Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Čarodějnice na Ladronce překonaly rekord

Park Ladronka zažil největší slet čarodějnic v historii České republiky! Slunečné počasí přilákalo na akci pořádanou radnicí osm tisíc návštěvníků z toho 934 čarodějnic a čarodějů.


náhled souboru
Padl tak několik let starý český rekord v počtu čarodějnic na jednom místě. Překonán byl zhruba o dvě stovky čarodějnic a čarodějů. A bylo opravdu proč na akci přijít. Na návštěvníky ze světa pohádek i lidí čekal bohatý program plný soutěží o skvělé ceny, divadelních představení, filmových projekcí, opékání buřtů i pestrá nabídka občerstvení.

Tradiční součástí programu byla volba Miss čarodějnice, která se letos konala hned ve dvou kategoriích. Titul dětské miss čarodějnice získala devítiletá Veronika Petřinová z Dejvic. "S kostýmem mi pomáhala maminka, ale účes jsem si dělala sama," uvedla malá čarodějnice.

Miss v kategorii dospělých obdržela Jana Svatošová (na snímku). A jaká by to byla Filipojakubská noc bez pořádné vatry a pálení čarodějnic? Hranici zapálil starosta městské části Praha 6 Tomáš Chalupa. "Tuto akci určenou pro celou rodinu pořádáme již třetím rokem a jsme rádi, že si získala mezi Pražany takovou oblibu," uvedl starosta.

O rozpálenou atmosféru se krom ohně postaraly i hvězdy hudebního nebe - kapely Milo a Krausberry. O zábavu zase herci z televizního pořadu Na stojáka. Večer ukončila ve 22 hodin netradiční UV show. Na akci byl vstup tradičně zdarma.

Více na www.carodejnicenaladronce.cz Akci pořádala Městská část Praha 6 ve spolupráci s MVP agency.Martin Šalek
tiskový mluvčí MČ Praha 6
msalek@praha6.cz
tel.  220 189 957
mob.  602 316 908
ICQ 199–901-370--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/carodejnice-na-ladronce-prekonaly-rekord-2008-05-01 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz