Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 21012112 z celkového počtu 2486 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 21012112 z celkového počtu 2486 vyhovujících záznamů.

Přes 15 tisíc přihlášek je znovu v osudí s byty

Druhé výběrové řízení v historii Prahy 6 na prodej 10 bytů různých velikostí formou losování bylo uzavřeno!! Do losování se nakonec dostalo 15 589 přihlášek !!! Vlastní losování bude veřejné a proběhne v neděli 5. září 2004 v 16 hodin ve velkoplošném stanu na Vítězném náměstí v Dejvicích v rámci výstavy rozvojových programů Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“.

Po Petřinách přicházejí na řadu Dejvice

Další etapa tzv. chodníkového programu se přesunula do Dejvic. Tentokrát půjde o kompletní opravu dvou komunikací Na Dionýsce a Šlejnická. Zároveň stále probíhá rekonstrukce čtyř ulic na Petřinách. Šlejnická by měla být opravena do konce října, ul. Na Dionýsce o dva týdny dřív.
náhled souboru

Jediným místem pro bezpečné bruslení je Ladronka

Kolečkové bruslení patří v posledních letech k nejoblíbenějším rekreačním sportům. Přesto v tuzemsku nejsou pro jeho provozování dobré podmínky. Špatný povrch, úzké cesty, nevyhovující umístění laviček v jejich okolí - s tím vším se čeští bruslaři musí potýkat. "V Praze jsou dost špatné podmínky pro kolečkové brusle, ve světě je situace o tisíc procent lepší," řekl sekretář Českého svazu kolečkového bruslení Jindřich Pařík. Jediným místem, kde se dá podle něj celkem bezpečně bruslit, je Ladronka v Praze 6.
náhled souboru

Chodníkový program pokračuje na Petřinách

Zítra začíná v Praze 6 další fáze tzv. chodníkového programu. Tentokrát půjde o opravu komunikací na Petřinách, kde se budou rekonstruovat hned čtyři ulice. Opraveny by měly být do konce října.
náhled souboru

Místo angličtiny k vodě!

Celkem 50 dětí mezi 13 a 15 lety z dětských domovů, které se účastní letní školy angličtiny a němčiny pořádané Výborem dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, navštívilo koupaliště Petynka. Děti přivítala místostarostka Prahy 6 Marie Kousalíková a předala jim praktický dárek – tričko Prahy 6. Děti samozřejmě měly vstup zdarma.
náhled souboru

Policie dostala od radnice vybavení za půl milionu

V dejvické služebně předal starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa a místostarostka Marie Kousalíková zástupcům Policie České republiky a Městské policie Prahy 6 vybavení v hodnotě 555 tisíc milionu korun.
06.08.2004

První prázdninový měsíc poklesl i zájem o webové stránky

První prázdninový měsíc – červenec – se projevil dosud nejmenším zájmem o internetové stránky radnice, které v tomto měsíci zhlédlo „pouze“ 9 429 návštěvníků.
02.08.2004

Nový stacionář v domově

Senioři z Prahy 6 budou mít od října možnost stát se klienty nového stacionáře, který vznikne v rámci Domova důchodců v Šolínově ulici. Městská část poskytla domovu na kvalitní vybavení stacionáře 300 tisíc korun.
náhled souboru

Skauti vyráží na kola na Island

Starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa s místostarostkou Marií Kousalíkovou přijali na radnici členy skautského oddílu Jeleni a turistického oddílu Arachné. Oba oddíly mají své sídlo v Břevnovském klášteře v Praze 6 a zároveň téměř všichni členové oddílů bydlí v Praze 6. Společně odjíždějí na třítýdenní expedici na kolech na Island.
náhled souboru

Kdy se vybuduje síť veřejných toalet?

Lukáš Pollert, lékař a radní Prahy 6, vstupoval do voleb s programem, který vzbuzoval úsměv a zároveň souhlasné pokyvování hlavami. Ano, Praha 6 potřebuje více veřejných záchodků. Jak to s jeho plánem vypadá nyní?

Radnice spouští program bezpečných hřišť

Bezpečnost a čistota dětských hřišť – aktuální otázka právě v letních měsících, kdy na nich tráví volný čas nejvíce dětí. Radnice Prahy 6 spouští nový program, jehož výsledkem mají být bezpečná hřiště na celém území městské části. Jen letos by jich mělo být padesát.

O deset obecních bytů se bude losovat v září

Podruhé mohou zájemci o bydlení v Praze 6 zkusit své štěstí a zúčastnit se veřejného losování o byt. V osudí je tentokrát deset bytů různých velikostí i cen. Kolo štěstěny se roztočí 5. září 2004 v 16 hodin ve velkoplošném stanu na Vítězném náměstí v Dejvicích, kde bude zároveň probíhat výstava rozvojových programů Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?vynechat=2100&crc=72f226536463bf58fc63bdd28c967502 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz