Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 681700 z celkového počtu 2871 vyhovujících záznamů.

náhled souboruMatejska/neodvazeni odpadu dle rozpisu
Dobry den,
Opakovane nejsou vyvazeny odpady v Matejske 3 dle rozpisu. Tentokrat nevyvezeny plasty v utery 4.9.
Zadam o zajisteni radneho a oravidelneho odvozu.
Dekuji
P.D.

oznámeno: 05.09.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
26.09.2018 » 10:28 • Dobrý den, dle vyjádření svozové společnosti nedošlo k vývozu komodit pouze ve středu 5.9., a to z důvodu parkujících vozidel, která vývozu bránila. Svoz byl proveden následující den.
náhled souboruodtažení vraku auta
Dobrý den,

v ulici Pod Cihelnou blízko domu popisné číslo 4 stojí vrak auta bez SPZ. Auto stojí v místě zákazu zastavení a blokuje provoz - viz přiložené foto. Prosíme o odtažení auta.

Druhé auto bez SPZ stojí na téže ulici u školy ZŠ Dědina na místě parkování K+R - jedná se také o vrak bez SPZ, tovární značka Ford.
 
děkuji a hezký den
D. V.

oznámeno: 05.09.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruMMS - v Sestupne 31 je stale nepruchodny chodnik (oznámeno 4.9.2018)
Dobry den,v Sestupne 31 je stale nepruchodny chodnik.Doporucujeme provest kontrolu na miste.Nastala jedina zmena-majitele ustrihli slahouny lezici na zemi,to ale na pruchodnost chodniku nema zadny vliv!Chodniky jsou pro chodce a nikdo nema branit pruchodu,natoz v tak nebezpecnem miste,kde jezdi i maminky s kocarky a detmi do nedaleke skolky.

oznámeno: 04.09.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborukaplička na hřbitově v Liboci
Dobry den, opravená kaplička na hřbitově v Liboci a už padá krytina...

oznámeno: 03.09.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.03.2019 » 09:00 • Dobrý den, Jako investor původní opravy kapličky opravu střešní krytiny opět zajistíme. V žádném případě se však nejedná o uplatnění záruky na zhotoviteli, krytinu poškodila padající větev stromu.
náhled souboruUloziste odpadu Matejska
Dobry den,
Stav okoli uloziste odpadu Matejska 3, vcetne okolni zelene,po svozu.
Zadam o trvale zajisteni poradku.
Dekuji
P.D.

oznámeno: 01.09.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
04.09.2018 » 15:24 • Dobrý den, na každém stanovišti se kromě vývozu provádí i tzv. doúklid, který ale vykonává jiné auto s jinou posádkou, a protože nastavit harmonogram vývozu a doúklidu tak, aby probíhaly současně, vyskytuje se občas neuklizený odpad u vyvezených nádob, který pak vítr rozfoukává do okolí. Při kontrole bylo zjištěno, že byl doúklid proveden.
náhled souboruUloziste Matejska 3
Dobry den,
Po zruseni uloziste Na Ostrohu/Jarni je kapacita nadob na trideny odpad v Matejske zcela nedostatecna, a to i pres svoz, ktery probiha 5x tydne. Neporadek je kolem popelnic i v okolni zeleni. Zadam o reseni a napravu. Dekuji
P.D.

oznámeno: 01.09.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
04.09.2018 » 15:23 • Dobrý den, na každém stanovišti se kromě vývozu provádí i tzv. doúklid, který ale vykonává jiné auto s jinou posádkou, a protože nastavit harmonogram vývozu a doúklidu tak, aby probíhaly současně, vyskytuje se občas neuklizený odpad u vyvezených nádob, který pak vítr rozfoukává do okolí. Při kontrole bylo zjištěno, že byl doúklid proveden.
náhled souboruNova Sarka - plny kontejner papir
Zadame o vyvoz pred sobotou, jinak tam bude mraky odpadu...

oznámeno: 31.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
04.09.2018 » 11:49 • Při kontrole bylo zjištěno, že kontejner byl vyvezen dle harmonogramu.
náhled souboruZničený travny pás dotaz
Dobrý den. 

Prosím o informaci zda jako občan mohu sám upravit a zatravnit poniceny zelený pruh od neustálého parkování cizích vozidel před domem. Abych neměl případně problém s městskou policií nebo sousedy.ulice na Vypichu 10.

oznámeno: 30.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
03.09.2018 » 15:05 • Vyjádření TSK hl.m. Prahy, a.s.! Úpravu komunikačního pásu ul. Na Vypichu 10 může realizovat pouze vlastník pozemku či pověřený správce nikoliv občan.
náhled souboruparkování vozidel
Dobrý den, 

všichni obyvatelé ulice U Ladronky jsou rádi, že Městská část Prahy 6 uvolnila jistě nemalé investice na rekonstrukci jmenované ulice a přilehlých chodníků. 

Dnes proběhlo v ulici U Ladronky blokové čištění ulice a od rána do 15 hod. byl v ulici zákaz zastavení. 

To ovšem neodradilo bezohlednou řidičku tohoto vozu, aby si nezaparkovala přímo před domem kde bydlí - U Ladronky 30, aby náhodou nemusela udělat několik zbytečných kroků navíc. 

Vozidlo přistavila na travnatý pás až asi kolem 10 hod. a stojí tam stále. Ostatní řidiči zavážejí svá auta do jiných ulic, ale né ti vychytralí. 

Myslím že na travnatém pásu se nesmí parkovat, ať se uklízí, nebo ne !

oznámeno: 28.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
29.08.2018 » 10:24 • V takovém případě Vás poprosíme, abyste kontaktovali bezplatnou linku č. 156 Městské policie, která může na místě udělit neukázněnému řidiči pokutu.
náhled souborunatření zábradlí, příp. oprava povrchu cesty
Dobrý den,  

Chtěla bych prosím upozornit na neutěšený stav cesty (i zábradlí) vedoucí od Stanice techniků do bytové oblasti Podbaba (ulice Lindleyova). – viz přiložené foto. 

Zábradlí je prosím opravdu neutěšeně nenatřené, povrch cesty nerovný. Jedná se o velmi úzkou, přitom hojně využívanou cestu vedoucí od hustě obydlené zástavby. Chápu, že oprava povrchu cesty je poněkud nákladnější a je třeba ji plánovat, ale věřím, že natření zábradlí je organizačně snadné a nepříliš nákladné, proto prosím o zvážení, zda by bylo možno opravit v co nejbližší době.  

Výhledově by opravu povrchu cesty jistě ocenili všichni obyvatelé Podbaby, především pak maminky s kočárky a děti na odrážedlech apod. 

Moc předem děkuji, že se mojí výzvou budete zabývat. 

S pozdravem 

K. D.

oznámeno: 28.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
31.08.2018 » 10:03 • Vážená paní D., o cestě vím a její rekonstrukci jsem již řešil. Sám tam často chodím, protože bydlím na Paťance. Kromě šíleného stavu povrchu mi přijde velmi nebezpečné i řídké, byť pevné, zábradlí nad vysokou opěrnou stěnou ke Kauflandu. Vždy jsem se bál, aby mi tam dítě nepropadlo. Věc je trochu složitější - jedná se o majetek ČVUT, chodník patří k sousednímu objektu laboratoří za plotem. Od ČVUT máme souhlas s rekonstrukcí. Chtěl jsem využít přítomnosti stavby poslední etapy Sladoven a obrátil se na developera s žádostí, aby chodník zrekonstruoval. Toto mi bylo přislíbeno a přestože se věc malinko zadrhnula s stavba je v podstatě hotova, byl jsem minulý týden ujištěn, že příslib platí. Nedovedu Vám tedy dnes říci kdy přesně, ale chodník se rekonstruovat snad bude. Pokud by přeci jen nevyšel můj plán s využitím developera, museli bychom nárokovat rekonstrukci po vlastníkovi, tedy ČVUT. Městská část bohužel nemůže investovat své prostředky do jiných než obecních pozemků. Snad jsem Vám odpověděl. Budu doufat v brzkou nápravu. Ing. arch. Martin Polách, zástupce starosty
náhled souboruznaceni
Dobry den, 

reaguji na podnet od pana/pani MB - pred Pyramidou ta znacka opravdu zmizela, ale v ulici Za Strahovem (viz foto v puvodnim prispevku) byla jeste vcera. Asi na ni zapomneli. 

S pozdravem, 

E. M.

značení
Dobry den,
v ulici Za Strahovem a Belohorska (pred hotelem Pyramida) v Praze 6 zustalo znaceni o neprujezdnosti ulice Belohorska.To znaceni je zavadejici,ulice je jiz davno prujezdna.Prosim o predani majiteli znaceni.
Dekuji.
MB

oznámeno:
20.08.2018
stav: vyřešeno
postup řešení:
21.08.2018 » 21:15 • Dle sdělení zhotovitele, dopravní značení je odstraněno.

oznámeno: 28.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
29.08.2018 » 16:45 • Dobrý den, děkujeme za upozornění. Obratem byl vyzván zhotovitel stavby o zajištění odstranění dopravní značky.
náhled souboruNetřídění odpadu
Dobrý den, proč nikdo neřeší netřídění odpadů podnikatelských subjektů? Jako ukázku zasílám jednoho z řetězců na Vítězném náměstí. Bohužel i "nóbl" restaurace nechávají např. papírové krabice a láhve od vína odvážet v rámci směsného odpadu...
Děkuji
J. P.

oznámeno: 27.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
06.09.2018 » 13:20 • Úřad m.č. Praha 6, Odbor dopravy a životního prostředí, odd. správních činnosti, jako věcně a místně příslušný orgán veřejné správy v oblasti odpadového hospodářství podle ustanovení § 71 písm. k) a dále podle ustanovení § 79 odst. 1 písm. i) zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, v platném znění, provedl kontrolu provozovny BAGETERIE BOULEVARD, Vítězné náměstí, Praha 6, kde bylo zjištěno, že provozovna odpady třídí, odpady každý den ráno odváží svozová společnost AVE CZ odpadové hospodářství, provozovna doložila roční hlášení odpadů, kde je uvedeno, kolik odpadů je z provozovny odváženo, dále provozovna přislíbila ještě rozšíření třídění odpadů o gastro nádobu. V uvedený den 27.08.2018 (viz fotodokumentace) nedošlo k odvozu odpadu z důvodu problémů, poruchy s vozidlem svozové společnosti.
náhled souboruv ul. U Ladronky se asi zapomnělo na vysetí trávníku do zeleného pásu
Dobrý den, při rekonstrukci chodníku v ul. U Ladronky se asi zapomnělo na vysetí trávníku do zeleného pásu, nebo nyní je standardem výsadba plevele, který má už výšku kolem metru?

oznámeno: 26.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruzábradlí v Kocourově ulici, zábradlí mezí ulicemi Vodňanského a Hošťálkova
Dobrý den, před třemi měsíci se konečně začalo natírat zábradlí v Kocourově ulici, avšak od té doby zůstalo jen u základové barvy. Kdy  bude nátěr dokončen i vrchní barvou? Jinak na zábradlí mezí ulicemi Vodňanského a Hošťálkova se na nátěr nedostalo vůbec. Děkuji R.H.

oznámeno: 26.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
29.08.2018 » 08:16 • Technická správa komunikací a.s. samozřejmě s finální úpravou zábradlí počítá, přesný termín však prozatím není znám.
náhled souboruMMS, Rozbitý chodník ulice České družiny
Rozbitý chodník ulice České družiny (kousek od křižovatky s u. Velvarskou). Děkuji. PC

oznámeno: 25.08.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
27.08.2018 » 09:55 • Předáno majetkovému správci komunikací.
náhled souboruProsba o umístění odpadkového koše
Dobrý den,

prosím o umístění odpadkového koše k ohništi u přilehlého lesíku. Lidé zde pobývají a nemají kam dávat odpadky, které na místě zůstávají pohozené.
K místu vede příjezdová cesta z ulice Na Krutci, takže ani s vyvážením odpadků by neměl být problém.
Zde posílám přesné souřadnice místa:

Zeměpisná šířka - 50,1013
Zeměpisná délka - 14,3525

Děkuji.
J. Z.

oznámeno: 24.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.03.2019 » 17:05 • Dobrý den, pozemek, který uvádíte, není ve vlastnictví ani správě MČ Praha 6, ale Magistrátu hl.m. Prahy. Proto je třeba obrátit se s požadavkem tam - odbor ochrany prostředí, oddělení péče o zeleň, vedoucí Ing. Dan Frantík ( ).
náhled souboruPřed Penny marketem v Terronske poničen strom
Dobrý den, 

Prosim strom ošetřit a s marketem domluvit aby se neopakovalo. Strom je vzrostly a způsobena je značná finanční škoda. 

Diky W.

oznámeno: 24.08.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
27.08.2018 » 08:28 • Postoupeno správci stromořadí.
náhled souboruNefunkční lampa před Kafkova 45

oznámeno: 23.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.08.2018 » 09:50 • Děkujeme za nahlášení. Pro snažší určení prosím uvádějte šestimístné číslo lampy. Závada byla předána správci Technologie hl.m. Prahy.
náhled souboruPoškozená lavička
U zadního štítu domu Kamerunská 607/1 Praha 6 je poškozená lavička.
 J. K.

oznámeno: 23.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.09.2018 » 08:04 • Dobrý den, Váš požadavek na opravu lavičky byl zadán dodavateli k provedení.
náhled souboruSlepá ulice
na Dědině na kopci mezi ulicemi Šmolíkova a Ciolkovského. 

                                                                                                            JZ

oznámeno: 21.08.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=680&crc=d45b4358a027f9191e62e80ed317062d ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz