Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 11011120 z celkového počtu 2876 vyhovujících záznamů.

náhled souboruČerná skládka
Dobrý den. Chtěl bych upozornit na založení černé skládky v lokalitě Ruzyně. Konec ulice Drnovská, cca. 100 od pravé zatáčky k ulici Evropská v místě podjezdu pod Evropskou po levé straně u cesty a pole. Foto a mapa přiloženo. S pozdravem R.

oznámeno: 09.08.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
14.08.2017 » 17:00 • Skládka se nachází na pozemku v majetku Magistrátu hlavního města Prahy. Podnět k odstranění skládky byl proto předán zmíněnému subjektu.
náhled souboruDobrý den chtěla bych upozornit na větve zakrývající kamerový systém v ul.Libocká. Děkuji J. D.

oznámeno: 08.08.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
09.08.2017 » 13:31 • Žádost o úpravu zeleně byla předána správci kamerového systému.
náhled souboruzajisteni upravy vegetace kolem obou parkovist
Dobry den,prosime o zajisteni upravy vegetace kolem obou parkovist u pesi cesty z Evropske do ulice Ke dvoru.Plevelem zarustaji uz i parkoviste.Dekujeme S.

oznámeno: 08.08.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.08.2017 » 08:47 • Odstranění přerostlého plevele zajistí pracovníci organizační složky PRO 6 v nejbližším možném termínu.
náhled souborupřerostlá vegetace
Dobrý den, prosím o zkráceni přerostlé vegetace, která zasahuje do prostoru vozovky a omezuje parkování vozidel na těchto dvou místech:
1) ul. Kusá, západně od č.p. 2040, prostor navazující na schodistě z ul. Radimova, kde se ul. Kusá přechází, v blízkosti bývalého bazénku (nyní jsou v něm zasazeny květiny).
2) Parkovací záliv naproti bývalému objektu Radimova 50/37 (nyní probíhá výstavba nového objektu).
Dekuji.

oznámeno: 07.08.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.08.2017 » 13:32 • Děkujeme za upozornění a v nejbližších dnech bude provedena údržba přerostlé zeleně, s ohledem na zaparkovaná vozidla v místě parkoviště v ul.Radimova.
náhled souboruUlice 8. Listopadu před domem č. 32
Dobrý den, prosím o nápravu situace v parčíku před naším domem. Je tam skládka. Děkuji, Z. V.
Foto bude následovat

oznámeno: 05.08.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.08.2017 » 15:33 • Děkujeme za upozornění. Firma AUTOTRAK byla vyzvána k odklizení svého přenosného dopravního značení.
náhled souboruŠlejnická ul., č.1 a 3...Foto ze 4.8.2017
Keře dlouho nestříhané, brání už nejen řádnému parkování, překáží i na chodníku. Prázdniny a méně aut: ideální podmínky pro akci. Jak často se provádí ? Děkuji, T. B.

oznámeno: 04.08.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
14.08.2017 » 18:07 • Požadavek na úpravu přerostlé vegetace byl již předán majetkovému správci.
náhled souboruŠtefkova
Dobrý den, již cca 14 dnů po ukončení výměny elektrického vedení v ulici Štefkova zůstaly chodníky v této ulici ve stavu viz foto. Firma zanechala na chodníkách zbytky stavebního materiálu, chybí dlážděni a stávající dlažba je uvolněná. Chůze po takovém chodníku je nebezpečná, proto občané chodí po vozovce. Chodníky nejsou označeny jako nebezpečné. Vypadá to, že stavební firma provádějící výměnu kabelů zde ukončila svou činnost. Po výměně měli uvést vše do původního stavu. Možná na to dle stavebního rozhodnutí mají ještě čas, ale my v tom žijeme.

oznámeno: 04.08.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
16.08.2017 » 16:07 • Děkujeme za podnět. Dokončení povrchu chodníků je v řešení mezi dodavatelem služby a TSK a bude provedeno co nejdříve.
náhled souborurozpadlá cesta
Dobrý den, 

chtěl bych poprosit o případnou opravu chodníku mezi ulicemi Rybničná a Pelikánova. 

Asvaltový chodník je už z vélké části rozpadlý ve štěrk a podloží ve velké části ujíždí. 

Pokud po něm se jde v dešti, štěrk a voda stříká na boty a znečistí kalhoty. 

Je nějaká možnost, že bychom se dočkali opravy? 

 

A ještě mám druhou připomínku. 

Chtěl bych poprosit o upozornění majitele na rostoucí zeleň z jeho pozemku do ulice U První baterie z č.o. 29 až 32. 

Zeleň již přesahuje plot na chodník po kterém se již nedá ani projít a již i zasahuje do průjezdného profilu silnice, kde vyšším autům škrábe lak. 

Děkuji D.

oznámeno: 03.08.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
16.08.2017 » 17:43 • Dobrý den, pozemek č. parc. 370/7 v k.ú. Liboc, je ve výpisu z katastru nemovitostí veden jako zahrada. Není tedy zařazen do sítě místních komunikací, a proto nemůže být provedena ani jeho oprava, Městská část si je vědoma, že zmíněnou spojku využívá řada občanů, zajišťujeme proto nepravidelně alespoň odstranění náletových rostlin po obou stranách zmíněné spojky. Pokud jde o přerostlou vegetaci v ul. U 1. baterie, vlastníci nemovitostí budou odborem dopravy a životního prostředí vyzvání k úpravě přesahující zeleně.
náhled souborurozmístění mobilních toalet na dětská hřiště v Pze 6
Dobrý den, před časem jsem žádal a dával podnět k rozmístění mobilních toalet na dětská hřiště v Pze 6. Na Praze 5 to funguje bezvadně a zaregistroval jsem je i ve Stromovce. Jak to vypadá u nás? Děkuji. L. L.

oznámeno: 02.08.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
03.08.2017 » 19:24 • MČ Praha 6 se rozhodla nejít cestou mobilních WC, ale postupným vybavením větších sportovišť, parků a dětských hřišť klasickými veřejně přístupnými WC. V letošním roce bude zrealizováno WC na sportovišti Baba, na příští rok se připravuje realizace WC v parku Maxe van der Stoela (Myslbekova) a v dalších letech se plánuje uskutečnit tento záměr například v parku Lotyšské náměstí.
náhled souboruFarní 15 - vyhrazené parkoviště pro invalidu
Dobrý den,

z naší ulice (Farní 15) se odstěhoval soused, který využíval vyhrazené parkování pro invalidu (.......) a na tomto místě tedy už nějakou dobu nikdo neparkuje. Nejsem si jistá, na koho se můžeme obrátit s prosbou o zrušení tohoto vyhrazeného parkování, tak aby zde mohla parkovat všechna auta. Děkuji za radu nebo předání kompetentní osobě.  

S pozdravem M. B. 

oznámeno: 02.08.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
14.08.2017 » 15:31 • Děkujeme za upozornění. Vyhrazené parkování bude i přes platné povolení zrušeno.
náhled souboruPřebujelé křoví
Dobrý den, 

v Patočkově ulici (od ulice Junácká po křižovatku s Bělohorskou) jsou ve středovém pásu keře, které jsou pravdu přerostlé. Udržují se pouze některé úseku u křižovatek s dalšími ulicemi. To je rozumné kvůli viditelnosti, ale vypadá to hrozně s porovnáním s naprosto neudržovanou částí. Dříve byly keře udržované celé a vypadaly jako živý plot. Na některých místech keře chybí zcela a bylo by vhodné je dosadit (pouze ve zmiňovaném úseku). 

Navrhuji údržbu přebujelého křoví v celém úseku. 

S pozdravem P. P. 

PS: Stav je dobře viditelný na satelitních mapách Googlu

oznámeno: 01.08.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
03.08.2017 » 19:26 • Údržbu středového pásu zeleně zajišťuje Technická správa komunikací hl.m. Prahy, které byl Váš podnět postoupen k vyjádření.
náhled souboruDotaz na plán oprav povrchu ulice Navigátorů
Dobrý den,
 

chtěl bych se zeptat, zda je v dohledné době naplánována rekonstrukce povrchu v ulici Navigátorů. Stav ulice je již delší dobu velice bídný, a před třemi roky jej k dokonalému tankodromu přivedly mnohatunové čtyřnápravové sklápěčky, které tudy jedna za druhou vozily štěrk na rozsáhlou rekonstrukci školního hřiště. 

Jestliže oprava není naplánována, prosím o její zařazení do co nejbližšího termínu.
 

S pozdravem M. G.

oznámeno: 01.08.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
05.09.2017 » 13:48 • Váš, dotaz byl postoupen majetkovému správci, který závady na komunikaci zařadil do plánu běžných oprav.
náhled souborudistribuční schránka na Puškinově náměstí
Již několik týdnů je v parku na Puškinově náměstí k vidění padlý velikán. Tedy distribuční schránka využívaná Českou poštou. Prostě uhnila. Zbytky základů trčí navíc vedle dětského hřiště ze země. Jeden by si řekl, že problém vyřeší Česká pošta, ale zřejmě schránku již nevyužívá. Úsměvnější je, že to nevadí ani žádnému strážníkovi Městské policie, která sídlí za rohem... ?

oznámeno: 01.08.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
03.08.2017 » 19:28 • Vyvrácená schránka byla opakovaně nahlášena České poště.
náhled souboruLIKVIDACE plevele HORKOU VODOU
Přeji dobrý den a připojuji se k následujícímu podnětu a zásadně nesouhlasím s vaším zcela nevyhovujícím postupem řešení.
 
Cituji z vašeho webu: https://www.praha6.cz/mms/?hwuid=1349793426
 
 Hluk při sekání plevele na chodnících!
Dobrý den,
chceme upornit na nevhodnou iniciativu Městské části Praha 6 při údržbě starých chodníků v oblasti Břevnova - Junácká ulice a okolí. Během léta opakovaně (snad každých 14dní) trpíme hlukem trvajícím několik hodin při sekání nepatrného plevele mezi dlažbou na starých chodnících. Mimo jistě nemalých finančních neefektivních nákladů převažuje obtěžování místních obyvatel i nebezpečí odlétajících kamínků. Prosíme zmírnit frekvenci a travičku, která nikoho neobtěžuje a buď se sešlape nebo sama zaschne ponechat přírodě. Děkujeme za reakci a rozumné řešení. Z.

oznámeno: 10.07.2017
stav:  vzato na vědomí
  postup řešení:
11.07.2017 » 08:49 • S ohledem na ochranu životního prostředí byl zakázán chemický postřik proti růstu trávy a plevelů na chodnících MČ Prahy 6. Ulice Junácká a její okolí spadají do oblasti úklidu chodníků s vyšší četností vzhledem k jejich lokalitě. S ohledem na celkovou délku chodníků, které dodavatelská firma uklízí, není možné, aby rostoucí vegetaci její pracovníci odstraňovali pouze ručně. Jde o schválený technologický postup úklidů.
Konec citace
 
Můj podnět:
Já bydlím trochu jinde, než občan z Junácké ul. a to ve Šlikově ulici a hluk výkonných sekaček nás tu také obtěžuje již několik let. Navíc tato rušivá, rozčilující a ohromně nesmyslná a také jistě velice drahá činnost probíhá obvykle ve velmi nevhodný čas.
VEŘTE-NEVEŘTE, ale je to brzy po ránu a nejlépe o víkendu ráno.
Bizarní na tom je nejvíce to, že skutečně několik pracovníků urputně několik hodin vysekává naprosto zanedbatelné ubohé pidirostlinky okolo chodníků.
A naše ulice je dlouhá, tak si ten hluk dosti vydatně užíváme. (-:
A navíc se jedná o vegetaci, dá-li se tomu vůbec tak říkat, která vůbec nikomu nevadí a rozhodně se nechystá nijak šířit a ani na to nemá podmínky.
Věnuji se péči o zahradu a rostliny všeho druhu celý život a toto tedy mohu fundovaně potvrdit. Navíc je v naší oblasti velice sucho a co člověk nezalije, tak tu skutečně nemá dlouhý život. ?
 
TAKŽE navrhuji zcela jiné ekologické řešení, které se již řadu let používá v mnoha evropských metropolích apod.
A sice likvidace PLEVELE horkou vodou. Jsou na to již velice levná mobilní zařízení a divila bych se, kdyby firma, která zajišťuje sekání, tyto přístroje nevlastnila.
Případně se lze s nimi jistě dohodnout, jak budou dále postupovat.
Pokud skutečně trváte na tom, že budete utrácet obecní finance na takové podružnosti (promiňte, ale jinak se to nazvat nedá), tak ZDE JE NÁVRH:
 
cituji:
Současná inovativní technologie - likvidace plevelů 100% horkou vodou
Omezování plevelů na zpevněných i nezpevněných plochách a komunikacích 100% horkou vodou -  tato technologie je založena na smáčení plevelných rostlin horkou vodou při výstupní teplotě na trysce 82oC – 93oC. Horká voda roztrhá rostlinná pletiva, srazí rostlinné bílkoviny a zasáhne část, případně celý kořenový systém. Tato metoda se používá se speciálním nástavcem k potlačení některých invazních plevelných rostlin. Výhoda této metody spočívá v tom, že k omezení plevelných rostlin je použita pouze horká voda, která může být v kvalitě užitkové vody. Jistou nevýhodou této metody je, že tato směs je ohřívána na aplikační teplotu naftovým hořákem a spotřeba horké vody je na 1m2 plochy v řádech litrů. V komunální sféře se nejčastěji uplatňují dvounápravové nosiče nářadí se zmíněným speciálním adaptérem na nástavbovém rámu, nebo stacionárně na přívěsném tažném zařízení. Aplikace se provádí buď to ručně, prostřednictvím různých rámů s tryskami za pomocí ruční pistole, nebo strojně v čelní agregaci nosiče nářadí popř. traktoru včetně možnosti automatizované technologie za pomocí senzorů plevelných rostlin aplikovaných na rámu zařízení. . Tato technologie je v zahraničí posuzována jako nejméně zatěžující životní prostředí a je velmi vhodná k  omezení plevelných rostlin na dětských hřištích, v areálech škol a mateřských škol, v areálech sanatorií, v lázeňských městech atd. Nejčastěji se používá v Nizozemí, Německu a Švýcarsku. Poslední dobou je tato technologie známa i v ČR.
 
Předem velmi děkuji za zvážení změny řešení a doufám v brzkou odpověď.
 
S přátelským pozdravem
celoživotní občanka Prahy 6
H. Č.

oznámeno: 29.07.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
16.08.2017 » 15:20 • Vážení, samozřejmě chápeme, že odstraňování přerostlé trávy a plevelů vyžínači sebou nese zvýšený hluk, nicméně v současné době není jiná možnost, jak plevele odstranit. Z důvodu rizikovosti herbicidů není možné již třetím rokem používat jakékoliv chemické prostředky. Je nutné si uvědomit, že u povrchu chodníků, tvořených mozaikou či dlažbou nelze plevel odstraňovat ručně, to znamená za použití škrabek, jako to lze u jiných povrchů chodníků. Použitím škrabek by totiž došlo k postupnému uvolnění dlažby. Jistě pochopíte, že není v lidských silách vytrhávat tento plevel ručně. Současný rozsah uklízených komunikací se bez této techniky však neobejde ani u povrchů asfaltových. Plevel se dá odstraňovat ještě za použití plamene, ale i tato technologie je s ohledem na zaparkovaná vozidla rovněž zcela nevhodná a zkušební provoz ukázal, že ani účinná. Jediným možným řešením tak zůstává mechanické odstraňování za použití strunových sekaček. Bohužel současný rozsah uklízených komunikací se bez této techniky neobejde. Pokud jde o Váš návrh odstraňování plevelů horkou vodou, využívá se této technologie jak sama píšete na dětských hřištích, v areálech škol apod., tedy na poměrně malých plochách. Rozloha uklízených komunikací je však značná, proto v současné době nejsme schopni říci, zda by byla tato navržená technologie vhodná i finančně únosná. Podle dostupných informací víme, že stejně jako u použití plamene dojde k vyhubení pouze nadzemní části rostliny, nikoliv celého kořenového systému, čímž se účinnost této technologie pohybuje pouze v řádech několika dnů. I přes tuto skutečnost naše dodavatelská firma plánuje zakoupení nástavce na likvidaci plevele za použití zmíněné technologie. Po zkušebním provozu následně vyhodnotíme, zda bude alternativním řešením k hubení plevelů, či nikoliv. Věřte, že snahou odboru dopravy a životního prostředí je provádět úklid komunikací za použití technologií, které co nejméně zatíží životní prostředí. Úklidy komunikací probíhají ve zcela standartním čase, navíc se odstraňování plevele neprovádí při každém prováděném úklidu. Z důvodu zajištění čistoty a pořádku komunikací bohužel musí občané strpět nezbytně nutnou dobu, po kterou je nutné úklid komunikací provádět. Věřte, že i pracovníci dodavatelské firmy provádějí odstraňování plevele s co největším opatrností , nelze však zcela vyloučit, že ve výjimečných případech může dojít k poškození zaparkovaných vozidel. Pro případné škodní události je dodavatelská firma samozřejmě pojištěna.
náhled souboruPoděkování
Dobrý den,
 

koncem června jsme upozorňovala na přerostlé křoví, které zcela zakrývalo ukazatel času u nástupní stanice autobusu 161. 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za řešení této záležitosti. Větve, které ukazatel zakrývaly, jsou již odstraněny.
 

S pozdravem, A. N.

oznámeno: 27.07.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruZtrouchnivela lipa Nikoly Tesly 3
Dobry den, 

lipa v ulici Nikoly Tesly 3 neni uz moc v kondici.  Vzhledem ke smutne bilanci spadlych stromu a znicenych aut v teto ulici by bylo dobre, kdyby se na ni nekdo mrknul. Letos vych rekl, ze ma jiz tak polovinu olisteni co loni.

Diky a s pozdravem, T. H.

oznámeno: 27.07.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
28.07.2017 » 09:12 • Uliční stromořadí je ve správě Technické správě komunikací hl.m,. Prahy, které Váš podnět postupujeme.
náhled souboruRe: oprava chodníků Petřiny (oznámeno 25.7.2017)
Dobrý den,  

bohužel nemohu souhlasit s Vaším vyjádřením k podnětu ze dne 20.7.2017 týkajícího se vyšlapaných cest v zeleni. 

Odpověděli jste dne 24.07.2017 » 11:12 • Děkujeme za Váš podnět, uvedený chodník je využíván,oprava tedy smysl má, budování chodníku na kořenech vzrostlých stromů není vhodným využitím veřejných prostředků a v tomto případě je zkrácení cesty na metro opravdu nevýrazné. Co se týká nízkých zábradlí, je instalováno především kvůli zamezení vjezdu automobilů,zde se s ním prozatím nepočítá. 

 

Zkrácení cesty je, zdá se, nevýrazné, nicméně je chodci výrazně používáno. Nechce tím snad říct, že toto poškození zeleně je nevýrazné, takže se jím nebudete zabývat? Chápu, že vybudování chodníku s hlubšími základy je zde pod stromy nevhodné, ale stejně nevhodné je poškozování zeleně. 

Vyšlapaná cesta v zeleni je i na druhém konci z vnitrobloku do ulice Na okraji. Domnívám se proto, že omezení průchodu prostřednictvím zábradlí je zde více než na místě.  

S pozdravem P.

oznámeno: 25.07.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborunové vymezení parkovacích míst
Dobrý den,
 
v ulicích Krásného a Šumberova jsou nově vymezeny parkovací zóny. Toto vymezení však je provedeno v rozporu se zákonem č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, neboť svislé i vodorovné značení zasahuje do hranice křižovatky.
 
V případě, že budou vozidla parkovat v těchto místech podle tohoto vyznačení tj. v křižovatce, bude omezen rozhled v křižovatce a sníží se tím bezpečnost.
 
Věřím, že toto vymezení řádně prověříte a sjednáte nápravu. Děkuji P.

oznámeno: 25.07.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
05.09.2017 » 11:36 • Dobrý den, místní úprava (tedy dopravním značením) je nadřazena obecné úpravě silničního provozu (tedy např., že při stání musí zůstat zachován průjezd min. 3,0 m pro každý směr jízdy, či zákaz zastavení v křižovatce atd.). Částečný zásah vyznačeného parkování do křižovatky tedy není v rozporu se zákonem č. 361/2000 Sb. Dopravní značení bylo schváleno Policií ČR, tedy orgánem příslušným v oblasti bezpečnosti silničního provozu a to zejména s přihlédnutím k faktu, že jde o neprůjezdnou oblast s minimální frekvencí pojezdu vozidel, jež se pohybují nízkými rychlostmi a s ohledem na poptávku po parkovacích místech. Okolní objekty bohužel nedisponují parkovacími kapacitami a realizované řešení považujeme za přijatelný kompromis.
náhled souboruDobrý den, chtěla bych upozornit na rozbitou lavičku u Libockého rybníka. Děkuji R.W.

oznámeno: 25.07.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruCHODNÍKOVÉ PARKOVIŠTĚ MEZIŠKOLSKÁ
Trvalé, bezprecedentní a nepřetržité chodníkové parkování všech typů motorových vozidel na chodnících po obou stranách ulice Meziškolská. 

Zaměstnanci a klientela ZUŠ Jana Hanuše, tzv. Prev-Centra z.ú a MŠ Meziškolská. Ulice s platným zákazem vjezdu, mimo dopravní obsluhu, která by tudy, díky nedovolenému parkování, ani neprojela. A pokud již projede, pro změnu ani tato nerespektuje směr jízdy, ani rychlost. Zejména v ranních hodinách. Opět návrh řešení na oboustranné osazení ulice Meziškolská protiparkovacími sloupky v celé délce. Naprosto zdevastovaný povrch vozovky ulice Meziškolská, díky nedodržování zákazu vjezdu a nerespektování jakýchkoliv dop ravních předpisů, především mimopražských vozidel s registračními značkami Středočeského kraje. Tak jako bohužel na celém území Prahy 6 a hl.m. Prahy.

oznámeno: 23.07.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
14.08.2017 » 15:36 • Dobrý den, umístění sloupků do nemalé délky ulice by bylo finančně náročné a z hlediska existence zdvojeného zákazu vjezdu (mimo dopravní obsluhu a následně mimo zásobování) též neefektivní. Chodníky taktéž vykazují malou šíři (cca 1,2 m) a sloupky by ji dále redukovaly. Problém tedy bude řešen žádostí na Městskou policii o zvýšený dohled a důsledné vymáhání dodržování zákonné úpravy.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/mms/?vynechat=1100&crc=5a9e057fc4605c174f749dceefd42039 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz