Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 581600 z celkového počtu 2853 vyhovujících záznamů.

náhled souboruUtržené zábradlí
Dobrý den, prosím o nápravu. 

Na zvýrazněně trase screenu mezi koupalištěm Na Petynce a vodárnou nebo co to je někdo urval zábradlí (viz fotografie). Kopec je tam velice strmý a dlouhý a už teď to na listí pěkně klouže, ale v zimě, kdy napadne sníh a mrzne si nedokážu bez zábradlí tudy do práce vůbec jít. I s ním je to někdy hazard o pěkný pád. Chodím tudy denně do práce a nejsem sama, proto to řeším.  

Prosím o zpětnou vazbu, zda to dáte do pořádku nebo se mám obrátit jinde. 

Děkuji.  

P. V.

oznámeno: 02.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
06.11.2018 » 12:24 • Děkujeme Vám za oznámení tohoto případu. Obratem jsme zaslali požadavek na opravu zábradlí vlastníkovi pozemku. K nápravě by mělo dojít co nejdříve.
náhled souboruNemožnost zaparkovat u vlastního domu!
Prosím o zavedení modrých zón v co nejkratším čase dobůice josé martího podotýkám do celé ulice!!! Ne jen 2/3 jak ma v planu město! Slibovali v létě 2018 že zóny zavede stále se nic neděje!! Opravdu mě jako rezidenta nebaví jedtit 20 minut kolem domu EU si hraje na emise a nikoho nenapadne že tu jezdim uplně k ničemu kolem domu jestli se neuvolní místo. Další věc je že to město asi nechce zavést schválně jelikož se obohacuje na pokutování rezidentů za stání na chodníku. Jsem nucen si pronajmout soukromou garáž z důvodu obrovského parkovacího provozu auto stále otloukají lidé co zde nebydlí a pořád se tu strídají a ještě k tomu neumí parkovat!!!

oznámeno: 01.11.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
03.01.2019 » 07:44 • Městská část si je vědoma problémů s parkováním i v této lokalitě (u vozovny) a proto v loňském roce znovu požádala Hlavní město Prahu jakožto zřizovatele ZPS o rozšíření - uvidíme jak se s požadavkem MČ vypořádá nové vedení metropole. Otázkou však je, zda zóny v daném případě pomohou. Na množství bytových jednotek je totiž parkovacích stání evidentně málo, o čemž svědčí i fotografie z noci, či pozdních večerních hodin. ZPS pomáhají vymístit zejména vozidla osob, dojíždějících do HMP za prací, a tedy uvolňují parkování především během dne. Může však jít o automobily osob, směřujících prostřednictvím MHD na nedaleké letiště a v takovém případě by zóny měly pomoci.
náhled souboruAuto bez spz
Dobry den, 

již několik měsíců stojí v ulici Schwaigerova před č. 1 automobil bez spz na parkovacím místě v rámci modré zóny. 

Před více než měsícem proběhlo prověřování městskou policií, od té doby se nic nestalo. 

S pozdravem 

S.

oznámeno: 31.10.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborutři sloupy veřejného osvětlení starého typu
Dobrý den, v Rozýnově ulici, mezi U Ladronky a Hošťálkova, jsou tři sloupy veřejného osvětlení starého typu, které svojí šířkou patky zabírají celý úzký chodník. Nedaly by se tyto sloupy vyměnit za nový typ, který je bez těchto širokých patek? Děkuji R.H.

oznámeno: 30.10.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
26.03.2019 » 15:44 • Předáno Technologii Praha, zařazeno do plánu oprav.
náhled souboruÚklid chodníků a silnic
Dnes proběhlo v ulici Slavíčkova a okolních ulicích čistění chodníků a silnic od spadaného listí,konečně.Nebylo ale dopředu ohlášeno a nikde nebyly ani dopravní značky.Pod zaparkovanými auty tedy hromady listí zůstaly a auta dopadla jak je vidět na fotografii.

oznámeno: 29.10.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
30.10.2018 » 15:05 • Komplexní údržba komunikací, kdy jsou na ulicích osazené značky, v uvedené lokalitě proběhla 11.10.. Takto se ulice čistí pouze 2x ročně . V průběhu celého roku opakovaně probíhá úklid odpadků a na podzim i listí, ale bez osazení dopravního značení. Postup dnešního úklidu je tedy naprosto v pořádku.
31.10.2018 » 13:15 • Za znečištění vozidla se velice omlouváme. Úklidová firma byla ihned poučena, aby se tato záležitost již neopakovala.
náhled souboruUdrzba chodniku a silnic
Dobry den,
pisi Vam ohledne udrzby chodniku a silnic v oblasti Maleho Brevnova. Ve Ctvrtek 18.10. pracovnici cistili spary chodniku a obrubniku krovinorezy se strunou. Nanestesti (jako pokazde predtim) od rotujicich nastroju odletavala nejen trava, ale take hlina a kaminky. Tyto pak poskozovaly zaparkovane automobily, na kterych bylo zretelne videt jak nove poskozeny lak, tak sklo. Prosim o informaci kde a u koho je mozna domluva o nahrade skody? A dale, Jake jsou dalsi terminy techto neohlasovanych praci, aby bylo mozne vozy preparkovat na dobu praci?
Dekuji za odpoved, T.R.

oznámeno: 25.10.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.03.2019 » 09:40 • Harmonogram prací sděli inspektorka dané oblasti na emailu: . Dodavatelská firma je samozřejmě pro tyto případy pojištěna. Uplatnění pojistného plnění lze rovněž prostřednictvím dané referentky.
náhled souboruodstranění graffiti na domě Zavadilova 20
Prosíme o odstranění graffiti na domě Zavadilova 20. Děkujeme. K. K.

oznámeno: 25.10.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.03.2019 » 09:47 • V současné době probíhá zadavácí řízení na výběr nové dodavatelské firmy na odstranění graffiti tvorby. Po vybrání nového uchazeče, předpoklad konec dubna 2019 bude graffiti na nemovitosti odstraněno.
náhled souboruodstranění graffiti z dětského hřiště Hadovka
Prosíme o odstranění graffiti z dětského hřiště Hadovka (přibližně před domem Zavadilova 1285/13). Děkujeme. K. K.

oznámeno: 25.10.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
29.10.2018 » 14:47 • Odstranění graffiti bude provedeno dle klimatických podmínek.
náhled souboruneodklizený materiál
Prosím o odstranění kupy odloženého materiálu po opravě “čehosi” v chodníku . Oprava proběhla před několika týdny na rohu Jaselské a Bubenečské, materiál vypadá jako směs cementu, po dešti poškodí strom. Děkuji. J.

oznámeno: 24.10.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.10.2018 » 12:33 • Děkujeme za upozornění, věc byla předána k odstranění organizační složce PRO6.
náhled souboruspadle oploceni OS Malovanka
Dobry den,

hlasim spadle plechy z oploceni OS Malovanka, u hotelu Pyramida, Praha 6.

Dekuji.

EM

oznámeno: 24.10.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruOprava chodniku
Prosim o opravu mnoho let ignorovaného poškození chodníku u nově opraveného fotbalového hřiště na sídlišti "Obušek" u dětského hřiště Čtyřlístek. S chodníkem se nikdo neobtěžoval během stavby hřiště. O chodník výš proběhla oprava povrchu před max. rokem, zde opět nic. Hned vedle byla také dlouho "stavba" během úprav koryta potoka, chodník opět odignorován. Syn už 2x na místě upadl, jednou z koloběžky, jednou z kola. 

děkuji za urychlené vyřešení 

H. A.

oznámeno: 24.10.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruFwd: Nevhodné umístění kontejnerů na větrném místě - ulice Průhledová, Baba (ozámeno 23.10.2018)
Dobrý den, 

v návaznosti na můj příspěvek ze dne 11.10. a Vaši reakci 22.10. bych chtěl uvést, že paní Drechselová (úřad P6) dostává na toto stanovistě tříděného odpadu v posledních měsících pravidelně fota přeplnění. Nevím, proč reakce MČP6 jsou anonymní. Nechápu tedy, kdo tu za MČP6 říká, že jedna fotka přeplněného kontejneru je málo. 

Z mého pohledu je mi jedno, zda se kontejnery budou vyvážet 3x či 7x týdně..ale jako zřizovatel stanoviště kontejnerů na tříděný odpad máte zodpovědnost zajistit, aby se z tohoto místa nestávala černá skládka či odpad z kontejnerů neznečišťoval při větrném počasí okolní pozemky...jakožto i ten můj. 

Prosím tedy o zajištění změn, aby nedocházelo k vytváření černé skládky kolem popelnic a polétání odpadu na okolní pozemky. 

Děkuji 

S pozdravem 

L.S 

postup řešení:

22.10.2018 » 16:25 • Dobrý den, stanoviště č. 025 v ul. Na Ostrohu bylo přesunuto z důvodu napojení výjezdu z domu na komunikaci, a to na místo, které je v dané lokalitě nejvhodnější, neboť není v bezprostředním okolí bytových domů. Papír i plast se zde vyváží v režimu 4x týdně, tuto frekvenci je možné navýšit, pokud doložíme Magistrátu HMP oprávněnost tohoto požadavku. Bohužel do současné doby disponujeme pouze jednou fotografií přeplněné nádoby na plast. Ostatní fotografie ukazují ekonomicky využité nádoby (otevřený kontejner není známkou nedostatečné četnosti svozu). I Vaše fotografie dokumentuje pouze nevhodné chování neukázněných občanů, kteří vytvořili u kontejnerů černou skládku. Máte pravdu, že vybudování podzemních kontejnerů tento problém nevyřeší. Dokud budou občané odkládat odpad mimo nádoby, ke zlepšení situace nepomůže ani změna stanoviště na podzemní kontejnery s větší kapacitou objemu.  

Nahlášeno dne 11.10.2018 

Dobrý den, 

na sídlišti Baba, v horní části ulice Průhledová jsou již nějaký čas umístěny kontejnery na tříděný odpad. Bohužel i přes časté vyvážení jsou kontejnery pravidelně plné, že nejdou zavřít a odpad je pokládán okolo nich. Vzhledem k tomu, že jsou kontejnery umístěny na velmi větrném místě, tak jsou odpadky pravidelně rozfoukávány v celé délce ulice Průhledová či na zahradách okolních soukromých pozemků. Prosím o návrh řešení - nového umístění. Chápu, že jde o ideální frekventované místo..ale i pravidelné parkování aut u popelnic přesně v křižovatce (Průhledová x Na Ostrohu) způsobuje dopravní komplikace.. Plánované umístění kontejnerů pod zem problém nevyřeší, při přecpání popelnic či obložení odpadu kolem bude neustále docházet ke znečišťování celé ulice i okolních zahrad. 

Děkuji za vyřešení 

S pozdravem 

L.S.

oznámeno: 23.10.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
29.10.2018 » 14:49 • Vážený pane, Vámi zveřejněné fotografie jsme obdrželi již 22.10.od občanky sídliště Baba. Obratem byly zaslány Magistrátu hl,m.Prahy k posouzení. Odbor ochrany prostředí MHMP naší žádosti vyhověl, tudíž od 1.12.2018 dojde k navýšení četnosti svozu papíru i plastu na 5x týdně.
náhled souboruStale poskozena vozovka se zfusovanou opravou
Dobry den, dne 5.9.2018 jsem vas pozadal o zajisteni opravy vozovky po zaboru stavebnimi bunkami stavaru. Posilam fotku, ktera ukazuje naprosto zfusovanou opravu. Nekdo na nejvetsi cast diry nalil trochu asfaltu, ktery se uz ted na okrajich droli. Naprosto zbytecna prace. Zkousim to tedy znova a zadam o opravu nejen diry, ale i popraskane vozovky, ktera byla rozkopana v souvislosti se stavbou AFI Vokovice. Bud udelali spatne povrch nebo ho posleze poskodili tezkou technikou. Vysledkem je popraskana silnice, kterou by ten, kdo to zpusobil mel opravit. Zazili jsme si pri stavbe dost hluku, prachu, spiny a dopravniho omezeni. Vysledkem by melo byt alespon zachovani puvodniho stavu silnic a chodniku. Kdo je zodpovedny za schvaleni tohoto chovani stavare?
Dekuji za napravu jeste pred zimou.

oznámeno: 22.10.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
23.10.2018 » 09:10 • Dobrý den, Váš podnět na nekvalitně provedenou opravu postupujeme správci komunikací, TSK hl. m. Prahy a.s., k prověření a zajištění opravy u zhotovitele.
náhled souboruČištění ulice Sušická
Dobrý den,

ve čtvrtek 18. října prováděli pracovníci TSK "úklid" v ulici Sušická, kde fukary "čistili" zelený pás mezi komunikací a chodníkem.
Toto byl výsledek úklidu, kdy den umyté auto vypadalo následovně.
Prosím, toto se již poněkolikáté opakuje, na jaře se ještě jako bonus přidá zbytek posypu ze zimy..... Nebylo by možné už poučit pracovníky úklidu, že tímto ničí majetek a mohli by začít používat hlavu? Moc děkuji za pochopení a informaci o řešení této situace
S pozdravem
H. C.

oznámeno: 22.10.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.10.2018 » 17:30 • Omlouváme se za případnou vzniklou škodu. Bude Vás kontaktovat zástupce prováděcí firmy, aby věc vyřešil. Zároveň poučil své pracovníky, aby k tomuto již nedocházelo.
náhled souboruNemožnost třídit odpad José Martího
K příspěvku ze dne 09.10.2018 se přikláním ve zdejší lokalitě je nedostatek prostoru pro třídění odpadu aneb odpad se netřídí ani nebude = není kam leda jen do směsného odpadu tzn. černých popelnic.
Škola má kontejnery pořád za zamčenou bránou do kopce k vozovně Vokovice nikdo chodit nebude a zmíněné José Martího 378/10 je umístěno primárně pro domy okolo hotelu.Zbylé domy nemají kam třídit i když by chtěli včetně mě. Většina třídí do směsného odpadu včetně místních potravin kdy se po setmění vyprazdňuje auto do černých popelnic a to i do okolích popelnic u jiných domů. Příběh samoobsluhy je sám pro sebe : účtenky nedávají ,každou chvíli mají jiné ceny určené podle toho jak kdo vypadá tzn. zboží bez cenovek můžete koupit ve stejný den i o 50kč více nebo méně pokud kupujete alkohol který nenaskenují jakože moc neskenují. Obsluha samoobsluhy je také fascinující na laptopu hraje poker nebo provozuje praktiky pro dospělé za pultem aneb málo často je nevyzývavě néli vůbec oblečená.Přitom by to byla tak dobrá samoobsluha kdyby se dalo platit kartou ,měli terminál sazky nebo rovnou pošty..

oznámeno: 21.10.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
29.10.2018 » 14:53 • Systém třídění odpadu v ul. José Martího jsem zde již popsala. Zmíněná dvě stanoviště TO jsou umístěna na veřejném prostranství a jsou určena pro širokou veřejnost, nejen pro domy v blízkém okolí. Vaše upozornění na zneužívání nádob na směsný odpad prodejcem místních potravin jsem předala kolegyni ze státní správy k prošetření. Podněty, které se týkají chodu provozovny, byly zaslány živnostenskému odboru.
náhled souboruModrá zona Za vokovickou vozovnou
Prosíme o zavedení modrých zon v ulici Za vokovickou vozovnou jak bylo slíbeno jako reakce na příspěvek ze dne 1.5.2018. Chystá se výstavba železniční zastávky , studentských kolejí a již byla modrá zona zavedena v dolní polovině ulice José Martího ,ale se situací v ulici Za vokovickou vozovnou se nic neděje a když tak k horšímu viz.(nesmyslné značení) díky kterému všechny automobily vyjíždějí skrz ulici Za vokovickou vozovnou včetně z nově zkolaudovaných domů v ulici Nardenská.

Situace s parkováním bez modrých zon se stává být
větším a větším problémem jak plynulo z příspěvků oznámených dne :14.10.2017 a dne 02.01.2018 dne 1.5.2018
 
a příspěvků : 

1)Parkování josé martího totální krize!!!!!! oznámeno: 25.04.2018 

2) Problém sparkováním José martího!! oznámeno: 17.04.2018 

3) problémy s parkováním jose martiho a okoli oznámeno: 03.04.2018 

4) Stav pozemní komunikace v ulici José Martího od Vozovny po směru jízdy až na konec oznámeno: 29.03.2018

oznámeno: 21.10.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.03.2019 » 09:49 • Dobrý den, zřizovatelem Zón placeného stání je Hlavní město Praha, nikoliv městské části. MČ Praha 6 vědoma si posouvání problému s parkujícími vozidly vždy za hranici zóny (nejde jen o parkování "přespolních", ale též o vozidla obyvatel okrajové části zóny, kteří si raději kousek dojdou pěšky, než aby si platili parkování před domem), v dubnu letošního roku opětovně vyzvala HMP k plošnému rozšíření
náhled souboruZa vokovickou vozovnou + José Martího Modrá zona
Prosíme o zavedení modrých zon v ulici Za vokovickou vozovnou jak bylo slíbeno jako reakce na příspěvek ze dne 1.5.2018. Chystá se výstavba železniční zastávky , studentských kolejí a již byla modrá zona zavedena v dolní polovině ulice José Martího ,ale se situací v ulici Za vokovickou vozovnou se nic neděje a když tak k horšímu viz.(nesmyslné značení) díky kterému všechny automobily vyjíždějí skrz ulici Za vokovickou vozovnou včetně z nově zkolaudovaných domů v ulici Nardenská.

Situace s parkováním bez modrých zon se stává být
větším a větším problémem jak plynulo z příspěvků oznámených dne :14.10.2017 a dne 02.01.2018 dne 1.5.2018
 
a příspěvků : 

1)Parkování josé martího totální krize!!!!!! oznámeno: 25.04.2018 

2) Problém sparkováním José martího!! oznámeno: 17.04.2018 

3) problémy s parkováním jose martiho a okoli oznámeno: 03.04.2018 

4) Stav pozemní komunikace v ulici José Martího od Vozovny po směru jízdy až na konec oznámeno: 29.03.2018 

oznámeno: 21.10.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.11.2018 » 15:47 • Dobrý den, zřizovatelem Zón placeného stání je Hlavní město Praha, nikoliv městské části. MČ Praha 6 vědoma si posouvání problému s parkujícími vozidly vždy za hranici zóny (nejde jen o parkování "přespolních", ale též o vozidla obyvatel okrajové části zóny, kteří si raději kousek dojdou pěšky, než aby si platili parkování před domem), v dubnu letošního roku opětovně vyzvala HMP k plošnému rozšíření ZPS, tedy i do oblasti Za vokovickou vozovnou.
náhled souboruMostek přes potok na Jenerálce
Na místě 50.10706N 14.35538E , jeden z betonových dílů mostku spadl částečně do potoka, místo je nebezpečné a kvůli překážce v potoce, za kterou se hromadí klacky, začíná fungovat jako hráz a brání průtoku.

oznámeno: 21.10.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.10.2018 » 17:29 • Předáno správci vodních toků MHMP.
náhled souborunepořádek
častý případ nepořádku,hlavně o víkendu,úklidová firma uklidí a hospoda se zbaví všeho nepotřebného a další lidi se přidají.Roh ulice Václavkova a Dejvické.

oznámeno: 21.10.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruZničena lavička
V ulici Ankarska, naproti pumpe Benzina, u plotu skolniho hriste Petriny -jih, je zdemolovana lavička. Prosíme o nápravu. 

K. K.

oznámeno: 20.10.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
24.10.2018 » 10:20 • Lavička byla zadána k odstranění, neboť je nevratně poškozena. Nová lavička bude na místo instalována z důvodů vyčerpání finančních prostředků na tuto činnost v rozpočtu ODŽP až na jaře roku 2019.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=580&crc=cd46d150ef6a9bff8b701f230f27569e ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz