Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Soutěska Divoká Šárka uzavřena

V ulici Divoká Šárka v soutěsce (mezi ulicí Na Džbánu a koupalištěm U Veselíka) došlo k odlomení a sesuvu dvou bloků skály o váze cca 2 tuny. Na základě doporučení statika HMP rozhodl ÚMČ Praha 6 soutěsku Divoká Šárka uzavřít. Koupaliště U Veselíka zůstává přístupné po cestě okolo areálu Zdraví.


náhled souboru

V Praze 6 v ulici Divoká Šárka v soutěsce (mezi ulicí Na Džbánu a koupalištěm U Veselíka) došlo k odlomení a sesuvu dvou bloků skály o váze cca 2 tuny. Na základě doporučení statika HMP rozhodl ÚMČ Praha 6 soutěsku Divoká Šárka uzavřít. Uzávěra platí v rozmezí od křižovatky s ulicí Na Džbánu po koupaliště U Veselíka. Důvodem uzavření je podmáčení terénu a nebezpečí odlomení dalších skalních bloků. Uzávěra platí i pro pěší a cyklisty. Na dodržování zákazu vstupu bude dohlížet Městská Policie.

Koupaliště U Veselíka zůstává přístupné směrem z Veleslavína, Nebušic od obchodního centra Šestka a též od stanice tramvaje Divoká Šárka. Pod restaurací Mc Donalds je třeba odbočit od vlevo a pak okolo areálu Zdraví vpravo dolů.
--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/souteska-divoka-sarka-uzavrena-2012-07-08 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz