Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 20892100 z celkového počtu 2471 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 20892100 z celkového počtu 2471 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Chodníkový program pokračuje na Petřinách

Zítra začíná v Praze 6 další fáze tzv. chodníkového programu. Tentokrát půjde o opravu komunikací na Petřinách, kde se budou rekonstruovat hned čtyři ulice. Opraveny by měly být do konce října.
náhled souboru

Místo angličtiny k vodě!

Celkem 50 dětí mezi 13 a 15 lety z dětských domovů, které se účastní letní školy angličtiny a němčiny pořádané Výborem dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, navštívilo koupaliště Petynka. Děti přivítala místostarostka Prahy 6 Marie Kousalíková a předala jim praktický dárek – tričko Prahy 6. Děti samozřejmě měly vstup zdarma.
náhled souboru

Policie dostala od radnice vybavení za půl milionu

V dejvické služebně předal starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa a místostarostka Marie Kousalíková zástupcům Policie České republiky a Městské policie Prahy 6 vybavení v hodnotě 555 tisíc milionu korun.
06.08.2004

První prázdninový měsíc poklesl i zájem o webové stránky

První prázdninový měsíc – červenec – se projevil dosud nejmenším zájmem o internetové stránky radnice, které v tomto měsíci zhlédlo „pouze“ 9 429 návštěvníků.
02.08.2004

Nový stacionář v domově

Senioři z Prahy 6 budou mít od října možnost stát se klienty nového stacionáře, který vznikne v rámci Domova důchodců v Šolínově ulici. Městská část poskytla domovu na kvalitní vybavení stacionáře 300 tisíc korun.
náhled souboru

Skauti vyráží na kola na Island

Starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa s místostarostkou Marií Kousalíkovou přijali na radnici členy skautského oddílu Jeleni a turistického oddílu Arachné. Oba oddíly mají své sídlo v Břevnovském klášteře v Praze 6 a zároveň téměř všichni členové oddílů bydlí v Praze 6. Společně odjíždějí na třítýdenní expedici na kolech na Island.
náhled souboru

Kdy se vybuduje síť veřejných toalet?

Lukáš Pollert, lékař a radní Prahy 6, vstupoval do voleb s programem, který vzbuzoval úsměv a zároveň souhlasné pokyvování hlavami. Ano, Praha 6 potřebuje více veřejných záchodků. Jak to s jeho plánem vypadá nyní?

Radnice spouští program bezpečných hřišť

Bezpečnost a čistota dětských hřišť – aktuální otázka právě v letních měsících, kdy na nich tráví volný čas nejvíce dětí. Radnice Prahy 6 spouští nový program, jehož výsledkem mají být bezpečná hřiště na celém území městské části. Jen letos by jich mělo být padesát.

O deset obecních bytů se bude losovat v září

Podruhé mohou zájemci o bydlení v Praze 6 zkusit své štěstí a zúčastnit se veřejného losování o byt. V osudí je tentokrát deset bytů různých velikostí i cen. Kolo štěstěny se roztočí 5. září 2004 v 16 hodin ve velkoplošném stanu na Vítězném náměstí v Dejvicích, kde bude zároveň probíhat výstava rozvojových programů Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“.
náhled souboru

Městský policista dostal odměnu a už opět slouží v ulicích

Jizva na krku připomíná strážníku Romanu Vyšatovi, městskému policistovi z Prahy 6, setkání s mužem, který ho letos v květnu v Ciolkovského ulici 6 bodl nožem. Spolu se svým kolegou Jaroslavem Malinou však bude i nadále projíždět služebním vozem ulicemi městské části a dávat pozor na nejrůznější nepravosti.
28.07.2004

Kaly z bubenečské čistírny už tolik nezapáchají

Pražské vodovody a kanalizace, a.s. (PVK), které provozují Ústřední čistírnu odpadních vod na Císařském ostrově v Bubenči, uvedly do trvalého provozu dezodorizaci kalů.

Tržiště se zmenší, přibudou však parkovací místa

Na základě žádosti nájemce tržiště na Vítězném náměstí v Bubenči souhlasila rada se zmenšením plochy prodejních stánků, snížením nájemného a zvětšení plochy parkoviště.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?vynechat=2088&crc=ed31885581606deeba890cb265784c29 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz