, že projekt může být vzhledem k výraznému nárůstu celkové ceny přehodnocen.

S pozdravem

Jan Lacina

[28.01.2020]

Zajímalo by mě, zda existuje nějaké doporučení Prahy 6 ohledně provozování sportovních aktivit v okolí Patočkovy ulice a v Břevnově vůbec. Domnívala bych se, že průjezd 95000 aut denně sportu venku příliš nenahrává, respektive není doporučeníhodný. Možná se mýlím...

[23.07.2019] nová otázka Ing. Jitka Jakubcová, MSc.inSHR

Vážená paní Jakubcová,

Domnívám se, že i přes rušný provoz v ulici Patočkova, je v okolí několik možností kde provozovat sportovní aktivity. Příkladem může být sportovně-rekreační areál Ladronka, který díky své rozloze umožňuje venkovní sportování, během kterého nemusí být člověk v bezprostřední blízkosti Patočkovy ulice. Další variantou v této lokalitě je Obora Hvězda, kterou si také oblíbilo spoustu sportovců.

S přáním hezkého dne

Tomáš Srp

[25.07.2019]

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli jsou nějaké plány s betonovým pláckem v parku Ve Struhách (naproti hřišti, parcelní číslo 1327/3)? Bylo by např. možné v parku vybudovat venkovní fitness jako je ve stromovce?
Předem děkuji za odpověd.
S pozdravem
Martin Procházka

[17.06.2019] nová otázka Martin Procházka

Vážený pane Procházko,

betonový plácek v parku Ve Struhách, o kterém píšete ve své otázce, má MČ Praha 6 v plánu v budoucnu rekultivovat. Pozemek nicméně patří magistátu hl. m. Prahy a je tedy nejprve nutné najít shodu na jeho využití. Děkujeme Vám za váš podnět k možnosti vybudování venkovního fitness, který předáme na příslušný odbor.

S přáním hezkého dne

Tomáš Srp

Tomáš Srp

[25.07.2019]

Dobrý den, zajímá mne důvod zrušení dětského brouzdaliště na Kulaťáku. Ve vedru jaké panuje a s největší pravděpodobností bude celé léto, nechápu proč??
Děkuji I.Skopcová

[26.06.2019] nová otázka Irena Skopcová

Vážená paní Skopcová,

v projektu Letní oddechové plochy, jehož součástí bylo i dětské brouzdaliště, jsme se pro tento rok rozhodli nepokračovat. Místo toho jsme podpořili realizaci Letního kina u Keplera v Parku Maxe van der Stoela, které promítá každý čtvrtek.

S pozdravem

Tomáš Srp

[01.07.2019]

Dobrý den pane Lacino,
ráda bych se zeptala, jestli není možné zřídit prostor pro uvazování kol a koloběžek před školou Antonína Čermáka. Myslím, že by se tam a v blízkém okolí jistě dala situace nějak uspokojivě vyřešit. V současné době, kdy se stále volá po pohybu dětí a dospělých nějakými ekologičtějšími způsoby nežli auty by to snad bylo i žádoucí. Téměř u všech škol a školek v okolí (např. Mš De Gaulla, Čínská, Bílá...) prostor pro příjezd a odjezd kol je.
Moc děkuji za zprávu
Libuše Moosová

[07.04.2019] nová otázka Mgr. Libuše Moosová

Vážená paní Moosová,

děkujeme za Vaši iniciativu a předáváme podnět věcně příslušné dvojici radních Jakubu Stárkovi a Jiřímu Lálovi.

S pozdravem

Tomáš Srp
asistent místostarosty Laciny

[06.05.2019]

Dobrý den,velmi rádi využíváme tenisový kurt ve sportovišti na Babě.Vím ,že se do něj loni velmi investovalo/skatepark a hlavně úžasné toalety/ale bylo by fajn,kdyby se našly ještě prostředky na opravu sítí kolem kurtu/něco jsem opravil svépomocí/.Také nezasíťování vchodu na kurt z jižní strany považuji za nevhodné.Díky Jan Holub

[06.03.2019] nová otázka Jan Holub

Vážený pane Holube,
S opravou sítí kolem kurtu se počítá. Přípravy jsou již v procesu a k realizaci by mělo dojít v průběhu tohoto roku. Kromě Vámi zmiňovaných sítí dojde i k úpravě povrchů některých sportovišť.

S pozdravem

Jan Lacina, místostarosta Prahy 6

[12.03.2019]

Konec výpisu.


ZPĚT na seznam skupin otázekpřidat NOVOU otázku do tohoto tématu© 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/otazky/list.php?ID=55 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz