Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 13411360 z celkového počtu 2877 vyhovujících záznamů.

náhled souboruParkoviste P6-0411
Dobry den,
rad bych Vas upozornil na spatny stav parkoviste P6-0411 (prijezd z ul. Šantrochova, nachazejici se mezi domy Na Petrinach 31 a 29).
Povrch parkoviste je pokryt mnozstvim vytluku, jsou zde vyvracene obrubniky a vetve krovin zasahujici do prostoru pro parkovani.
Tyto skutecnosti omezuji parkovani v nekterych mistech parkoviste.
Dekuji za napravu.

oznámeno: 04.02.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.07.2017 » 17:02 • Požadavek na provedení opravu výtluků na předmětném parkovišti byl zaslán majetkovému správci komunikací. Úprava přesahujících keřů, zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruOPAKOVANĚ PŘEPLNĚNÝ KONTEJNER
Dobrý den, chtěl bych upozornit na velmi často přeplněný, nově přidaný, kontejner na kovové obaly v Bělohorské ulici mezi č.p. 110 a 120! Rádi bychom aby se tento kontejner dále rozšířil k ostatním kontejnerům na tříděný odpad v Bělohorské ulici! Lidé z celé Bělohorské shromažďují tento odpad do této nádoby, jež je však neustále přeplněná a i přesto že i my bychom rádi tento druh odpadu třídili, se bohužel zatím neradi zapojujeme, aby z naší strany nedošlo ke znečištění veřejného prostranství (viz samolepka na kontejnerech) ve stanovené pokutové výši až 50 000Kč při případném odložení tohoto shromážděného odpadu k této přeplněné nádobě! Děkovali bychom za případné vyřešení této, pro nás, nepříjemné situace. P. J.

oznámeno: 02.02.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.02.2017 » 14:24 • Vážený pane, kontejner na barevné kovy byl vyvezen. Jednáme se svozovou společností o možnosti přidání další nádoby na toto exponované stanoviště. Zároveň bychom rádi pokryli i další místa nejen v ul. Bělohorská. Všechny tyto změny podléhají schválení PČR a MHMP. Věříme, že se nám tuto službu podaří rozšířit v nejbližší době i na další stanoviště.
náhled souboruoznámení...
Dobrý den, 

mám pro Vás jedenu informaci, případně dotaz, nebo stížnost. 

Nejsou náhodou v registru hledaných vozidel tato vozidla :  

červený Opel Meriva SPZ ........ 

modrý VW Golf SPZ .......

červený SEAT ....... 

zelená Honda Civic ....... 

červený Renault Thalia ........ 

Jmenovaná vozidla jsou dlouhodobě odstavena ( dodnes až 5 týdnů ) v ulici U Ladronky , zhruba před domem č. p. 24, 28,30, ….. (je to jen část trvale zaparkovaných vozidel)  

 .......... - KODYS Hošťálkova ul. Před firmou mají dostatek místa na parkování. 

 ............ Šel jsem na Bělohorskou ulici a náhodou se za mě připojila paní, která právě zaparkovala své vozidlo a šla za mnou až na Kutnauerovo náměstí - 30 metrů od Bělohorské. Vozidlo zde parkuje stabilně již od zavedení parkovacích zón. 

Po zavedení „Parkovacích zón“ , kdy v ulici U Ladronky parkují všichni majitelé aut od Bělohorské, přes Kutnauerovo náměstí, Vodňanského, Šlikovi a Hošťálkovi ulice, včetně služebních vozidel firmy KODYS a jejích zaměstnanců, zde skutečně není místo pro Odstavné parkoviště vozidel ze Středočeského kraje. V úseku 100, někdy 200 metrů se nevyhnou dvě vozidla. Nemluvě o průjezdu nákladních vozů, mixů s betonem, popelářů, pošta, balíky, …. 

Pokud je v akci nějaká iniciativa obyvatel z přilehlých ulic na ZRUŠENÍ nebo ROZŠÍŘENÍ parkovacích zón, chtěl bych se připojit.  

Děkuji, s pozdravem J. S.

oznámeno: 02.02.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
28.02.2017 » 09:05 • Městská část Praha 6 požádala hlavní město Praha o rozšíření rozsahu zón placeného území na celé území Prahy 6. Rozšíření je možno ovšem realizovat pouze na základě podrobné analýzy dopravy v klidu a po provedení složitého schvalovacího řízení. Nelze tedy bohužel odhadovat, kdy k dalšímu rozšíření dojde. O zrušení stávajícího rozsahu zón Praha 6 rozhodně neuvažuje.
náhled souboruZanedbana udrzba podchodu Vypich
Podchod posprejovany, bez svetel a plny odpadku. Prosim o zjednani napravy a potrestani spravce.

oznámeno: 28.01.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
31.01.2017 » 08:02 • Vážený pane, městská část Praha 6 sice zajišťuje odstranění graffiti z předmětného podchodu, nicméně odstranění graffiti se provádí pouze při teplotách do 5 °C, což v zimním období dlouhodobě nelze. Jakmile to umožní optimální teploty, bude poškození tvorbou graffiti odstraněno. Stav nefunkční osvětlení bude rovněž prověřen.
náhled souboruJizda po chodniku
Dobry den, 

od zavedeni prakovacich zon a stim souvisejici zmenou dopravni situace projizdeji auta na krizeni ulic Junacka a Mladeze s ulici Pod Drinopolem po chodniku aby se vyhly objizdeni. 

Prosim o zvazeni instalace barier, aby zde automobily neprojizdely. 

S pozdravem J.H.

oznámeno: 27.01.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
08.03.2017 » 13:59 • Děkujeme za Váš zájem o bezpečnost silničního provozu, předmětné lokalitě se budeme věnovat a případnou instalaci fyzických bariér zvážíme.
náhled souboruParkování v ulici Na Rozdílu.
Dobrý den,

víkendová situace - 22.1. 2017. Toto se opakuje bohužel i ve všední dny. Zajímá mně, je-li v plánu řešení. Jsme ulice s vilkami -  se zavedením  modrých zón je situace již neúnosná.
Děkuji, Š.

oznámeno: 23.01.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
26.07.2017 » 08:03 • Na konci srpna 2017 bude rozšířena zóna placeného stání i o předmětnou ulici.
náhled souboruMobilní WC na dětská hřiště
Prosím o umístění mobilních WC na dětská hřiště v Praze 6. Při dlouhých pobytech tam chybí. Na Praze 5 je mají a funguje to bezvadně. Díky.  

L. L.

oznámeno: 21.01.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
24.07.2017 » 18:20 • MČ Praha 6 se rozhodla nejít cestou mobilních WC, ale postupným vybavením větších sportovišť, parků a dětských hřišť klasickými veřejně přístupnými WC. V letošním roce bude zrealizováno WC na sportovišti Baba, na příští rok se připravuje realizace WC v parku Maxe van der Stoela (Myslbekova) a v dalších letech se plánuje uskutečnit tento záměr například v parku Lotyšské náměstí.
náhled souboruČERNÁ SKLÁDKA BŘEVNOVSKÁ
OZNÁMENÍ 

Věc: Expandující divoká černá skládka v areálu vnitrobloku České Pošty pobočka Břevnovská, č.p. 1692/6, Praha 6, Břevnov 

Provozovatel: Pražské služby a.s. 

Nejvyšší podíl znečištění: Soukromý komerční bytový dům č.p. 126, ulice Bělohorská, Praha 6, Břevnov a další 

Dlouhodobě neutěšený stav divoké černé skládky v prostoru vedle oficiálního sběrného místa komunálního odpadu ve vnitrobloku objektu České Pošty pobočka Břevnovská. Otřesná hygienická i bezpečnostní situace v dané lokalitě. Skládka zasahuje do soukromého pozemku domu č.p.1114/5, ulice Slavníkova, Praha 6. V místě zvýšená koncentrace závadových osob s možností skládky jako úschovny zboží pocházejícího z trestné činnosti, nebo distribučního místa osob z okruhu narkomanů či dalerů drog a jejich pomocn&ia cute;ků z řad bezdomovců. Slouží jako veřejné wc. 

Odpovědný subjekt a vlastník odpadových nádob tříděného sběru kontaktován, bez výsledku a jakéhokoliv řešení situace. Zákaznické centrum Pražských služeb a.s. argumentuje neznalostí místopisu předmětné lokality a jako důvod uvádí neuhrazení plateb za tyto služby. Pokud Pražské služby nevládnou schopností zabezpečit výběr plateb za své služby od svých klientů, je tento experimentální přístup nepřípustný a organizace odpovědna za důsledky svého nefunkčního programu odpadového hospodářství.  

Postup řešení: Neprodlené odstranění celých nádob i s odpadem a kompletní úklid celého prostoru, bez dalšího opětovného umísťování odpadových nádob Pražských služeb a.s. v této lokalitě a zajištění dalšího neznečišťování místa.

S pozdravem M. T.

oznámeno: 19.01.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
31.01.2017 » 08:06 • Vážený pane, situaci kolem nepořádku u kontejnerového stání ve Vámi zmiňovaném vnitrobloku v ul. Pod Marjánkou jsme prošetřili a na základě několika provedených kontrol vyvodili tyto závěry: Pozemek, na kterém se nachází nádoby na odpad, je ve vlastnictví MHMP, ve správě městské části, zrovna tak většina kontejnerů patří k domům, které jsou ve správě městské části Praha 6. Úklid vnitrobloku zajišťuje firma, které se formou dodatku ke smlouvě přidá povinnost úklidu kolem kontejnerů. Nádoby na tříděný odpad jsou zde umístěny od začátku měsíce ledna, kdy začala platit povinnost živnostníků zajišťovat si tímto způsobem odvoz odpadu. Vzhledem k tomu, že nádoby na tříděný odpad patřící k provozovně v domě Bělohorská č. 122 jsou stále přeplněné, bude ze strany státní správy provedena kontrola z hlediska četnosti vývozu a doporučeno opatření nádob zámkem tak, aby nedocházelo k přeplňování nádob.
náhled souboruParkování v ulici Na Rozdílu
Dobrý den, 

v poslední době se rozmáhá  v ulici Na Rozdílu parkování v zeleni. Nebylo by možné umístit značku zákaz stání? Auta trávu již na podzim rozjezdila a na jaře to bude ještě horší. Někteří parkují i přímo na chodníku, což je vidět i na přiložených fotkách.  Předem velmi děkuju a doufám, že bude zjednána náprava. Š. T.

oznámeno: 17.01.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.03.2019 » 13:27 • Značka, zakazující parkování na zeleni, pochopitelně neexistuje, navíc jsme v zóně se zákazem stání, ale ta se samozřejmě nevztahuje na zeleň. Tady by měl na řadu přijít dozor MP. Také by se mohl postarat vlastník pozemku, ale pás v šíři 2 m (asi tam měl být původně chodník) je HMP, nesvěřeno MČP6, navazující pozemek je soukromý (2 firmy), takže jestli tam dávat nízké zábradlíčko je otázkou.
náhled souboruNový přechod ulice Na Hutích
Dobrý den, 

chtěl bych upozornit na nešťastně řešenou novou polohu přechodu ulice Na hutích u křižovatky s Dejvickou. 

Nový přechod byl posunut směrem od Dejvické do ulice Na Hutích tak, že: 

1. Ubylo už tak nedostatkových parkovacích míst 

2. Při chůzi ulicí Dejvická si člověk zbytečně prodlouží cestu - musí zahýbat do ulice Na Hutích a pak se vracet na Dejvickou zpět 

Dovoluji si vás požádat o prověření stávajícího řešení, zda je konečné nebo je v plánu nějaký zásah na předmětném přechodu. 

Samozřejmě chápu, že v současných klimatických podmínkách není možné provádět podobné úpravy  

Děkuji 

Přeji pěkný den  

R. P.

oznámeno: 16.01.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
24.05.2018 » 09:13 • Dobrý den, zde je problém v tom, že část původního přechodu byla na dlažbě a část na živičném povrchu, jenž je navíc v mírném sklonu. Posun přechodu více do křižovatky si vyžádá stavební úpravy. Prosíme tedy o trpělivost.
náhled souboruodtažení autovraku
Dobrý den,
prosím o zajištění odtažení autovraku z ulice Jednořadá naproti domu čp.
1015.

Děkuji

WS

oznámeno: 15.01.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
31.01.2017 » 08:08 • Vozidlo není vrakem ve smyslu zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích (v platném znění).
náhled souboruČerné skládky v ulici Jednořadá
Dobrý den,
prosím o likvidaci černých skládek v ulici Jednořadá:

1) před domem čp. 1015
2) cca v polovině délky ulice naproti řadovým garážím (nábytek)

Děkuji

WS

oznámeno: 15.01.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
16.01.2017 » 14:15 • Děkujeme za upozornění. Skládky zadáme k odstranění dodavatelské firmě.
náhled souboruodpadky v zeleni - ul. Ve Struhách
Dobrý den,
prosím o zajištění úklidu v širším okolí barevných kontejnerů (cca okruh
10 m) v ulici Ve Struhách u křižovatky s ul. Šestidomí. Pracovníci
Pražských služeb při pravidelném úklidu uklízí zpravidla jen v
bezprostředním okolí kontejnerů, rozfoukaný odpad z občas přeplněných
kontejnerů už ne.

Děkuji

WS

oznámeno: 15.01.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
16.01.2017 » 17:05 • Vámi uváděný pozemek je v soukromém vlastnictví. Vlastníka vyzveme k zajištění údržby.
náhled souboruVylomeny sloupek pred Sklenakem
Prosim objednat opravu a chytit vandala.

oznámeno: 13.01.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
16.01.2017 » 14:13 • Dobrý den, oprava je objednaná, s ohledem na již několikeré poškození bude sloupek vyměněn za nový. Jedná se o poškození vozidly, které sloupek "přehlédnou". Alespoň takto se stalo poslední poškození,jehož oprava byla hrazena z pojistky vlastníka vozidla.
náhled souboruNecisteny kus Konechlumskeho
Dobry den, 

Pesi prechod Konechlumskeho pres ulici 8. listopadu neni cisteny od snehu. 

Z. B.

oznámeno: 13.01.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruzelena 7
opet priserne smetiste, primo pred vchodem do domu, 

diky, 

J. M.

oznámeno: 09.01.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
13.01.2017 » 13:17 • Na tomto stanovišti dochází k vývozu komodit 7x týdně, doúklid se provádí 5x týdně, kromě víkendu. Vaše fofo ukazuje stav po víkendu (vyvezené kontejnery, volně ložený odpad). V pondělí je vždy uklizeno.
náhled souboruzast. Divoká Šárka
Dobrý den, 

toto je stav 9.1.2017.  

Dále by bylo vhodné lépe vyřešit stav, kdy popeláři odpad vyváží stylem (např. o víkendu), že půlku nechají ležet na zemi. Nejde akceptovat, že Praha 6 reaguje pouze tím, že okolní úklid pak následně zajistí další služby ve všední dny. Protože vítr mezitím část rozfouká po okolí. Co na to Váš odbor životního prostředí?! Nikdy jsem nezažil, že by úřad akceptoval takovýto proces, který neřeší podstatu problému, ale pouze ho podporuje 

Děkuji

oznámeno: 09.01.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
13.01.2017 » 13:18 • Jak jsme zde již informovali, vývoz odpadu a doúklid kolem stanoviště provádí jiná svozová posádka. Doúklid se navíc neprovádí o víkendech, pouze ve všedních dnech. Proto se stává, že po víkendovém svozu zůstává volně ložený odpad kolem nádob, který je během pondělí vždy řádně uklizen. Obě tyto služby (svoz i doúklid) poskytuje a hradí Magistrát hl.m.Prahy, nikoliv městská část Praha 6. Jiný systém bohužel nastavit nelze.
náhled souboruRe: Kontejnery Matejska/Janakova (oznámeno 9.1.2017)
Dobry den,
25.12.2016 jsem upozornovala na neporadek u popelnic Matejska/Janakova. Je zrejme, ze MU Praha 6 tento problem radne a z dlouhodobeho pohlexu neresi, jelikoz stav se opakuje.
Zadam o sjednani trvaleho reseni.
Dekuji 

S pozdravem P. D.

oznámeno: 09.01.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
13.01.2017 » 13:16 • Fotografie zde uveřejněné jsme zaslali na Magistrát hl.m.Prahy se žádostí o navýšení svozu. Dle vyjádření odpovědné pracovnice MHMP se nejedná o zásadní nutnost navýšení frekvence svozu a je požadován další monitoring a průkaznější fotodokumentace.
náhled souborurozbitá dlažba u vchodu do metra Hradčanská

oznámeno: 08.01.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
16.01.2017 » 16:52 • Děkujeme za upozornění, toto schodiště je ve správě Technické správy komunikací hl.m. Prahy, které Váš podnět předáme.
náhled souborurozbitá nová zeď u Písecké brány

oznámeno: 08.01.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.07.2017 » 17:27 • O rozbitém zdi víme, děkujeme, probíhá reklamační řízení.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=1340&crc=150fe1dec776227047aba774293a564f ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz