Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Úklid, odpady a doprava ›› Sběrné dvory v MČ Praha 6 ›› detail/podstránka

Sběrné dvory MČ Prahy 6 a hl. m. Prahy

Sběrné dvory MČ Prahy 6 a hl. m. Prahy

Sběrný dvůr MČ Praha 6

Na území městské části Praha 6 je v provozu jeden sběrný dvůr pro odběr velkoobjemového odpadu z domácností. Bezplatné služby tohoto sběrného dvora jsou určeny pouze pro občany městské části Praha 6, nikoliv pro občany Řep, Lysolají, Nebušic, Přední Kopaniny a Suchdola. Služby níže uvedeného dvora nejsou určeny pro potřeby podnikatelů nebo firem.

 

Jednořadá 2124  

Kontaktní osoba p. Pohlová tel.  733 317 288

Den                       Provozní doba zůstává nezměněna po celý rok

Po                          zavřeno

Út, Čt                     8:30 - 18:00                 

St                           8:30 - 16:00

Pá, So                    8:30 - 12:30

Ne                         13:00 - 17:00

 

Přijímá se: odpad maximálně do objemu 2 m3 v jednom týdnu od jedné osoby a to zdarma. Objemný odpad (nábytek, zařízení domácnosti), dřevěný odpad, kovový odpad, ve vymezeném objemu listí a větve.

Nepřijímá se: stavební suť, zemina, pneumatiky a směsný odpad, nebezpečné odpady, jako jsou: baterie – monočlánky, akumulátory, oleje a tuky, ředidla, staré barvy, kyseliny a hydroxidy, lepidla a pryskyřice, odmašťovací přípravky, fotochemikálie, pesticidy, zářivky a ostatní předměty s obsahem rtuti a chladničky, televizory a další elektronika.

 

Sběrný dvůr hl. m. Prahy

V případě, že objem odpadu přesáhne povolený limit, doporučujeme odpad odevzdat ve sběrném dvoře v Proboštské ulici č. 1, Praha 6, který je zajištěn Magistrátem hl. m. Prahy. Ve sběrném dvoře v Proboštské ulici mohou bezplatně odevzdávat odpad občané s trvalým bydlištěm na území hl. m. Prahy. Zde funguje i služba objednávkového odvozu odpadu do sběrného dvora.

 

Proboštská 1 

Kontaktní osoba p. Kubranský tel.  736 518 204

Den                           Provozní doba - letní období (po dobu letního času)                  Provozní doba - zimní období

Po - Pá                      8:30 - 18:00                                                                                         8:30 - 17:00

So                              8:30 - 15:00                                                                                         8:30 - 15:00

 

 

Přijímá se:

objemný odpad (nábytek, zařízení domácnosti), suť z bytových úprav v množství do 1 m3  za měsíc zdarma (nad 1 m3 za poplatek), dřevěný odpad, odpad z údržby zeleně, kovový odpad, papír, sklo, plasty, nápojové kartony, nebezpečné složky komunálního odpadu (baterie – monočlánky, akumulátory, oleje a tuky, ředidla, staré barvy, léky, kyseliny a hydroxidy, lepidla a pryskyřice, odmašťovací přípravky, fotochemikálie, pesticidy, zářivky a ostatní předměty s obsahem rtuti), pneumatiky za poplatek 50,- Kč bez DPH za jeden kus z osobního automobilu a 100 Kč bez DPH za pneumatiku z nákladních automobilů. Dále vyřazená elektrozařízení (lednice, pračky, televize, rádia, sporáky, počítače, videa - vše ekologicky zpracováno na třídící lince).

 

!!!NELZE ODEVZDÁVAT : nebezpečné složky stavebního odpadu (např. asfaltová lepenka obsahující dehet, azbest apod.)!!! 

Omezení jednorázového návozu – možný vjezd vozidel max. do 3,5 t. 

 

Případné další informace získáte na odboru dopravy a životního prostředí Úřadu městské části na tel. čísle  220 189 402 – Jana Drechselová.

Další informace:© 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/dvory ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz