Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 18811900 z celkového počtu 2869 vyhovujících záznamů.

náhled souboruSkladka štěrku a pisku v parku
V parku Ladronka je na kraji plane na Vypichu smerem k Ladronce umistena nevzhledna halda pisku a sterku.

oznámeno: 11.05.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
12.05.2015 » 10:39 • Dobrý den. V parku Ladronku zůstala hromada stavebního materálu, který se používal při opravách mlatových cest. Po dohodě s dodavatelem bude tento materiál ještě využit při reklamaci splavených úseků cest. Práce budou probíhat dle dohody v měsíci červnu 2015. Poté bude poškozený trávník rekultivován a uveden do řádného stavu.
náhled souboruNepořádek u popelnic. Arabská 150.

oznámeno: 10.05.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.05.2015 » 07:48 • Děkujeme za upozornění, skládka z prostoru stanoviště kontejnerů na směsný odpad bude nejpozději do týdne odvezena. Upozorňujeme však, že za čistotu a pořádek v okolí sběrných nádob zodpovídá vlastník objektu, který má sběrné nádoby v užívání.
náhled souboruUlice Na Okraji a Sestupná
v navaznosti na predchzi komunikaci velmi ocenujeme vyrezani popinavych keru v cipu ulic Na Okraji a Sestupna (verejna zelen primo sousedici s objektem Na Okraji 1). Doslo tak k zacheane dvou vzristlych stromu. 

Vyrezani keru ale bohuzel/bohudik odkrylo nepovolenou skladku odpadu, ktera zde byla zalozena pred mnoha lety. Na svatek prace jsme se snazili cast skladky a odkryty pozemek castene vycistit a priblizne 20 kg nebezpecneho odpadu bylo zlikvidovano (rezave draty a plechy, injekcni strikacky, stare zbytky bot, atd.). Zhruba polovina odpadku je jeste na miste v zemi (kolem stromu a je viditelna, kde ze zeme cni velky drat a bota). Kameny, cihly a stare obklady byly seskupeny na hromadu, koreny a vetve na dalsi. 

Vzhledem k bezpecnosti (casty pohyb deti) Vas timto prosim o a) sanovani zbytku skladky, tj. vykopani a odvoz nebo zasypani zeminou a b) zatravneni ci jine kultivaci teto nevesele casti verejne zelene Prahy 6. 

Dekuji za vyjadreni a realizaci v pokud mozno, co nejkratsi dobe. Prikladam take fotodokumentaci. 

oznámeno: 06.05.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
22.06.2015 » 16:03 • Dobrý den,nepořádek z daného pozemku necháme odstranit v co nejbližší možné době a s tím i pohrabat a uklidit. Co se týká rekultivace celého svahu, tak tu zařazujeme do harmonogramu prací a budeme počítat s jejím provedení. Zatím nejsme schopni sdělit datum provedení prací, ale s realizací se počítá spíše na září až budou teploty nižší a srážky četnější a to především z důvodů zapěstování nového trávníku.
náhled souboruŠlikova - divoká skládka
Věčný problém - divoká skládka na rohu ulic Šlikova a Heleny Malířové. 
Původně dobrý úmysl naučit lidi třídit odpad se zvrhl do tohoto stavu. 
Navrhuji zrušit toto místo pro tříděný odpad uprostřed jinak hezkého 
prostoru k bydlení. Toto místo jako magnet přitahuje další a další 
osoby, kterým je cizí pojem kvalitní životní prostředí. Například 
asijský obchodník z blízké prodejny na rohu ulic Bělohorská a Liborova 
do těchto kontejnerů vyhazuje veškerý odpad a to tak, že dvakrát týdně 
zaplní všechny kontejnery. No a když se to do nich nevejde, tak se 
nezdráhá to vyhodit na chodník. Nepřeji neznalým vidět ulici Šlikova ve 
větrném počasí - odpad z přeplněných kontejnerů je rozfoukaný po celé 
ulici. My co zde bydlíme tuto situaci zažíváme velmi často.

oznámeno: 03.05.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruRetardér Kafkova 36 a 29
Dobrý den, bylo by možno nechat označit tento retarder - v případě, že to retarder je a nebo v případě, že to jen odfláknutá oprava zjednat nápravu? Děkuji adresa mezi domy Kafkova 36 a 29 u přechodu

oznámeno: 29.04.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
25.11.2015 » 15:01 • Předáno majetkovému správci komunikace - TSK.
náhled souboruNa krutci; opravy PRE
28. dubna 2015 12:55Opravy PRE v ulici na Krutci. Kudy mají v ulici chodit pěší? Je zde omezení rychlosti na 30 km/h, ale řidiči se často ulicí řítí rychlostí 80 km/h. Nastala ideální chvíle, aby policie začala dělat svou práci a chytala řidiče, kteří jezdí příliš rychle. Můžete prosím policii požádat, aby na situaci dohlédla? Dekuji

oznámeno: 28.04.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
25.11.2015 » 14:49 • Věc řešena jak se zhotovitelem oprav, tak s PČR. Stavební činnost ukončena.
náhled souboruSuché větve
na dětském hřišti v ulici Pod Novým  lesem je nad pískovištěm strom, který má velké množství suchých, silných větví. Prosím o zvážení bezpečnosti. 

oznámeno: 27.04.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
04.05.2015 » 17:21 • Daný strom bude na místě posouzen a dle posouzení bude následně ošetřen.
náhled souboruZabradli v havarijnim stavu
Zabradli v horni casti ulice Nad Zaverkou v havarijnim stavu

oznámeno: 27.04.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
06.05.2015 » 09:44 • Žádost o opravu poškozeného zábradlí byla zaslána správci, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruVyklízení záboru u ulice K Lánu
Jak je patrné z přiložené fotografie, vyklízení prostranství probíhá bez jakékoliv ochrany tamních stromů, kdy jsou tyto bez ochran a poškozovány těžkou technikou.
Další výtka směřuje ke skutečnosti, že těžká (a tedy hlučná) technika je užívána před 8 hodinou ranní, bez ohledu na den v týdnu.

oznámeno: 24.04.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruZastávka autobusu Hradčanská
takhle bohuzel vypada okoli zastavek autobusů u metra Hradčanská,chápu,že nepřesvědčíte lidi,aby přestali kouřit,ale nejde alespoň nainstalovat pár košů jen na nedopalky? Díky za info

oznámeno: 24.04.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
29.04.2015 » 17:03 • Pozemky v okolí zastávek MHD jsou ve správě Technické správy komunikací hl.m. Prahy. Výsběry odpadků jsou zde pravidelně prováděny. Všechny zastávky jsou vybaveny odpadkovými koši, které jsou k dispozici jak na směsný odpad, tak na nedopalky. Váš podnět předáváme správci.
náhled souboruBouda ve Svatovítské ulici
pod mostem ve Svatovítské ulici je tato ohořelá ruina,stále stejný stav trvá minimálně pul roku,nedá se s ní něco udělat? Idealně zbourat,díky za info

oznámeno: 24.04.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
29.04.2015 » 09:49 • Pozemky i bývalý drážní domek jsou v majetku Správy železniční a dopravní cesty st.org. Váš podnět proto postupujeme této organizaci k vyřízení.
náhled souboruNepořádek Veleslavín
Zasílám foto- jedná se o nepořádek na cestě z José Martího kolem potůčku za hotelem Krystal na Nádraží Veleslavín, zejména po pravém břehu. Dále je také nepořádek kolem vlakové trati a kolem kovových schodů z Veleslavína na Petřiny. 

oznámeno: 22.04.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
30.04.2015 » 07:59 • Dobrý den,o četných mikroskládkách náletového odpadu, pneumatik apod. samozřejmě víme. Bohužel z důvodu nepřístupnosti terénu nad Litovickým potokem nebyl doposud pozemek vyčištěn. Z horní části je navíc pozemek oplocen. Požádali jsme proto pracovníky organizační složky PRO 6, aby se pokusili pozemek vyčistit ze strany bývalého dětského hřiště, odkud je jediný možný přístup.
náhled souboruChodník Jílkova
Stav chodníku v ulici Jílkova už několik let. Předem děkuji za opravení.

oznámeno: 19.04.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
20.04.2015 » 15:06 • Požadavek na opravu zmíněného poškození chodníku bylo již opakovaně urgováno u správce komunikací ,tj. Technické správy komunikací, kterému tímto posíláme další urgenci.požadavek na opravu zmíněného poškození chodníku bylo již opakovaně urgováno u správce komunikací ,tj. Technické správy komunikací, kterému tímto posíláme další urgenci.
náhled souboruHřiště ladronka
Plot na hristi na Ladronce je jiz nejakou dobu opet ponicen. Psi mohou na hriste volne probihat. 

oznámeno: 19.04.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.04.2015 » 12:50 • Děkujeme za chybějící díl v oplocení. Oprava byla objednána.
náhled souboruZa bilou Petriny
Dobry den nevim jestli stale lze touto cestou hlasit neporadky na praze 6 ? Toto je foto ze dne 16.4. Za Billou na Petrinach vedle WC u metra. Dekujeme za uklid. 

oznámeno: 16.04.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
20.04.2015 » 12:49 • Dobrý den,stanoviště tříděného odpadu bylo po dobu výstavby metra využíváno pracovníky Metrostavu. Po otevření metra se zřejmě na tyto nádoby zapomnělo. Ihned jsme proto kontaktovali zástupce Mestrostavu, který zajistil jejich okamžitý odvoz včetně úklidu.
náhled souboruDůsledek chybějícího odpadkového koše u podchodu k Ladronce
Před podchodem do Ladronky je stále  nepořádek a citelně zde chybí odpadkový koš. Navrhuji umístění koše v místě, kam ukazuje šipka.

oznámeno: 13.04.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.04.2015 » 12:48 • Úklid nepořádku zajistí v nejbližším možném termínu pracovníci organizační složky PRO 6. V těchto dnech jsou realizovány předchozí evidované požadavky na osazení nových odpadkových košů. Další požadavky budou realizovány nejdříve v druhé polovině t.r.
náhled souboruPark Královka
Malá ukázka velkého nepořádku v parku Královka po včerejší alkoholové 
párty nezletilců. Pro nápravu by stačilo málo : pravidelná večerní 
pochůzka příslušníků městské policie v tomto parku.

oznámeno: 13.04.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.04.2015 » 12:13 • Nepořádek byl a stále je pravidělne uklízen. S úklidem vypomáhají pracovníci organizační složky PRO 6.Pokud jde o práce Městské policie - přikládáme jejich vyjádření:Strážníci z OŘ MP Praha 6 provádí výkon služby a plní svěřené úkoly na celém území Prahy 6. Z personálních důvodů nelze zabezpečit nepřetržitý dohled strážníků v každé ulici a tím eliminovat veškerá protiprávní jednání spáchaná v jeden okamžik na více místech.Závěrem uvádím, že prověřením přijatých oznámení učiněných na linku tísňového volání Městské policie hl. m. Prahy či přímo na operační středisko OŘ MP Praha 6, prostřednictvím kterých strážníci bývají upozorněni na konkrétní problematiky, které neprodleně řeší, nebylo zjištěno v měsíci dubnu letošního roku jediné oznámení na porušování veřejného pořádku v uvedeném místě.
náhled souboruKrálovka
Další ukázka, jak to vypadá v parku Královka po večerní pijatice 
mladistvých. Chodníky plné střepů, a chlív jak smetišti. Co dělá městská 
policie večer mezi 20 - 24 hodinou?

oznámeno: 13.04.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.04.2015 » 12:12 • Strážníci z OŘ MP Praha 6 provádí výkon služby a plní svěřené úkoly na celém území Prahy 6. Z personálních důvodů nelze zabezpečit nepřetržitý dohled strážníků v každé ulici a tím eliminovat veškerá protiprávní jednání spáchaná v jeden okamžik na více místech.Závěrem uvádím, že prověřením přijatých oznámení učiněných na linku tísňového volání Městské policie hl. m. Prahy či přímo na operační středisko OŘ MP Praha 6, prostřednictvím kterých strážníci bývají upozorněni na konkrétní problematiky, které neprodleně řeší, nebylo zjištěno v měsíci dubnu letošního roku jediné oznámení na porušování veřejného pořádku v uvedeném místě.
15.04.2015 » 12:45 • Nepořádek byl a stále je pravidělne uklízen. S úklidem vypomáhají pracovníci organizační složky PRO 6.Pokud jde o práce Městské policie - přikládáme jejich vyjádření.
náhled souboruKastan - chodník
Přímo před vstupem do budovy Kaštanu je již delsí dobu rozbitý chodník - jsou uvolněné a chybí dlažební kostky. Chodník je též zarostly plevelem. Děkuji za nápravu

oznámeno: 07.04.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
08.04.2015 » 08:18 • Poškozenou mozaiku jsme předali k opravě správci komunikací, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy,děkujeme za upozornění.
náhled souboruBělohorská
všichni jsme moc rádi, že zmizelo to nevzhledné zábradlí. Také se nám 
líbí přesun trávy mezi koleje. Tímto způsobem vzniklo mnoho nových 
parkovacích míst, kterých je na Břevnově poskrovnu. Jen by chtělo záměr 
dokončit. Kdy se konečně dočkáme asfaltu mezi stromy? V současné době si 
bohužel auta zaneřádějí kola blátem, které pak roznášejí po celé ulici a 
zvyšují tím prašnost životního prostředí...

oznámeno: 07.04.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=1880&crc=5b0e29f2ba56ba9e6aed321ad0997133 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz