Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 20772088 z celkového počtu 2478 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 20772088 z celkového počtu 2478 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Olympijské dozvuky v Praze 6

Pod názvem „Na trase Praha 6 – Atény“ proběhla autogramiáda českého desetibojaře, zlatého olympionika, světového a olympijského rekordmana a obyvatele Prahy 6 Romana Šebrleho před stanem na Vítězném náměstí v Dejvicích. Roman Šebrle, který se vloni na podzim nastěhoval do nového domu v Praze 6 připouští, že je zde „moc spokojený, protože má všude blízko, na Julisku, na letiště…“ Spokojených byla ale i více než tisícovka lidí, převážně školáků, kteří si odnesli podepsanou fotografii svého idolu.
16.09.2004
náhled souboru

Chatování s Kousalíkovou sledovali i lidé ve stanu

Dnes proběhl další on-line rozhovor v rámci výstavy „Praha 6 mění tvář“, tentokrát s místostarostkou Marií Kousalíkovou. Počet otázek, které diskutující položili, byl dokonce vyšší, nežli minulý týden při historické premiéře chatu v Praze 6 se starostou Tomášem Chalupou.
13.09.2004
náhled souboru

Dvacáté druhé setkání vozíčkářů ve Hvězdě

V pražské oboře Hvězda se dnes setkali vozíčkáři z celé republiky i jejich přátelé, ať už zdraví nebo s jiným typem postižení. Společně prověřili rychlost vozíků a vyzkoušeli si vlastní zručnost.
11.09.2004

Granty na podporu zájmových aktivit v roce 2005

Radní Prahy 6 schválili programy na podporu zájmových aktivit a také pravidla pro udělení grantu pro příští rok. Radnice chce formou grantů podpořit zájmové aktivity, kde jsou zahrnuty programy pro oblast kultury, sportu a volného času.

Srpen se stal druhým nejúspěšnějším měsícem webu

Zatímco první prázdninový měsíc - červenec - se projevil dosud nejmenším zájmem o internetové stránky radnice Prahy 6, o druhém prázdninovém měsíci - srpnu - se dá již hovořit jako téměř o rekordním. Pouhých 320 návštěvníků dělilo srpnový měsíc od titulu „nejúspěšnější“. I tak se ale s návštěvností 17 261 lidí zařadil druhý prázdninový měsíc na druhé místo za dosud rekordní duben.
09.09.2004

Lidé se hádali o nové dálnice

Na veřejné diskusi o dopravě na severu města se střetly radnice Prahy 6 a Suchdola. Pořádně to jiskřilo na diskusi radnic s lidmi o dopravě včera v budově Strojní fakulty ČVUT. Tvrdé spory se vedly o dálnici přes Suchdol.
náhled souboru

Ve znamení cyklistiky

Dnešní den byl na výstavě „Praha 6 mění tvář“ věnován cyklistice, která neodmyslitelně patří ke každodenní realitě. Cyklističtí fanoušci mohou v současné době v hlavním městě využívat zhruba 200 km cyklotras, přičemž Praha 6 nabízí cyklistům zhruba pětinu, tedy 40 km ideálních tras, které prochází atraktivními lokalitami městské části.
08.09.2004
náhled souboru

Praha 6 poprvé v historii on-line

Nejsledovanější událostí třetího dne výstavy „Praha 6 mění tvář“ byla první on-line diskuse v historii Prahy 6 s představitelem radnice. Prvním odpovídajícím byl starosta Tomáš Chalupa. Elektronické diskutování mezi 12-13 hodinou mohli sledovat nejen návštěvníci webových stránek Prahy 6, ale i přítomní ve výstavním stanu na Vítězném náměstí, kde se celý rozhovor promítal na velkoplošné plátno.
06.09.2004
náhled souboru

Losování bytů vrcholem druhého dne výstavy

Vrcholem druhého dne výstavy o historii i budoucnosti Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“ bylo nepochybně losování o deset obecních bytů o velikosti od 1+0 až po 2+1. Cenová relace bytů se pohybovala od 150 tisíc do 750 tisíc korun. Losovalo se na Vítězném náměstí v Praze 6 u výstavního stanu před zraky více než dvou set přihlížejících. Přihlášek v osudí se však sešlo více než 15 tisíc.
náhled souboru

Začala výstava Praha 6 mění tvář

S poměrně těžkou konkurencí – téměř letním počasím – se musel „utkat“ první den výstavy „Praha 6 mění tvář“, která je pro veřejnost otevřena od 4. – 19. 9. denně od 12 do 22 hodin ve výstavním stanu na Vítězném náměstí. Nicméně i přesto, že počasí lákalo spíše k návštěvě koupaliště, prohlédnout si expozici s více než sto panely představujícími plány a záměry městské části i soukromých investorů, které významně ovlivní budoucnost Prahy 6, přišlo hned první den zhruba dvě stě lidí.
náhled souboru

Praha 6 má další Čestné občany

Na slavnostním ceremoniálu v Tereziánském sále Břevnovského kláštera udělil starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa další ocenění „Čestný občan Prahy 6“.
03.09.2004
náhled souboru

Zástupci radnice přivítali prvňáčky

Zástupci radnice přivítali 1. září prvňáčky ve školách v Praze 6. A stejně tak jako každoročně i letos jsou na začátku školního roku přechody přes frekventované vozovky v blízkosti škol v Praze 6 po celý první týden střeženy. V rámci akce „Bezpečně do školy“ budou o bezpečnost dětí dbát jak příslušníci městské, tak státní policie. Navíc pak v problémových lokalitách, jako jsou např. ul. Patočkova, Evropská a další, budou policisté přítomni po celý rok.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?vynechat=2076&crc=29db4bbc9294e02a4ddb6627c3a5e98e ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz