Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 4160 z celkového počtu 2869 vyhovujících záznamů.

náhled souboruKatastrofální Stav chodníku a parkovacích mist
Dobrý den, chodníky a parkovací místa na Puškinově náměstí jsou v dezolátním stavu již několik let. Vybíráte od občanů peníze za parkování,  ale parkovací místa na náměstí jsou v takovém stavu že poškozují auta. Rovněž jsou na náměstí rozbité chodníky. Budete čekat až si nějaké dítě nebo důchodce zlomí nohu o vypadnou dlažbu?  Nebo si musí auto rozbít nějaký úředník aby se sjednala náprava. Puškinovo náměstí je předměstí Chánova nebo Praha? To že jste nedávno investovali do "kadibudky" jak příhodné, to nám tu na náměstí opravdu chybělo. Díky že jste tu pro občany. S pozdravem A.

oznámeno: 07.02.2020
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNesprávné parkování
Dobrý den, 

chtěl bych nahlásit dlouhodobý problém s nesprávným parkováním vozidel na chodníku před budovou Smartwings na adrese K letišti 1068/30, Praha 6. Několik vozidel každý den blokuje chodníky i přechody pro chodce. Navíc modré vozidlo (nejbližší k hlavní silnici na přiložené fotografii) už na stejném místě parkuje cca 2 týdny. Sice má na čelním skle pokutu s datumem 21.1.2020, za celu dobu se nic nestalo. 

Best regards 

D. K.

oznámeno: 06.02.2020
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNevyhovující zastávka Korek
Dobrý den, 

Zasílám pohled na zastávku „Korek“ směr Dejvická, která je již léta v naprosto v nevyhovujícím stavu. Nájezdy znečišťovatelů, opilců apod. uvrhly tuto zastávku do stavu, který už ani uklízet nikdo nechce. Chybí vyhovující lavička, dokonce i koš a úklid městkou částí se NIKDY neprovádí (jezdím tu denně), natož sekání trav a úprava přilehlého porostu. Situace zachází už tak daleko, že s rukavicemi a pytlem na odpadky uklízíme zastávku sami. Dospělému se zde nechce čekat na autobus, natož dětem, které tam rodiče ani nepouštějí. Chybí chodník k zastávce, brodíte se bahnem podél rozpadlé vozovky. 

 

S pozdravem 

M. N.

Zasílám fotografie k předchozímu doprovodnému textu - Zastávka Korek.
M. N.

oznámeno: 05.02.2020
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNedostatečná kapacita nádob na tříděný odpad
Dobrý den,
posílám fotografii spíše standartního stavu popelnic na kov v ulici Vokovická (točna bus). Je možné vyvážet častěji?
Děkuji,
LP

oznámeno: 05.02.2020
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.02.2020 » 10:51 • Dobrý den, zažádali jsme odbor ochrany prostředí MHMP o navýšení četnosti svozu kovových obalů. Od 1.3.2020 se bude tato komodita vyvážet ve výjimečném režimu 1 x za 2 týdny (maximální četnost svozu je v současné době 1 x za 3 týdny).
náhled souboruPokacene zbytky stromu
Dobrý den, 

Ve vnitrobloku u domu Kladenská 21 se u dětského hřiště už delší dobu nalézá čerstvě pokacený strom, respektive zbytky z něj. Prosím o uvedení do pořádku. Díky.

oznámeno: 04.02.2020
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
05.02.2020 » 11:49 • Dobrý den. Děkujeme Vám za upozornění na neodvezený odpad z káceného stromu. Věc byla předána dodavateli, který přislíbil sjednání nápravy bezodkladně.
náhled souboruOlympus - nepořádek po stavební firmě
Dobrý den,
Prosím o informaci, která firma provádí práce na, zřejmě veřejném osvětlení na Evropské 176, naproti budově Olympusu. Již 14 dní po sobě nechali stavební nepořádek u zdi s reklamou Olympus ve směru z centra. Viz foto.
Předem děkuji za informace,
s pozdravem

J. K.

oznámeno: 03.02.2020
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruČastější vyvážení tříděného odpadu
Dobrý den, 

prosím o častější vyvážení kontejnerů tříděného odpadu (zejména papír a plast) na křižovatce ulic Pod Dvorem a Veleslavínská. 

V místě přibyly 3 bytové domy a kontejnery jsou každý týden přeplněné. Stačí trocha větru a máme plnou ulici odpadků. 

Děkuji a zdravím, 

K. M.

oznámeno: 03.02.2020
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
11.02.2020 » 11:18 • Dobrý den, pokud máte na mysli stanoviště č. 052 na adrese Veleslavínská 200/38, tak zde se papír vyváží v režimu 3x týdně a plast 2x týdně. O navýšení četnosti lze požádat Magistrát hl.m.Prahy, který službu třídění odpadu zajišťuje a hradí ze svého rozpočtu. Podmínkou k navýšení je doložení několika fotografií z různých časových období, které dokládají oprávněnost požadavku. Bohužel do současné doby nemáme žádnou fotodokumentaci pravidelného přeplňování nádob. Vaše fotografie ukazuje adekvátně využitou nádobu na plasty a papírový odpad nepřizpůsobený velikosti nádoby. Stanoviště budeme ve spolupráci s inspektory nějakou dobu monitorovat. Pokud budete mít k dispozici další fotodokumentaci přeplněných nádob, prosíme o zaslání, požádáme MHMP o navýšení četnosti svozu jednotlivých komodit.
náhled souboruKontejnery na tříděný odpad - Šárecká 1962 a 1963, Praha 6
Dobrý den, 

chtěla bych požádat o častější vyvážení kontejnerů na tříděný odpad, tak, aby nedocházelo k přepadávání odpadků a jejich poletování po okolí. Současně prosím o pravidelný úklid a sběr odpadků z přilehlých pozemků, ve vlastnictví MČ P6, před domem Šárecká 1962 a 1963, kam trvale odpadky (papíry, igelity atd.) z kontejnerů odletují. 

Každý týden z pozemků odpadky osobně sbírám, jinak je to tu jako na skládce. 

Předem děkuji.

oznámeno: 02.02.2020
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
11.02.2020 » 08:03 • Dobrý den, vzhledem k tomu, že se na stanovišti č. 022 plast vyváží pouze 2 x týdně (papír 4 x), podala jsem žádost o navýšení četnosti svozu této komodity. Pokud Magistrát žádost schválí, bude se od 1. 3. plast vyvážet 3x týdně. Kromě svozu se na každém stanovišti provádí tzv. doúklid 3m kolem nádob, zde k němu dochází každý všední den, kromě víkendu. Nepořádek, který občas zůstává i po vyvezení kontejneru, je způsoben tím, že vývoz a doúklid zajišťuje jiná svozová posádka s rozdílným typem vozidla. Protože není možné stanovit pevnou dobu úklidu tak, aby vždy probíhal přesně po svozu jednotlivých komodit, může se stát, že i po vyvezení kontejneru zůstává do příjezdu úklidové čety v prostoru stanoviště volně ložený odpad, který pak vítr rozfoukává do okolí. Úklid ploch zeleně je smluvně zajišťován 1x týdně. Dodavatel bude vyzván, aby plochám předzahrádky věnoval zvýšenou pozornost.
náhled souboruTŕiděný odpad
Dobry den, takto to vypada po odvozu tříděného odpadu v Radimove ulici u prodejny Billa. Odpad dany vedle zĂąstal na ulici. Kapacita kontejnerů je nedostačujici a takhle to tady vypada stale častěji. S pozdravem L.J.

oznámeno: 01.02.2020
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruRozfoukaný odpad od popelnic v parku na nám. Interbrigády

oznámeno: 01.02.2020
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
03.02.2020 » 09:26 • Děkujeme za upozornění, úklid zajistí dodavatelská firma.
náhled souboruProsím o doklizení stanoviště trideneho odpadu
Na rohu Liberijská a Kladenská. Diky moc.

oznámeno: 01.02.2020
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
03.02.2020 » 09:27 • Úklid zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboru"Autovrak" ?
Dobrý den. 

Chceme upozornit na dlouhodobě odstavený a bez pohybu bílý automobil Fiat Ducato cca 2roky,z toho cca1,5roku bez STK (9/18) v ulici Pod Novým lesem v Praze 6 Veleslavíně v modré zóně. 

Obyvatelé ulice Pod Novým lesem. 

Příloha : 2 foto

oznámeno: 31.01.2020
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboru2x sloupek před Skleňákem
Dobrý den, 

Před Skleňákem je vylomený jeden vyjížděcí sloupek a nalomený jeden sloupek s řetězem. Oba na fotce. Prosím 2x o opravu.

oznámeno: 30.01.2020
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
30.01.2020 » 13:42 • Předáno k zajištění opravy.
náhled souboruFwd: Chybejici chodnik - Liboc
Dobrý den, 

je zde nějaký posun. Tato cesta je velice zablácená, člověk je si zašpiní jak boty, tak i kalhoty. Je možnost nějaké rekultivace? Třeba i povrch, který umožnuje dešťové vodě se vsáknout zpět do země. 

Nicméně blátěná cesta je hrozná 

Děkujeme 


 ---------- Původní e-mail ----------
Od: ...
Komu: mms@praha6.cz
Datum: 5. 4. 2019 8:09:43
Předmět: Chybejici chodnik - Liboc 

Dobry den,

je mozne pozadat o vybudovani chodniku ci alespon jeho zarazeni do planu planovane vystavby?

Misto na fotce je z Pelikanovi ulice, kde se nachazi maly “park”. V dobe neprizniveho pocasi je cesta plna blata a nevyhovuje k chuzi.

Dekuji

oznámeno: 29.01.2020
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
30.01.2020 » 11:16 • V letošním roce je plánovaná rekonstrukce zmíněného chodníku.
náhled souboruNebezpečné padání větví - Sibeliova 19
Dobrý den, 

chtěla bych požádat o důkladný průřez stromu na pokraji chodníku v Sibeliově ulici, u domu č. 19. Dnes, avšak i jindy při silnějším větru padají na chodník a do předzahrádky větve, někdy opravdu silné, a mohou tak způsobit škodu především zdraví, ale i na majetku, protože u okraje vozovky parkují vozy. Děkuji 

S pozdravem 

M. H.

oznámeno: 28.01.2020
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
30.01.2020 » 08:25 • Úpravu dřevin zajistí majetkový správce komunikací.
náhled souboruVyhozené židle
Dobrý den,

posílám forku vyhozených židlí v ulici Na Krutci (než přijedete na Horoměřickou). Nechápu. Také upozorňuji, že šlahouny křovisek zasahují do vozovky a nutí místy vybočovat (ve směru z Vokovic dolů na Horoměřickou).
Zdraví
V. P.

oznámeno: 28.01.2020
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruOdpadky na sběrném místě
Roh Dr. Zikmunda Wintra a Sukova. V pozadí je též vidět z kostek zpola vylomený sloupek.

oznámeno: 28.01.2020
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
29.01.2020 » 15:01 • Vážený pane, na každém stanovišti se kromě svozu provádí i tzv. doúklid, kdy je volně ložený odpad odvezen. Žádost o opravu vylomeného sloupku jsme postoupili TSK.
náhled souboruZačínající černá skládka
Dobrý den, 

Na stanovišti trideneho odpadu na rohu ulic Kladenská a Liberijská jsou odložené krabice s odpadky - zatím mikrovlnka a hrnce. Prosím o úklid stanoviště. Diky moc, W.

oznámeno: 28.01.2020
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
29.01.2020 » 15:02 • Vážený pane, na každém stanovišti se kromě svozu provádí i tzv. doúklid, kdy je volně ložený odpad odvezen.
náhled souboruVýtluk
Dobrý den, 

prosím o opravu výtluku, který je již delší dobu na sjezdu z Evropské na Pražský okruh směrem k letišti. Tento výtluk zůstává již drahnou dobu bez povšimnutí a jak se zvětšuje, začíná být nebezpečný. Z nepochopitelného důvodu vznikl na opravené silnici a o to je nebezpečnější, protože ho zde nečekáte. Svou velikostí je velmi nebezpečný pro menší motocykly nebo skútry, kde by po vjetí předním kolem do nečekaného výtluku mohlo dojít k následnému pádu. 

Dnes jsou k dispozici prostředky, kterými se tento výtluk dá opravit alespoň provizorně během několika minut. 

Je to ostuda, že na takto frekventovaném úseku, kde denně projedou tisíce aut, zůstává výtluk bez povšimnutí, zejména když současné zimní počasí pomáhá tento výtluk pomalu, ale jistě zvětšovat a tím prostou náklady na jeho odstranění. 

V příloze je zakresleno místo výtluku. 

S pozdravem L. M.

oznámeno: 27.01.2020
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
28.01.2020 » 14:39 • Postoupeno k zajištění opravy ŘSD.
náhled souboruParkování před Skleňákem
Dobrý den, 

Takto vypadá ulice, kde se nesmí parkovat (nejsou zóny) a kam je zákaz vjezdu motorových vozidel. Je to v pořádku?

oznámeno: 27.01.2020
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
30.01.2020 » 13:11 • Postoupeno Městské policii Praha 6.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=40&crc=5a9cc6749b0d73a685d08266cd5c5770 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz