Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Jak jste spokojeni s dětskými hřišti, ptá se anketa

Úřad městské části připravil anketu na téma spokojenosti s vybavením a stavem dětských hřišť. Anketa je určena nejen pro obyvatele Prahy 6, ale i její návštěvníky. Lidé se mohou vyjadřovat ke každému hřišti jednotlivě, popsat, jak často je využívají, co na něm oceňují, co jim vadí, případně jakými herními prvky by je doplnili.    


náhled souboru

Městská část Praha 6 spravuje na svém území více jak 80 veřejných dětských hřišť. „Do jejich správy, údržby a rekonstrukcí věnujeme značné finanční prostředky. Proto se vždy odpovědně zamýšlíme, jak účelně a efektivně finance vynaložit,“ říká starosta Ondřej Kolář.

 

Do ankety se lidé mohou zapojit prostřednictvím geoportálu Prahy 6 https://gis.praha6.cz/detska-hriste, kde je u každého hřiště připravena anketa. Nejsnazší způsob je vyplnit anketu z mobilního telefonu přímo na dětském hřišti, a to díky QR kódu, který je na hřišti umístěn a odkazuje přímo na konkrétní hřiště. Lidé bez přístupu k internetu se mohou zapojit tak, že dotazník vyplní přímo u referenta participace na radnici.

Dotazník je možné vyplňovat do 7. 7. 2021.--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/jak-jste-spokojeni-s-detskymi-hristi-pta-se-anketa-2021-06-02 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz