Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 16211640 z celkového počtu 2816 vyhovujících záznamů.

náhled souboruulice Nova Sarka
Dobry den,

rozkopali, po tydnech zaasfaltovali (nikdo nevi co vlastne byl duvod), nasledne nechali bordel a zmizeli jako by se nechumelilo!

To si vazne , uz lidi musi sami vse organizovat, kdyz toto ma fungovat automaticky.

Rada: neplatte jim za provedenou praci a nebo strhnete premie oddeleni inspekce

oznámeno: 23.03.2016
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
29.03.2016 » 08:45 • Odložená prkna byla odvezena pracovníky organizační složky PRO 6. Nejednalo se však o "pozůstatek po výkopových pracech", nýbrž o odložený, rozebraný nábytek.
náhled souboruChodník v ulici Pod Marjánkou se stává parkovištěm
Dobrý den,

je nějaký posun v této věci?

Stav je spíše den ode dne horší.

Co kdyby se strážníci hlídající některý z nedalekých přechodů někdy prošli okolo?

S pozdravem,

M. S.

oznámeno: 21.03.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
07.06.2016 » 09:14 • Požádali jsme Městskou policii hl.m. Prahy, aby zvýšila dozorovou činnost v této oblasti, zejména parkování na chodníku, které je zachycené na Vámi pořízené MMS.
náhled souborurozbitý chodník, hlášeno 22.7.2015
rozbitý chodník

Dobrý den, prosím o opravení chodníku v ulici U Sadu mezi čísly 13 a 11. Děkuji

oznámeno:

22.07.2015

stav: předáno odpovědnému subjektu

postup řešení:

13.08.2015 » 13:50 • Pracovníci oddělení inspekce prověřili poškození chodníku na místě. Následně jsme požádali Technickou správu komunikací hl.m. Prahy o provedení urychlené opravy.

 

Dobrý den,

bylo by možné urgovat opravu u technické správy komunikací hl. m. Prahy? Na opravu zatím nikdo nedorazil.

Děkuji, s pozdravem P. S.

oznámeno: 20.03.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
23.03.2016 » 12:21 • Podle vyjádření TSK hl.m. Prahy, již byla zadána oprava chodníku dodavatelské firmě. Předpokládáme proto, že realizace proběhne v nejbližších dnech.
náhled souboruTerronská 8 vrak
Dobrý den, 

ráda bych nahlásila vrak v ulici Terronská, před č.p. 8, konkrétně zcela na rohu před Japa shopem. Auto zde stojí více jak dva roky aniž by vyjelo. Hlásila jsem to již na konci prosince 2015 na Správu služeb hl.m. Prahy, ale bez nějaké odezvy. 

Vzhledem k současné neutěšené situaci s parkováním v této oblasti Prahy 6 Vás prosím o vyřešení tohoto auta, které zde bohužel zabírá tolik vytížená parkovací místa. 

Předem děkuji za Vaši reakci

oznámeno: 15.03.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
16.03.2016 » 12:40 • Vozidlo nesplňuje podmínky pro označení za vrak ve smyslu zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích (v platném znění).
náhled souboruParkování na chodníku
Dobrý den,

žádám vás o řešení parkování na chodníku, odporující vyhlášce.

Auta dlouhodobě parkují na zastávce busu 131 Špitálka ve směru Hradčanská, dokonce i v prostoru zastávky označeného žlutou čarou. Jde jen o lenost majitelů přilehlého domu, v blízkém okolí je parkovacích míst dostatek.

Žádám o informování, jak bude řešeno a o výsledku.

oznámeno: 15.03.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
07.06.2016 » 11:19 • Požádali jsme Městskou policii hl.m. Prahy, aby zvýšila dozorovou činnost v této oblasti, zejména parkování na chodníku, které je zachycené na Vámi pořízené MMS. O výsledek jsme požádali MP - jejich odpověd bude následně vložena.
náhled souboruVeřejný zábor, veřejné nebezpečí
Nahlasuji zábor chodníku, otevřený rozvadec elektrického proudu v ulici Stavitelská na křižovatce k Zelené ulici.

oznámeno: 10.03.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruvestibul metra Hradčanská
Dobrý den, prakticky celý vestibul metra Hradčanská je počmárán a posprejován. Prosím o vyčištění. Děkuji.

oznámeno: 07.03.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
14.03.2016 » 13:40 • Odstranění graffiti v podchodu metra Hradčanská bylo oznámeno Dopravnímu podniku hl.m. Prahy, který o tyto prostory pečuje.
náhled souboruzanedbaná údržba veřejné komunikace
Dobrý den,

rád bych vás upozornil na velmi zanedbanou údržbu stezky v okolí nádrže Džbán. Nejhorší úsek se nachází od hráze směrem k ČS Shell. Tento úsek se při procházce s kočárkem stává off-roadovou tratí a následný návrat domů je provázen zdlouhavou očistou kočárku. Tento nešvar zřejmě vznikl již při nekvalitně odvedeném podzimním úklidu a tímto bych vás chtěl požádat o jeho nápravu.

S pozdravem

RH

oznámeno: 06.03.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
07.03.2016 » 16:22 • V tomto případě se nejedná o zanedbanou údržbu veřejné komunikace. Zmíněná stezka vede po lesním pozemku č. parc. 698 k.ú. Vokovice ve vlastnictví Havního města Prahy, Mariánské náměstí 2/2, 11000 Praha - Staré Město a ostatní ploše č.parc. 690 k,ú, Vokovice ve vlastnictví firmy MOLEPO, s.r.o., náměstí Republiky 1079/1a, Nové Město, 11000 Praha 1. Městská část Praha 6 již řadu let nezajišťuje na těchto plochách podzimní úklid. Váš podnět proto postupujeme oddělení péče o zeleň odboru ochrany prostředí Magistrátu Hlavního města Prahy.
náhled souborunepořádek u popelnic Zelená 7

oznámeno: 06.03.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.03.2016 » 17:08 • Doúklid na stanovišti Zelená 7 se provádí každý všední den, tedy kromě víkendu, ze kterého je uveřejněná fotografie. Dnes byla provedena kontrola, stanoviště bylo uklizeno.
náhled souboruZabor chodniku u metra Petriny
Dobrý den.

Přístřešek na nákupní vozíky před obchodním domem a stanicí metra Petřiny

sice zabírá velkou část šířky chodníku, ale nechává ještě přiměřený průchod.

Když je však od něj až k vozovce většina zbylého chodníku zabrána prodejci a

na zbylém metru jsou prodejci a jejich zákazníci, je tu hrdlo s ohledem na

frekventovanost místa účinně překážející. Radost mají kromě prodejců snad

ještě kapsáři. Byl povolen zábor takto nešťastně? Pokud ano, nebylo by možno

povolené místo záboru přehodnotit a posunout tam, kde budou méně překážet?

S pozdravem

oznámeno: 04.03.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
16.03.2016 » 12:05 • Vážený pane Jůzo, na Váš podnět Vám sdělujeme následující: Uvedené zábory komunikace Na Petřinách z důvodu umístění dočasných prodejních zařízení, se povolují na základě zákonem předepsaných podkladů, zejména se souhlasem správce dotčené komunikace - TSK hl. m. Prahy, který konkrétní právnické, nebo fyzické osobě podnikající, vydá nájemní smlouvu, na zcela konktétní místo na komunikaci. Na základě této smlouvy a dalších podkladů může příslušný silniční správní úřad povolit toto umístění, mj. za podmínky, že zůstane zachován průchozí prostor na komunikaci o šíři min. 1,5 m ( v souladu s podmínkami ust. § 4 odst. 5 vyhlášky č. 398/2009 Sb., o obecných technických požadavcích zabezpečujících bezbariérové užívání staveb). Vámi pořízená fotografie skutečně naznačuje problémový pohyb po komunikaci a to je v rozporu s podmínkami rozhodnutí o povolení zvláštního užívání komunikace a je možné, že prodejce povolené umístění nedodržel. Tento konkrétní případ byl proto předán správci komunikace, z důvodu případné úpravy dalších možných umístění a řešení v budoucnu. Na místě záborů (tak jako i na ostatních místech ve správním obvodu Prahy 6) jsou prováděny kontroly a několik pochybení u prodejců již zjištěno bylo, ale netýkaly se umístění těchto stánků. I nadále budeme dohledu věnovat pozornost, prodejci budou na tento problém upozorněni. Za Váš podnět Vám děkujeme.
náhled souboruOpět přeplněné kontejnery na tříděný odpad
Terronská před č.p. 48: Podle Vašeho vyjádření se kontejnery vyvážejí denně kromě středy a neděle. Je čtvrtek večer a jak to vypadá? Opět přeplněno, plast i nápojové kartony.

oznámeno: 03.03.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruk oznámení podanému již 22.12.2015
Dobrý den,

již 22.12. jsme oznamovali dost zanedbaný podzimní! úklid ulice Křenova. Tento stav doposud TRVÁ, ačkoliv ve vyjádření k tomuto předchozímu oznámení radnice uvádí, že úklid bude napraven do TÝDNE. To zjevně tak nějak úplně nedopadlo. Je tedy otázkou, zda byl tedy tento úklid vůbec dodatečně zadán nebo zda-li úřad dostatečně kontroluje plnění svých požadavků. Nicméně k stále stejné vrstvě listí a odpadků se nyní ještě přidává nová vrstva bláta z trávníku rozježděného parkujícími vozidly (na fotografii). Velice se přimlouvám za řešení této situace a předem děkuji.

oznámeno: 01.03.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
10.03.2016 » 13:06 • Dobrý den, úklid zetlelého listí na parkovišti v ul. Křenova byl v původně avizovaném termínu proveden, tak jak bylo slíbeno. Problém však je, že díky stále zde parkujícím vozidlům nebylo možné uklidit listí pod zaparkovanými vozidly. Požádali jsme Technickou správu komunikací hl.m. Prahy, aby úklid provedla opakovaně. Vše ale opět závisí na počtu zaparkovaných vozidel. Pokud se v průběhu opakovaného úklidu nepodaří odstranit listí pod zaparkovanými vozidly, bude oklizeno až v rámci Komplexní údržby komunikací, která v této ulici proběhne v měsíci květnu. Při KÚK se instalaluje přenosné dopravní značení "Zákaz zastavení", proto by měla většina řidičů vyparkovat a umožnit tak řádný úklid vozovky.
náhled souboruŽádost o kontejner na plasty
Žádost o ještě jeden kontejner /žlutý/ na plasty.Jsme velké sídliště a jen jeden je nedostačující.Adresa: Břevnov Sartoriova ul. 66/6 Díky

oznámeno: 01.03.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.03.2016 » 16:33 • Stanoviště tříděného odpadu na křižovatce ulic Anastázova x Sartoriova necháme sledovat inspektorem kontroly čistoty a pořádku. Pokud zjistíme nedostatky ve vývozu, respektive opakované přeplnění nádob, zažádáme Magistrát hl.m.Prahy o navýšení četnosti. Navýšení četnosti závisí na výši finančních prostředků, které má MHMP pro tuto bezplatnou službu pro občany k dispozici.
náhled souboruTříděný odpad - plné kontejnery
Terronská před čp. 48 opět plné kontejnery. Kdy se konečně dočkáme navýšení kapacity nebo častějších odvozů? Vítr tu rozfoukává odpad po celé ulici! Chcete po lidech ať třídí, ale o odvoz se už nepostará nikdo. S takovou se na to třídění všichni vykašlou.

oznámeno: 28.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.03.2016 » 16:22 • Dobrý den, nádoby na plast se na tomto stanovišti vyváží 5x týdně (kromě středy a neděle) a na papír dokonce 6x týdně (kromě neděle). Dle vyjádření inspektorky je četnost vývozu optimální a kontejnery jsou přeplněné pouze nárazově, a to v neděli. Následující den je kontejner vyvezen a stanoviště uklizeno. Nadále budeme lokalitu monitorovat, a pokud se bude situace opakovat i v jiných dnech, zažádáme Magistrát o navýšení četnosti vývozu.
23.03.2016 » 09:18 • Na základě schválené žádosti bude na tomto stanovišti od dubna četnost vývozu plastů zvýšena na 6x týdně.
náhled souboruRozbitý chodník
Dobrý den,

prosím o opravu chodníku naproti křizovatce Libocká - U Hvězdy - Na Vypicu.

Tento stav je zde již dlouhou dobu a zejména pro kočárky a malé děti je to nepříjemná překážka.

Děkuji

oznámeno: 28.02.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
14.03.2016 » 08:16 • Předáno k zajištění opravy Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruulice Nova Sarka, Liboc
Odhozena TV u trafo stanice. Z druhe strany jsou nejake pohozene mensi plechy

oznámeno: 25.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.02.2016 » 08:10 • Odvoz odložené televize zajistí pracovníci organizační složky PRO 6 v co nejbližším možném termínu.
náhled souboruvývraty v parku
Dobrý den,

v parku mezi ulicemi Řečického a Říčanova jsou stále dva vývraty po spadlých stromech . Na jednom začala růst i bezinka. Bylo by možné je odstranit a upravit travnatou plochu. Rozhodně by byl poté z parku opět krásný výhled na Břevnovský klášter. Děkuji

oznámeno: 24.02.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
04.03.2016 » 12:27 • Dobrý den. Plochu zeleně mezi ulicemi Říčanova a Řečického má ve správě odbor dopravy a životního prostředí ÚMČ Praha 6, ale práce jsou zajišťovány na základě mandátní smlouvy s Technickou správou komunikací hl.m. Prahy. To znamená, že my zde provádíme běžnou údržbu travnatých ploch zahrnující seč, úklid a hrabání listí. Péče o dřeviny zůstává v gesci TSK. Proto jsme Váš podnět na odstranění pařezů po vyvrácených stromech postoupili výše jmenované organizaci.
náhled souboruvrak v ulici Gymnasticka
Dobry den,
pred vice jak deviti tydny jsem upozornovala na auto v ulici Gymnasticka (kousek od stanice Malovanka), ktere s propichnutou gumou uz pres rok stoji zaparkovane cca metr od chodniku a brani tak prujezdu aut.
Nyni je auto jiz zcela zdemolovane ale mestska policie ci jiny prislusny organ s tim stale nic nedela...

Dekuji

oznámeno: 21.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
23.03.2016 » 09:20 • Vozidlo bohužel stále nesplňuje podmínky pro označení za vrak ve smyslu novelizace zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích (v platném znění) platné od letošního roku.
náhled souboruHnízdo na Terronská před č.p. 48
Opět přetékající popelnice na recyklovaný odpad.

oznámeno: 21.02.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruodtah a likvidace
Dobrý den, již pár let je v ulici Na Marně odstaven tento vrak. Na konci minulého roku, když se zde natáčel film, tak byl přemístěn na chodník, kde od té doby překáží ještě více - bylo by možné ho nechat odstranit? Děkuji.

oznámeno: 18.02.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
14.03.2016 » 13:36 • Postoupeno Správě služeb hl.m. Prahy.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=1620&crc=c83757aee02eceec96cd2807d67ece44 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz