Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

AKTUALIZOVÁNO: O bývalé nádraží Bubeneč se utká 50 projektů, vítěz bude znám 11. listopadu

Výběrové řízení na pronájem nádraží Bubeneč postupuje do další fáze. V pondělí 7. října se poprvé sešli členové hodnotící komise. V ní má vedle zástupců odboru správy majetku, územního rozvoje a odboru kultury, sportu a volného času zastoupení také všech 6 zastupitelských klubů Prahy 6. Společně odsouhlasili postup vyhodnocení a oficiálně otevřeli 51 obálek s nabídkami. Jeden projekt byl na místě vyřazen pro pozdní dodání.


náhled souboru


Informace o průběhu vyhodnocení VŘ na pronájem nádraží Bubeneč


Porota si pak stanovila termín na prostudování projektů a jejich ohodnocení na pondělí 4. listopadu a za předsedu si zvolila místostarostu Jana Lacinu:

"Každý z 9 porotců boduje v prvním kole každý projekt podle tří kritérií (dlouhodobá udržitelnost, kvalita projektu, přínos pro okolí) a má k dispozici celkem 30 bodů. Do druhého kola postoupí 5 nejlépe hodnocených projektů, s jejichž autory proběhnou individuální pohovory, a to v pondělí 11. listopadu. Po nich bude mít každý porotce 1 bod pro svůj favorizovaný projekt. Porota pak schválí pořadí na prvních 5 místech podle počtu dosažených bodů. V případě rovnosti dojde k doplňkovému hlasování," popisuje schválený postup místostarosta: „Kdyby vítěz výběrového řízení smlouvu za 100 tisíc korun ročně nakonec neuzavřel, následuje další v pořadí,“ dodává Lacina.--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/o-byvale-nadrazi-bubenec-se-utka-50-projektu-vitez-bude-znam-11-listopadu-2019-10-09 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz