Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 22812300 z celkového počtu 2853 vyhovujících záznamů.

náhled souborudopravní značka
v příloze posílám fotografii zobrazující prohozené dopravní značky zákaz stání s dodatkovou značkou začátek a konec zákazu, umístěné v ulici V.P.Čkalova u školy, na křižovatce ulic Z.Wintra a V.P.Čkalova.  Žádám okamžitou nápravu uvedeného stavu. Městská policie totiž ihned začala rozdávat oznámení o přestupku za stěrače všech parkujících vozů.

oznámeno: 07.09.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
09.09.2011 » 09:55 • Děkujeme za upozornění, dopravní značení bylo uvedeno do souladu se stanovenou úpravou silničního provozu.
náhled souboruhanspaulka
chtěl bych touto formou poděkovat pracovníkům ÚMČ Praha 6 za vzornou péči o zeleň v úseku okolí ZŠ Sušická a tzv.zámečku.Po jarním rozpačitém začátku nyní probíhá sekání travnatých ploch,ale i úklid a ostatní údržba zeleně v pořádku.Možná by se vyplatilo pořízení lepší zahradnické techniky aby sekání bylo efektivnější.

oznámeno: 27.08.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
31.08.2011 » 13:33 • V srpnu 2011 byl pořízen pro zajišťování těchto prací traktůrek z řady AMA. Není určen pouze pro seč trávy, ale i pro celoroční využití - například odklízení sněhu (systém umožňuje namontování radlice na sníh).
náhled souborureklamace
Ucpany kanal
na krizovatce Vlastina a Evropska je ucpany kanal.   oznámeno: 30.07.2011
====================
kanál je stále ucpaný. Foceno dnes (19.8.2011), voda je všude a nejde ani přejít přechod pro chodce. Je tam nový rybník, protože sklon vozovky nejde ani do kanálu.

oznámeno: 22.08.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.08.2011 » 08:47 • Dnešního dne byla provedena urgence u Technické správy komunikací hl.m. Prahy. Bylo přislíbeno urychlené zjednání nápravy.
24.08.2011 » 08:48 • Děkujeme za upozornění
náhled souboruLikvidace ovocných stromů
využívám této možnosti, abych vás informovala, že opět někdo polil plochu okolo dvou ovocných stromků na obecním pozemku (za křižovatkou ulic Vostrovská-Na viničních horách) s cílem je zlikvidovat. Před více než 20 lety nájemníci domu osázeli bývalé hřiště 12 ovocnými stromky, které ale vždy byly někomu trnem v oku a byly proto častým cílem ničení. Loni se objevila kola zhnědlé trávy kolem 2 zdravých jabloní (v létě, v době, kdy byly plné jablek) a ty o několik dní později zcela odumřely. Firma, která se stará o zeleň, uschlé pahýly letos na jaře z pozemku odklidila. Před asi 14 dny se objevila nová kola zhnědlé trávy kolem dalších 2 stromků a ty už teď začínají odumírat. Takže z původních 12 zbývají na rovném pozemku už jen tři. Jak dlouhou dobu bude trvat, než přijdou taky na řadu? Pak už tomu, kdo zřejmě chce využívat rovnou travnatou plochu jako sportoviště, konečně nebudou žádné stromy překážet...

oznámeno: 19.08.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
29.08.2011 » 13:53 • Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o životní prostředí na Praze 6. Na základě Vašeho podnětu bylo provedeno místní šetření pracovníkem odboru dopravy a životního prostředí a bylo zjištěno, že ovocné dřeviny jsou skutečně poškozeny, zřejmě nějakou chemikálií. Na toto byla upozorněna Městská policie, která zde bude provádět zvýšený dozor. Aby mohlo být zahájeno správní řízení ve věci poškozování dřevin, je nutno chytit viníka "při činu", nebo dodat konkrétní důkazy (např. foto), proto pokuď nějaké takové podklady máte nebo získáte, dovolujeme si Vás požádat o jejich poskytnutí. Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, pokud budete přítomna opětovnému ničení dřevin, volejte Městskou policii, která vše zaprotokoluje a předá nám k dořešení.
náhled souboruBilboardů je v Praze málo???
opravdu si vedení městské části Praha 6 myslí, že v Praze obecně je málo bilboardů? Na Patočkově ulici, směrem z centra kousek od lávky pro pěší, vzniká další osvětlený a okolí hyzdící nesmysl! Podle fotky je patrné, že zavěšená reklama propagující čistotu Prahy 6...dále zavěšená reklama na jisté rádio a konečně několik let trčící světelná reklama je málo a potřebuje něco mnohem vyššího, co řidiči a kolemjdoucí uvidí už od Strahovského tunelu. Úředník, který za městskou část Praha 6 tuto stavbu povolil, by se měl stydět!!! Jeho rozhodnutí tak startuje éru bilbordového smogu podél budoucí břevnovské radiály. Jistě byla uzavřena pro Prahu 6 nevýhodná smlouva, ale TSK si přijde na své. Fotografie spolu s komentářem předávám i ostatním organizacím pečujícím zejména o podporu zeleně a lidskou tvář Prahy 6.
Děkuji za reakci.

oznámeno: 14.08.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborunepořádek + zbytečné značení
rád bych upozornil na značný nepořádek v parkovišti v ulici Pod Juliskou (hned to první parkoviště napravo při odbočení z Podbabské) – přílohou foto. Dále zasílám foto zbytečné značky, která je ve stejné ulici a zbyla tam po předchozích pracech (z obou stran).. Přeji fajn den a děkuji za nápravu hlavně toho nepořádku na parkovišti…

oznámeno: 12.08.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
16.08.2011 » 13:48 • Nepořádek na Vámi uvedeném místě uklidili pracovníci organizační složky PRO 6 a o odstranění zapomenutého dopravního značení jsme požádali Technickou správu komunikací, odbor dopravního značení, vyřizuje pan Koudelka. Děkujeme za upozornění.
náhled souboruProsba o opravu vozovky
před časem jsem upozorňoval na díry v ulici Pod Cihelnou u křížení s
ulicí Žukovského. Dnes bych rád upozornil na díru u poklopu opět v ulici Pod Cihelnou blíže křížení s ulicí Hodčina. Na tuto  díru jsem upozorňoval i tehdy, ale ten kdo opravoval silnici o 80m dál, toto místo ignoroval i když na 100% musel právě jím projet.

oznámeno: 12.08.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
16.08.2011 » 08:30 • Žádost o provedení opravy vozovky jsme postoupili odpovědnému subjektu, kterým je Technická správa komunikací, ing. Pohludková, vedoucí oblastní správy severozápad. Děkujeme za upozornění.
náhled souboruPropadly chodnik
pred domem Šultysova 29, Praha 6 Břevnov mame propadly okraj chodniku. Je to uz od zimy, kdy pri strojovem odklizeni snehu se propadlo kolo. Dira se ale zvetsuje a zacina praskat i asfalt. Dejte nam prosim vedet, kdy bude mozne chodnik opravit

oznámeno: 11.08.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
11.08.2011 » 14:24 • Žádost o opravu byla předána majetkovému správci, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruÚklid chodníků u autobusové zastávky Hradčanská směr Prašný most
Od zprovoznění autobusových zastávek Hradčanská směr Prašný most přilehlé chodníky nespatřily uklízející koště, a pohled na odházené tisíce nedopalků je hrůzný. Samozřejmě špatně je to, že naši spoluobčané kuřáci považují za standardní součást svého rituálu odhození nedopalku na zem a vůbec jim nedochází, že je nejspíš něco špatně. Bylo by možné alespoň zajistit úklid, nebo se časem k zastávkám přes haldy nedopalků ani nedostaneme?

oznámeno: 09.08.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.08.2011 » 14:21 • Celoroční údržbu nově vybudovaných chodníků včetně nástupišt zajišťuje její majetkový správce, tj. Technická správa komunikací hl.m. Prahy. Tento subjekt zajišťuje pravidelný úklid v četnosti 2x měsíčně. Bohužel s nešvarem odhazování nedopalků se potýkáme na celém území městské části. Strážníci městské policie samozřejmě udělují blokové pokuty za odhazování nedopalků, nicméně je stále řada neukázněných, kterým je čistota městské části lhostejná. Na zvýšení četnosti úklidu bohužel nejsou finanční prostředky.Děkujeme Vám za zájem o čistotu a pořádek.
náhled souboruSituace na křižovatce Jugosl. part a Činská
Upozorňuji na situaci na křižovatce Jugoslávských partyzánů a
Čínská, kde není vyřešen bezpečný přechod pro chodce, zvláště pro
maminky s dětskými kočárky, které musí jezdit přes vystupující
koleje a vybagrovanou zeminu.


oznámeno: 07.08.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.08.2011 » 14:23 • Vámi zaslána MMS byla postoupena odboru dopravy Magistrátu hlavního města Prahy, který má tuto stavbu na starosti.
12.08.2011 » 08:04 • Vyjádření OD MHMP:V současné době se dokončuje stavba "Prodloužení TT Podbaba" jejíž součástí je i oprava kolejí až ke kř. Jugoslávských Partyzánů - Zelená. Po dobu rekonstrukce je přechod krátkodobě zrušen a je možno použít ostatní přechody v okolí. Dle informace stavby bude tato situace maximálně 2 dny. Po dokončení úprav bude přechod samozřejmě obnoven.
náhled souboruOdstavené auto zn.Honda 1A8 6137
na parkovišti před řadou zděných garáží ve vnitrobloku domů, ohraničených ulicemi Patočkova x Břevnovská, je více než 5 let odstaveno auto zn.Honda Legend RZ 1A8 6137, stříbrné barvy.
Auto podle obsahu interiéru slouží jako odkladiště zahradnického náčiní, lahví a přepravek, prošlá technická, vypuštěné pneu, čelní sklo díky značnému znečištění dokládá nepojízdnost auta.
Podle fotografie je patrné, že auto delší dobu neopustilo parkovací místo, které tímto zabírá!

oznámeno: 07.08.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
10.08.2011 » 14:38 • Předáno Správě služeb hl.m. Prahy. děkujeme za upozornění
náhled souboruPoškozená dlažba chodníku před domem Patočkova 1714
v posledních několika měsících došlo k několika poškození chodníkové dlažby před provozovnou Peřinka, dům Patočkova 1714/87 - Břevnov.
K poškození vydláždění dochází díky instalaci velkoobjemového kontejneru v průběhu roku a zejména díky vjezdu aut(tranzit) zásobování přímo před provozovnu a to rovnou na chodník!
Děkuji za opravu a informování provozovny o poškozování dlažby chodníku.

oznámeno: 07.08.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
08.08.2011 » 17:18 • Požádali jsme Technickou správu komunikací hl.m. Prahy o provedení opravy poškozené dlažby. Městskou policii hl.m.Prahy jsme současně požádali o zvýšenou kontrolu.Děkujeme za upozornění
náhled souborunebezpečný strom
u parkoviště za domem č.p. Na Petřinách 309/80 stojí strom, který roste v úhlu 45 stupňů a zasahuje nad chodník, který je z části využíván jako parkoviště. Za posledních 14 dnů z tohoto stromu upadly dvě velké větve a je jen dílem náhody, že nikoho nezranily ani nespadly na něčí auto (a to nebyl žádný velký vítr). Vypadá to, že strom není v nejlepší kondici a může každou chvíli spadnout a někoho zranit.
Dovoluji si tímto požádat o kontrolu stavu stromu a ev. jeho odstranění tak, aby nehrozily škody na zdraví a majetku třetích osob. Fotku inkriminovaného stromu včetně přesné lokace GPS zasílám v příloze.
Zároveň si dovoluji požádat o sdělení opatření, která byla provedena k odstranění výše uvedeného neuspokojivého stavu.


oznámeno: 01.08.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
03.08.2011 » 17:10 • Dle prvního posouzení je strom v dobrém zdravotním stavu. V náklonu roste přirozeně již dlouhou dobu. Nicméně bude zpracován znalecký posudek od odborníka a na základě tohoto posudku bude s dřevinou naloženo.
náhled souboružádost o instalaci zábradlí
prosíme o instalaci zábradlí v ulici Nová Šarka, protože návštěvnici, protože zde na zelené ploše běžně a každý den arogantně a nezodpovědně parkují klienti Clubu Bublinka (plavecké centrum). Přitom místo k parkování je v ulici Vlastině, ale řidič jsou jen líní a parkují, kde chtějí, protože zde nebydlí!

Dotaz: Lze na základě fotografie špatně parkujícího auta pokutovat nepořádného majitele automobilu?

Předem děkuji za instalaci zábradlí na místě viz fota.


oznámeno: 30.07.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
03.08.2011 » 09:04 • Nízké zelené zábradlí podél okraje vozovky stanovíme, po projednání s PČR, ještě v tomto týdnu. Takovéto fotografie policie údajně neakceptuje, nicméně pokud jim budou zaslány s patřičným textovým doprovodem, tak by měli odpovědět, jak s tímto oznámením naložili.
03.01.2012 » 11:31 • předáno: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
náhled souboruUcpany kanal
na krizovatce Vlastina a Evropska je ucpany kanal.

oznámeno: 30.07.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.08.2011 » 12:47 • Předáno k urychlenému vyčištění Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souborušpatný úklid serpentiny
chtěl bych nahlásit začínající skládku na serpentině od oblasti Baterie k tramvaji. Jde o přístupovou cestu z křižovatky ulice U 6. baterie a ulice Na Zástřelu, která vede dolů k tramvaji. V její polovině je umístěná lavička a za ní je v současné neskutečný nepořádek viz. foto 1 a 2. Původně se nacházel u této lavičky odpadkový koš (foto 3), který již více než před rokem byl zničen a nebyl nahrazen novým. V době, když byl na místě odpadkový koš, bylo tam nepořádek mnohem menší.

oznámeno: 19.07.2011zahájeno řešení: 20.07.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
21.07.2011 » 11:53 • Úklid spojky pro pěší bude zajištěn organizační složkou PRO 6. Děkujeme za upozornění.
28.07.2011 » 14:14 • Úklid spojky pro pěší bude zajištěn organizační složkou PRO 6. Děkujeme za upozornění.
29.07.2011 » 10:44 • Úklid již byl proveden dne 21.7.2011
náhled souboruStromy zasahující do chodníku - Šlejnická
chtěla bych poprosit o „usměrnění“ keřů a stromů, které posledních pár týdnů skoro znemožňují chůzi po jinak hezkém chodníku v dolní části Šlejnické ulice (před křižovatkou se Zemědělskou). Jedná se o keře rostoucí na pásu městského pozemku mezi chodníkem a plotem školky, a o větve stromu rostoucího na zahradě MŠ Čínská. Předem děkuji a přeju hezký den.

oznámeno: 19.07.2011zahájeno řešení: 20.07.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
20.07.2011 » 14:29 • Dobrý den, děkujeme za informaci, větve budou odstraněny aby byl chodník opět průchodný.
náhled souboruUmístění kontejnerů - křižovatka ulic Čílova - Na Petřinách
chtěl bych upozornit na nově vyznačené a naprosto nevhodné a hlavně nebezpečné umístění kontejnerů na tříděný odpad přímo u frekventovaného přechodu pro chodce na hraně křižovatky ulic Čílova - Na Petřinách. Za kontejnery není často vidět dospělý člověk, natož dítě, které chce použít přechod. Vzniká tak velmi nebezpečná situace, kdy řidič spatří chodce až na poslední chvíli. Pro automobily platí vyhláškou stanovená min. vzdálenost 5 m, kterou bych doporučoval zachovat i v případě kontejnerů. Přikládám foto.

oznámeno: 17.07.2011zahájeno řešení: 18.07.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.07.2011 » 17:49 • Vážený pane Procházko,dovoluji si odpovědět na Váš dotaz, týkající se umístění kontejnerů na křižovatce ulic Čílova x Na Petřinách.Stávající umístění kontejnerů je pouze provizorní, stanoviště kontejnerů na tříděný odpad je plánováno umístit v budoucnu do podzemí . Tato komplikovaná situace nastala v červnu loňského roku po požáru štítové stěny objektu Čílova 11, kdy došlo k poničení nově zatepleného objektu.
27.07.2011 » 17:50 • Při místním šetření jsme zjistili, že došlo k posunu kontejnerů blíže k přechodu pro chodce, oproti původnímu umístění. Stanoviště bude umístěno v dostatečné vzdálenosti od přechodu pro chodce, tzn. kontejnery o objemu 1 100 l budou přesunuty za zvon na sklo a vodorovné dopravní značení bude opraveno.
náhled souboruzdemolovaná lavička
V parku na Macharově náměstí u tenisových kurtů zdemolovala parta cikánů jednu ze šesti do kruhu postavených laviček

oznámeno: 17.07.2011zahájeno řešení: 18.07.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
01.08.2011 » 09:22 • Vzhledem k tomu, že je lavička zdemolována včetně betonové konstrukce, bude z místa kompletně odstraněna.
náhled souboruvytlučená silnice
Slyšel jsem o akci, že lze zaslat foto vytlučené silnice.Obracím se proto na Vás s prozbou o nápravu.Díra je na jihozápadním konci ulice Ciolkovského, Praha 6 -Ruzyně, před domem č.845/16, asi 5 metrů pod vyznačeným přechodem.Potkají-li se zde dvě auta, pak to jedoucí zhora do díry vjede, protože nemůže jámu objet v
protisměru.Fotku přikládám.Pásek bílého papíru měří 21 cm.Děkuji.

oznámeno: 17.07.2011zahájeno řešení: 18.07.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
28.07.2011 » 11:54 • Předáno k zajištění Technické správě komunikací hl.m. Prahy, ing. Pohludková, tel.  224 390 775.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=2280&crc=9760c6b63dfd5616bef88f294a8acc52 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz