Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Praha 6 připravuje letní provoz mateřských škol

Po loňském úspěchu letních aktivit ve školkách dochází letos k dalšímu navýšení kapacit.
V loňském roce mateřské školy nabídly přes 900 míst, letos nabízíme téměř 1300 míst pro děti z Prahy 6. Nabídka pokrývá oba prázdninové měsíce a je rozložena po celém území Prahy 6 podle požadavků rodičů. Ve školkách, kde je plánována rekonstrukce, letní provoz neprobíhá.


náhled souboru

Do nabídky letních aktivit se promítly výsledky ankety rodičů dětí z mateřských škol Prahy 6. Anketa proběhla v listopadu loňského roku a zúčastnilo se jí téměř 1500 rodičů. Pro využití provozu otevřených školek během letních prázdnin se vyslovilo téměř 1100 z nich. Největší zájem byl o letní školičku (42 %), poté o letní provoz (35 %) a nakonec o městský tábor (23 %). Jednotlivé nabídky se liší velikostí dětské skupiny, jejím věkovým složením, tematickým zaměřením a cenou.
Rodiče a zejména děti si mohou vybrat ze široké palety aktivit, sportovně zaměření tradičně míří na Hanspaulku, kde je nabízen sportovní kemp s profesionálními lektory, v Liboci se věnují poznávání hradů a zámků a keramickému tvoření. Kromě turistiky naleznete v nabídce i jógu, dramatizaci, poznávání ptačí říše a indiánské hry. Veškeré podrobnosti budou zveřejněny na webových stránkách škol a přihlásit se můžete již nyní. 

Kompletní nabídku letního provozu mateřských školek v Praze 6 najdete zde.--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/praha-6-pripravuje-letni-provoz-materskych-skol-2020-01-28 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz