Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 501520 z celkového počtu 2808 vyhovujících záznamů.

náhled souboruFwd: reklamace podruhe
Dobrý den,  

   je to tak dva měsíce, co jsem sem psal.o špatně provedené opravě dlažby v Tychonově ulici a žádal.o reklamaci u zhotovitele (díry se obnovily). Děkuji velice, oprava proběhla, ovšem tak, že se po pár týdnech opět dlažební kostky válejí všude jinde, jen ne v místě určení. A díry se samozřejmě budou zvětšovat. Jak je prosím možné, že zde odvádějí tak.špatnou práci? Nevím, zda to řeší TSK nebo někdo jiný, doufám jen, že za tuto fušařinu nejsou odváděny veřejné peníze. Prosím o urgenci kvalitní opravy dlažby. 

Děkuji velice. 

L. L.

oznámeno: 06.12.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
26.03.2019 » 09:19 • Předáno správci komunikací k zajištění opravy.
náhled souboruKrize s parkováním, kterou magistrát maximálně ignoruje!!
Stále město nedalo jakékoliv informace ohledně modrých zón okolo vokovické vozovny jak v květnu tohoto roku slíbilo že bezpodmínečně zavede. Opět odbytí občanů nesplněným slibem! Stále všude probíhá řešení, ale jak probíhá nikdo neinformuje. Další věc že k vokovické vozovně chybí cedule pro zákaz odbočení kamionům, který tam podle navigace zajede a v jednosměrce se snaží otočit. Během dvou měsíců mi zde zničili auto dva kamiony. Kvuli značce maximalne za 10 tisic korun pojištovna musela vyplatit 100 tisic a to nejsem sám. Takže vás za všechny občany bydlící v okolí vokovické vozovny žádám, jako daňový poplatník a volič mám právo dokonce požadovat zavedení modrých zón v místě našeho bydliště. Celé okolí vokovické vozovny!!! Vypadá to jakoby uředník co o tom rozhoduje byl podplacen vozovnou, aby měli jeji zaměstnanci kde parkovat! Jinak si nedovedu vysvětlit důvod nezavedení zón plošně všude!! Koho mam podplatit aby tady už komečně byli modré zóny? Mohl by se prosím představit ten bezmozek co navrhnul modré zóny doposud? 3/4 ulice zpoplatneno a 1/4 kde jsou byty není. U hotelu krystal to tam namalovái do zatacky ze tam neprojede autobus, zřejmě to navrhuje člověk co jezdí fabií a nebere ohledy na velký auta sem zvedavej až tam budou potřebovat hasiči odnese to ten chudak co tam bude stat s autem na namalovanym parkovani.

oznámeno: 06.12.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.03.2019 » 13:23 • Dobrý den, co se týče zavedení ZPS, Magistrát částečně vyslyšel Radnicí žádané rozšíření zón a v tuto chvíli je vytvořen grafický koncept, jenž je momentálně analyzován. Po zapracování připomínek bude projednán a následně rozpracován do podoby projektu dopravního značení. Zavedení ZPS do oblasti kolem Vokovické vozovny lze očekávat ve druhé polovině tohoto roku. Co se týče odbočení kamionů, lze stěží předpokládat, že do úzkých ulic bude zajíždět nákladní doprava, když zde nemá cíl. Pokud se řidič snažil lokalitou pouze projet do Libocké, tak i běžné navigace pro osobní vozidla navrhují prioritně trasu Evropská - vlevo Libocká, o navigacích pro kamiony nemluvě. Nicméně pokud se domníváte, že značka, upozorňující na zákaz vjezdu NA (ta je stávající), má své opodstatnění, lze se obrátit na odbor dopravních agend MHMP (příslušný pro stanovení značení na MK I. třídy Evropská). A nakonec co se týče příjezdu autobusů k hotelu Krystal. Projekt ZPS vycházel ze stávajícího stavu - jak se parkovalo, tak projektant zakreslil - parkovacích příležitostí je zde málo, tak se logicky snažil místa příliš neredukovat (resp. k drobné redukci přece jen došlo). Je též nutno podotknout, že v roce 2017 bylo na základě podnětu Univerzity Karlova (vlastník hotelu) povoleno umístění značení, zakazujícím parkování na některých místech kolem hotelu právě z důvodu manévrování autobusů. Žádnou další iniciativu ze strany hotelu jsme nezaznamenali (pouze, že se chystá vybudovat parkoviště pro autobusy na vlastním pozemku, což je chvályhodné). A mimochodem příjezd byl ověřen vlečnými křivkami pro autobus délky 13,7 m, takže při psaní svých příspěvků si, prosíme, odpusťte invektivy vůči projektantům a úředníkům a snažte se vyjadřovat v mezích slušnosti.
náhled souboruZarostlý chodník
Dobrý den,  

prosím o uvedení chodníku směrem od McDonald`s Divoká Šárka kolem CNG stanice směrem k zastávce Nová Šárka do přijatelného stavu. 

Děkuji 
 

T. M.

oznámeno: 05.12.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
06.12.2018 » 13:31 • Vážený pane M., podnět postupujeme k řešení vlastníkovi předmětného pozemku č. parc. 1087/1 k.ú. Liboc, McDonalds ČR spol. s.r.o., Řevnická 170/4, 15521 Praha 5 - Třebonice. Cesta není evidována v katastru nemovitostí jako pozemní komunikace, proto zašleme výzvu k zajištění čistoty, pořádku a odstranění nežádoucí vegetace (sankce dle § 33 a odst. 2) písm. b zákona ČR č. 131/2000 Sb. o hlavním městě Praze, ve znění pozdějších předpisů). Děkujeme za informaci.
náhled souboruCerna skladka
Dobry den, 

v ulici Schwaigerova, v miste kde stoji kastan, vznika pravidelne cerna skladka. Vzdy kdyz odpadky zmizi, zacne vznikat skladka znovu. Bylo by mozne nekde pobliz umistit odpadkovy kos? Pripadne resit pravidelnejsim uklidem tohoto mista? 

S pozdravem 

O. S.

oznámeno: 04.12.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
10.12.2018 » 12:13 • Děkujeme za upozornění, skládku necháme odklidit. Vzhledem k tomu, že se jedná o domovní odpad předáme podnět na oddělení odpadového hospodářství k prověření nakládání s odpadem přilehlých domů. Co se týká úklidu, tak bychom Vás rádi informovali, že v této lokalitě probíhá pravidelný úklid 1x měsíčně v období od dubna do listopadu.
náhled souboruRoh Dr. Zikmunda Wintra a Charlese de Gaulla
Dobrý den, 

Nepořádek kolem sběrných kontejnerů roh Dr. Zikmunda Wintra a Charlese de Gaulla

oznámeno: 03.12.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
12.12.2018 » 15:31 • Dobrý den, na stanovišti č. 008 v ul. Dr.Zikmunda Wintra jsme kontejnery na plast posílili o další nádobu a zároveň jsme zažádali o navýšení četnosti svozu papíru na 7x týdně, k čemuž došlo, po schválení Magistrátem hl.m.Prahy, v únoru tohoto roku. Jedná se o maximálně možnou četnost svozu. Kromě toho se na každém stanovišti provádí tzv. doúklid, ke kterému zde dochází 6x týdně, kromě soboty (opět maximálně možná četnost). Vzhledem k tomu, že doúklid vykonává jiné auto s jinou posádkou, a nelze harmonogram vývozu a doúklidu nastavit tak, aby probíhaly současně, může se občas u vyvezených nádob vyskytovat neuklizený odpad, který pak vítr rozfoukává do okolí. V ul. Dr. Zikmunda Wintra by bylo teoreticky možné vybudovat stanoviště podzemních kontejnerů u budovy základní školy, a to cca proti vyústění ul. Uralská. Pokud tento záměr prověřovací studie potvrdí, zahrneme stanoviště do plánu výstavby nových podzemních kontejnerů.
náhled souboruRoh Terronska a Sukova
Dobrý den, 

Nepořádek kolem kontejnerů na třídění odpad roh Terronska a Sukova.

oznámeno: 03.12.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
13.12.2018 » 08:29 • Dobrý den, fotografie byla pořízena po svozu odpadu, před provedením doúklidu, který zajišťuje jiné auto s jinou posádkou. Vzhledem k této prodlevě zůstává do příjezdu úklidové čety nepořádek kolem vyvezených kontejnerů. Bohužel jiný systém nelze nastavit. Při kontrole bylo zjištěno, že stanoviště je uklizeno.
náhled souboruLampa - Hanzelkova
Dobrý den, chtěl bych upozornit na problém s lampou v ulici Hanzelkova mezi domy č.p. 22 a 24.Většinou nesvítí nebo bliká. Prosím o nápravu. Děkuji R. S.

oznámeno: 30.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
03.12.2018 » 09:29 • Závada byla nahlášena správci veřejného osvětlení Technologie hlavního města Prahy. Kontakt na dispečink je  800 404 060, kam můžete případné další závady hlásit.
náhled souboruPovalená dopravní značka
Dobrý den, 

v uplynulých dnech patrně nějací vandalové vytrhli dopravní značení v horní části ulice Heleny Malířové, Břevnov a značku položili opodál na zem. Prosíme o její znovuosazení. 

Předem děkujeme :-) 

S pozdravem 

MB

oznámeno: 29.11.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
03.12.2018 » 08:29 • Děkujeme za vaše upozornění. Po dnešní provedené kontrole v místě bylo zjištěno, že dopravní značení je již opraveno.
náhled souboruLadronka - pozůstatek kovové tyče
Dobrý den, 

uprostřed travnaté plochy na Ladronce, v místě běžecké trasy a pěšinky po níž chodí pejkaři, trčí ze země pozůstatek kovové tyče. V období růstu trávy či sněhové pokrývky je toto místo potencionálně místem nějakého úrazu. Ráda bych proto požádala, zda je možné tyč odstranit. 

Předem velice děkuji, s přáním hezkého dne 

MB

oznámeno: 29.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
30.11.2018 » 10:37 • Odstranění zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruodložená lednička
Dobrý den,

před domem Šumberova 329/2 ke kontejneru na směsný odpad někdo "odložil" ledničku. Bylo by možné zajistit její odvoz? Děkuji,

J. K.

oznámeno: 29.11.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPark Na Královce
Dobrý den, 

ráda bych upozornila na několik věcí z provozu parku Na Královce : 

1. na ústředním plácku s lavičkami se začíná na dvou místech rozpadat dlažba. Kostky již začínají lidé odhazovat do přilehlého křoví apod. Prosíme o opravu. 

2. na jednom ze vstupů do parku je již zcela rozbitý a nevzhledný koš, prosíme o jeho výměnu 

3. informační tabulka o volném pohybu psů by si zasloužila být zasazena do země, případně vyměněna za novou. Vandalové ji někdy přemišťují, byla již i povalena. V potaz by měla být brána i estetická stránka takové informační tabule. 

Předem děkuji za všechny každodenní návštěvníky parku a přeji hezký den. 

MB

oznámeno: 29.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
12.12.2018 » 12:06 • Dobrý den. Odbor dopravy a životního prostředí přijal upozornění na několik nedostatků týkajících se cest a parkového mobiliáře v parku Královka. Rozebranou dlažbu na chodníku u odpočívadla již řeší pan Beneš. Oprava dlažby byla zadána. Rovněž byla zadána úprava informační cedulky, tedy její opětovné osazení. Co se týká odpadkového koše, požádali jsme o jeho výměnu za nový typ. Předpokládáme, že by veškeré opravy měly být dokončeny do konce tohoto roku.
náhled souboruRozbitý kohoutek na náměstí Petra Šabacha
Dobrý den, 

šel jsem právě přes náměstí Petra Šabacha (u koní) a je tam rozbitý kohoutek. Teče tam voda.  

S přátelským pozdravem

P. X.

oznámeno: 28.11.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDíry v chodníku
Dobrý den, 

chtěl bych Vám nahlásit rozbitý chodník s dírami v ulici Ronalda Reagana, u křižovatky s ulicí Bubenečská. Rád bych Vás požádal o spravení dříve než si tam někdo zvrkne kotník. Je to dlažba ( malé kostky).  

Děkuji 

T.

oznámeno: 26.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
10.12.2018 » 12:15 • Závada předána pověřenému správci, kterým je Technická správa komunikací a.s.
náhled souboruKrize s parkováním nesnesitelná!!!
Stále neprobíhají změny a zavedení modrých zón v okolí vokovické vozovny, jak uřad v květnu tohoto roku slíbil! Ulice je každý den v pracovních hodinál totálně zasekaná auta stojí na chodníku!! Jako rezident si mužu dat auto na střechu? Zajímalo by mě jak by se město a Městská policie bude tvařit až začnu využívat chodník z evropské? Prosím o sjednání okamžité nápravy tohoto zásadního problému v našich žibotech! A odpověď od uřadu Probíhá řešení je velice neuspokojivá trvá dva měsíce. Aspoň by mohli rezidenti být informováni jak to řešení probíhá? Jelikož se zdá že neprobíhá. A 10.12 nám urad rekne smula 😀

oznámeno: 26.11.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDíra na přechodu pro chodce
Dobrý den,  

na přechodu pro chodce na křižovatce ulic Navigátorů a Rubličova je obrovská díra. Prosím o nápravu, než si někdo zlomí nohu.  

Děkuji 
 

T. M.

oznámeno: 23.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
28.11.2018 » 17:12 • Předáno majetkovému správci komunikací k zajištění.
náhled souboruOdpadky u přeplněných kontejnerů
Dobrý den, 

téměř každý druhý den se válí odpadky kolem přeplněných kontejnerů na zastávce Bus 131 U Matěje a hyzdí krásnou Hanspaulku. 

Je možné provádět svoz častěji? 

Děkuji. 

A.H.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
28.11.2018 » 17:10 • Dobrý den, na stanovišti č. 031 Šárecká 1050/50 se papír i plast vyváží 4 x týdně. Tato frekvence umožňuje v případě opakovaně zjištěné přeplněnosti nádob zažádat Magistrát o navýšení četnosti svozu, a to po splnění určitých podmínek. K podání žádosti požaduje MHMP přiložení několika fotografií z různých období, které dokládají oprávněnost požadavku. Fotografie musí zobrazovat nadměrně zaplněnou nádobu, včetně volně loženého odpadu v prostoru stanoviště. Vaše fotografie ukazuje vyvezené nádoby před provedeným doúklidem, takže tuto fotografii nelze použít jako důkazní materiál. Na tomto stanovišti se kromě vývozu provádí denně (kromě soboty) i tzv. doúklid, který ale vykonává jiné auto s jinou posádkou, a protože nelze nastavit harmonogram vývozu a doúklidu tak, aby probíhaly současně, vyskytuje se občas neuklizený odpad u vyvezených nádob. Stanoviště budeme ve spolupráci s inspektorkou nějakou dobu monitorovat. Pokud budete mít k dispozici fotografie přeplněných nádob, prosím o jejich zaslání na adresu , přiložím je k žádosti o navýšení četnosti svozu jednotlivých komodit.
náhled souboruNeuklizene pytle s listim
Dobrý den, chci upozornit na neuklizene modré pytle a listím na ulici Na Dyrince.  

Děkuji, E. P.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
23.11.2018 » 12:37 • Jedná se o akci Technické správy komunikací, které jsme požadavek k odvozu pytlů předali.
náhled souboruObnova zábradlí (oznámeno 22.11.2018)
Dobrý den, 

mnou odeslaná prosba z 8.4.2018 o obnově zábradlí od tram Baterie dolů do ulice Střešovická byla sice vyslyšena, firma se obnovy odvážně chopila, ovšem ke zdárnému konci chybí již mnoho týdnů několik metrů. 

O dokončení jsem žádal již v červenci 2018, bohužel dodnes bez výsledku. 

Prosím o zaurgování a dokončení díla. 

Děkuji.

H.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.11.2018 » 14:02 • Dobrý den, po Vašem oznámení byla dotazována Technická správa komunikací, která má tuto pěší spojku ve správě. Vzhledem k tomu, že je aktuálně zařazena do plánu celkové rekonstrukce, byla zde doplněna a nově natřena pouze část zábradlí, jeho zbývající část již znovu natřena nebude. Stávající nátěr vydrží do plánované opravy komunikace.
náhled souboruÚklid listí 21.11.2018
Takto se uklízí listí? Předpokládám že už to tu nedokončí? A máme si to udělat sami. Listí barvami do zadního vchodu domu.
Společenství vlastníků bytových jednotek Kamerunská 600, Praha 6

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVýmol ve vozovce - ulice Pod Cihelnou
Dobrý den,  

prosím o opravu výmolu na vozovce v ulici Pod Cihelnou. Díra se nachází na úrovni domu Pod Cihelnou 654/2. 

Děkuji  

D.D.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
28.11.2018 » 09:14 • Majetkový správce komunikací nechá vozovku provizorně opravit.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=500&crc=d081c5b0696ee3ab92dd7ab019b39586 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz