Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 581600 z celkového počtu 2744 vyhovujících záznamů.

náhled souboruOpakovaná žádost o zařazení sídliště Dědina do modrých parkovacích zón
Dobrý den, 

chtěl bych touto cestou opakovaně požádat o urychlené zařazení celého sídliště Dědina do modrých parkovacích zón. Situace s parkováním je zde již zcela neúnosná. U pošty ani nákupního centra už není ve všední možné zaparkovat vůbec, o parkování u obytných domů ani nemluvě. Nejen že zde své vozy parkují obyvatelé Středočeského kraje (z nichž mnozí ani neumějí nebo nechtějí obsadit svým vozem pouze jedno parkovací místo) a dlouhodobě zde nechávají stát auta i lidé, kteří někam letí letadlem, ale novým trendem je to, že si z našeho sídliště firmy dělají odstavné parkoviště pro své služební vozy. 

Prosím, udělejte s tím už něco! (A pokud možno už něco více než je konstatování že zařazení ploch do modrých zón je legislativně zdlouhavý proces.) 

S pozdravem 

M. G.

oznámeno: 17.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.03.2019 » 13:18 • Dobrý den, Magistrát částečně vyslyšel Radnicí žádané rozšíření zón a v tuto chvíli je vytvořen grafický koncept, jenž je momentálně analyzován. Po zapracování připomínek bude projednán a následně rozpracován do podoby projektu dopravního značení. Zavedení ZPS do oblasti sídliště Dědina lze očekávat ve druhé polovině tohoto roku.
náhled souboruMMS v Sestupne 31 je stale stejny stav-rostlina prerustajici pres plot brani chuzi po chodniku
Dobry den,v Sestupne 31 je stale stejny stav-rostlina prerustajici pres plot brani chuzi po chodniku.Chodci musi jit po silnici,na druhe strane silnice totiz chodnik konci.Misto je tak pro chodce velmi nebezpecne,je v zatacce a ridici tu suverene jezdi v protismeru.

oznámeno: 17.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNepořádek okolo odpadkových košů
Dobrý den,

u cest do lesíku z ulice K Červenému vrchu se povalují okolo odpadkových košů odpadky, které nikdo neodváží. Popeláři vyhazují pouze koše, které jsou přímo na ulici, ale dolů po cestě už nesejdou. Prosím o sjednání nápravy, děkuji. 
 J. Z.

oznámeno: 16.08.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPotreti za minimalne 3 roky
Potreti minimalne za tri roky, kdy na tuto silnici upozornuji. Kdy uz TSK udela neco s touto silnici? Adresa : Jilkova / Nad Kajetankou. Kazdy rok se flikuje. Jsou tu opravene domy Mestske casti Praha 6, kolem nich novy asfalt. Jsou tu skolky v gesci MCP6, ktere dramaticky zvysuji prujezdnost touto ulici. A nove jsou tu vyznacene take cary, gratuluji, na tuhle hruzostrasnou cestu neco lakovat, skvela vizitka TSK i Prahy 6.
B. N.

oznámeno: 13.08.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
26.03.2019 » 10:17 • Opakovaně předáno majetkovému správci komunikací.
26.03.2019 » 13:39 • Podle vyjádření majetkového správce komunikací je již komunikace zařazena investičním úsekem TSK HMP a.s. k přípravě rekonstrukce. Záleží na přidělených finančních prostředcích.
náhled souboruÚprava zeleně
Dobrý den, moc děkuji za perfektní úpravu zeleně v ulici Na Viničce .
Hezký den
O. B.

oznámeno: 09.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
13.08.2018 » 12:54 • Poděkování bylo předáno pracovníkům organizační složky PRO 6.
náhled souboruPropadlý chodník v ulici Za Lány.
Žádáme o opravu propadlého chodníku, po kterém jezdí auta, která se vyhýbají v úzké obousměrné ulici po jejíž jedné straně vznikla modrá parkovací zóna. Chůze po chodníku hrozí úrazem. Níže je další propadlé místo.

oznámeno: 08.08.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
26.03.2019 » 10:22 • Předáno majetkovému správci k zajištění opravy.
náhled souboruKoš na odpadky bránící provozu
Dobrý den, 

prosím o řešení situace na křižovatce ulic U Hvězdy a Na Vypichu, kde někdo přesunul koš na odpadky na lampu přímo na rohu, čímž v podstatě znemožnil bezpečný průchod po chodníku u křižovatky, kde navíc některá auta při odbočování omylem přejíždějí až přes chodník (co by také zasloužilo nějak ošetřit).  

Děkuji 

J. B.

oznámeno: 06.08.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruŽádost o úpravu zeleně
Dobrý den,
posílám fotky z Prahy 6 ulice Na Bateriich. Je škoda, že nový vzhled trafostanice hyzdí neupravené okolí. Dříve město trávu v této části sekalo, letos ani jednou, pouze jednou proužek kolem schodů v ulici Na Viničce. Můžete prosím zajistit posekání.
Předem děkuji
B.

oznámeno: 04.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
07.08.2018 » 07:58 • Děkujeme Vám za upozornění. Požadavek na posekání a úklid přerostlé trávy byl předán a práce budou provedeny v nejbližších dnech.
náhled souboruZruseni odbocovaciho pruhu Na Piskach/ Matejska
Dobry den,
Muzete sdelit co je duvodem tohoto nesmyslneho a nebezpecneho dopravniho opatreni - zruseni odbocovaciho pruhu do ul. Matejska.
Dekuji
 P. D.

oznámeno: 03.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
04.10.2018 » 13:41 • Dobrý den, dopravní úprava byla realizována na podněty místních obyvatel, poukazujících na nebezpečné přecházení v této křižovatce. Dle ČSN 736110 nemá délka neděleného nesignalizovaného přechodu přesáhnout 6,5 m, u provozu MHD a při rekonstrukcích 7 m. Pokud je přechod v nároží křižovatky, lze tuto hodnotu zvětšit v odůvodněných případech až o 3 m. Mezi obrubami je délka 11 m a nedělený přechod byl tedy v rozporu s normou. Bylo tedy nutno zvážit, zda jej zrušit (a to bychom se od místních, zejména starších obyvatel a rodičů s dětmi, dozajista dočkali mnoha negativních reakcí), nebo uvést do souladu s normovými požadavky. Po konzultaci s Policií ČR a zvážení frekvence levého odbočení do Matějské bylo rozhodnuto o vybudování dělícího ostrůvku na úkor odbočovacího pruhu. Řešení je provizorní - doufáme, že Šárecká se v dohledné době dočká rekonstrukce, kdy bude řešen i prostor křižovatky. Stanovení místní úpravy provozu bylo vydáno na základě souhlasného stanoviska Policie ČR, tedy orgánu příslušného v oblasti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, a to formou opatření obecné povahy, tj. s projednáním s veřejností prostřednictvím úřední desky. K návrhu opatření obecné povahy jsme neobdrželi žádnou připomínku, ani námitku.
náhled souboruMMS - odpadkový koš na psí výkaly a ostatní odpad
Dobrý den, bylo by možné umístit jinam odpadkový koš na psí výkaly a ostatní odpad ? Nyní je umístěn na úzkém chodníku a u plotu mateřské školky. Myslíte, že je to vhodné místo??? Děkuji Ch.

oznámeno: 02.08.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
22.08.2018 » 21:23 • Dobrý den, obdrželi jsme Váš podnět ve věci umístění odpadkového koše v ulici U Stanice. Dovolujeme si jen upřesnit, že odpadkové koše nejsou děleny na ty, jež jsou určeny na psí výkaly na ty, které jsou určeny na směsný odpad. Odpadkové koše jsou jednotné pro veškerý odpad. Domníváme se, že to, že odpadkový koš stojí u plotu mateřské školy, není ničemu na závadu. Jeho umístění je dáno snahou plošně pokrýt území MČ Praha 6 těmito zařízeními. Chodník je zde sice úzký, ale odpadkový koš nepřekrývá omezení, které je zde způsobeno přítomností lampy VO. O jeho přesunu se proto neuvažuje.
náhled souboruKose u Dzbanu
Dobry den, kose v okoli v.n. Dzban pretekaji odpdky. Bylo by mozne provadet alespon sezonne castejsi uklid? Stejne tak breh Dzbanu prilehly k Evropske ul. je znecisteny odpadky. Prosim pekne, zajistete uklid.

Dekuji, J. Z.

oznámeno: 02.08.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruHriste - odpadla vrata
Dobry den,  

rada bych upozornila na zrezla a v soucasnosti jiz upadla vrata od hriste (viz foto), ktere se nachazi v parku Ladronka mezi zastavkami U Ladronky a Rozynova. 

S pozdravem 

P.

oznámeno: 02.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
15.08.2018 » 14:26 • Děkujeme za upozornění, vchodová branka byla zadána k opravě.
náhled souboruRe: Chybejici prechod na krizovatce U Hvezdy x Sestupna (oznámeno 2.8.2018)
Dobry den, 

Dekuji za namalovani prechodu 👍🏻 Udelali jste radost mnoha lidem. 

S pozdravem, 

DK

oznámeno: 02.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruMMS, zelen prerustajici pres plot
Dobry den,prosime o zajisteni,aby si majitele domu v Sestupne 31 pravidelne udrzovali zelen prerustajici pres plot.Rostlina zarostla cely chodnik a nelze po nem vubec projit.A to ma v tomto miste chodnik pouhych 70cm,je v zatacce a chodi tu maminky s kocarky a detmi do nedaleke skolky!A stejny problem je i u vedlejsiho domu v Sestupne 33.Predem dekujeme za zakroceni.

oznámeno: 02.08.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPotřeba průřezu stromů
V ulici Na Hanspaulce od domu Na Hanspaulce 7 dolů je ulice prakticky neprůjezdná pro popeláře, autobusy či jakákoliv vyšší vozidla. Bylo by potřeba provést jemný průřez několika stromů zasahujících do vozovky. 

Díky předem 

J. D.

oznámeno: 01.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
01.08.2018 » 14:40 • Dobrý den, úprava podjezdných výšek v ulici Na Hanspaulce je již zadána zahradnické firmě. Práce by měla být hotová do konce léta.
náhled souboruOZNÁMENÍ NEBEZPEČNÉ DOPRAVNÍ SITUACE
PARKOVÁNÍ V KŘIŽOVATCE se zřejmým úmyslem vyhnout se jakémukoliv placenému parkování. Vznik nebezpečných situací při výjezdu, příjezdu i průjezdu vozidel v rámci bezpečnosti silničního provozu. Brání výhledu a vytváří nebezpečnou dopravní situaci v dané lokalitě. Firemní vozidlo. Neustále opakující se situace.

oznámeno: 30.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
06.08.2018 » 17:48 • Dobrý den, dopravní přestupky řeší Městská policie a Policie ČR, kam se lze s podnětem obrátit. Z podnětu není zřejmé konkrétní místo, nicméně ani při jeho znalosti nemá Radnice jinou kompetenci, nežli stanovit místní úpravu provozu na pozemních komunikacích, jejíž respektování opět musí MP, či PČR dozorovat. Zákaz parkování v křižovatce řeší obecná úprava provozu na PK (§27 odst. 1 písm. d) z.č. 361/2000 Sb.) a jelikož jde o lokalitu zón placeného stání, tak ta je zpravidla ještě osazena zónovým značením IZ8a s integrovanou značkou B29 "zákaz stání". Doplňování dalšího lokálního značení (např. vodorovného značení V12c "zákaz zastavení") by bylo neefektivní a v rozporu s ust. § 78 odst. 2 cit. zákona (nadbytečné dopravní značení), pročež o jeho realizaci neuvažujeme.
náhled souboruúklid parkovacího zálivu, ul. Radimova (onámeno 30.7.2018)
Dobrý den, 

prosím o opětovný úklid parkovacího zálivu v ul. Radimova (Břevnov), naproti bývalému objektu č.p. 50/37 - nyní výstavba bytového domu Rezidence Radimova. Odpadky se nacházejí jak na parkovací ploše, tak na přilehlé zeleni. 

Děkuji.

oznámeno: 30.07.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
30.07.2018 » 14:26 • Úklid zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruŠpatná viditelnost přechodu pro chodce
Dobrý den pane K., dovoluji si upozornit na špatnou viditelnost značení přechodu pro chodce na křižovatce ulic Horoměřická a V Šáreckém údolí. Velmi špatně se tam přechází, auta se vyřítí ze zatáčky poměrně rychle a přechod často neregistruji, protože téměř nejde vidět. S pozdravem, V.

oznámeno: 29.07.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
06.08.2018 » 17:49 • Dobrý den, předávám podnět na obnovu špatně viditelného VDZ V7a - přechod pro chodce v ulici Horoměřická (u křižovatky V Šáreckém údolí).
náhled souboruDotaz - vysledky kontrol kvality vody
Dobry den,  proc prosim nejsou na strankach HS zvarejnovany vysledky kontrol kvality vody na koupalisti Petynka?  Jak casto tam kontroly probihaji a kde je mozne videt jejich vysledky?  Dekuji za odpoved RT 

oznámeno: 28.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
30.07.2018 » 12:59 • Proč nejsou zveřejňovány informace o kvalitě vody na koupaliště Petynka na stránkách HS bohužel nevíme. Provozovatel tohoto koupaliště provádí každé 2 hodiny vlastní měření kvality vody, 1x týdně odběry pro specializovanou laboratoř, jejíž výsledky jsou zasílány právě na Hygienickou stanici. Doporučujeme proto vznést dotaz na HS proč měřené údaje nezveřejňuje.
náhled souboruObnova zábradlí (oznámeno 26.7.2018)
Dobrý den, 

mnou odeslaná prosba z 8.4.2018 o obnově zábradlí od tram Baterie dolů do ulice Střešovická byla sice vyslyšena, firma se obnovy odvážně chopila, ovšem ke zdárnému konci chybí již mnoho týdnů několik metrů. 

Prosím o zaurgování a dokončení díla. 

Děkuji.

oznámeno: 26.07.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
26.07.2018 » 12:19 • Postoupeno majetkovému správci k dokončení prací.
30.07.2018 » 17:31 • Podle vyjádření TSK a.s. bylo zábradlí v jejich správě natřeno v pořádku. Bohužel zbývající úsek zábradlí je ve správě Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, za které TSK zábradlí obnovovat nemůže. ÚZSVM jsme vyzvali, aby na své části pozemku zábradlí dokončili.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=580&crc=cd46d150ef6a9bff8b701f230f27569e ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz