Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 20532064 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 20532064 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Šestka nejen čistší, ale i krásnější

Na území městské části vznikají nové květinové záhony. Již nyní se intenzivně pracuje na téměř dvaceti místech, aby na nich na jaře mohly vykvést barevné tulipány. Radnice tak pokračuje ve svém záměru udělat Prahu 6 pro její obyvatele pěknější a barevnější.

Před zimou zmizí spadané listí

Před začátkem zimy se bude znovu kompletně uklízet. Městská část zajistí úklid spadaného listí a dalšího odpadu na chodnících všech ulic městské části. Ještě předtím budou po téměř 90 místech rozmístěny velkoobjemové kontejnery pro rostlinný odpad ze zahrádek.
náhled souboru

Z Červeného vrchu zvítězili a vydělali pro školu

Účast v mezinárodní soutěži o nejlepší multimediální prezentaci Join Multimedia 2004 skončila pro žáky ZŠ Červený Vrch obrovským úspěchem. Z vyhlášení výsledků v Mnichově si přivezli 1. místo v kategorii krátké prezentace a odměnu 900 euro pro školu. Jejich prezentace na téma život Václava Havla se prosadila v konkurenci 1 400 prací ze 36 evropských zemí.

Archeologové objevili v Liboci chatu z doby železné

Archeologové objevili při vykopávkách v Praze 6 - Liboci pozůstatky téměř 3000 let staré chaty ze starší doby železné s mimořádně zachovalým vybavením.
02.11.2004
náhled souboru

Nejstarší občan Prahy 6 oslavil dnes 100. narozeniny

Starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa popřál Žofii Matouškové k jejím dnešním stým narozeninám pevné zdraví a radost ze života. Žofie Matoušková, která se narodila v Bavorsku, byla do svých 95 let zcela soběstačná. Nyní pět let žije v dejvickém Domově důchodců a podle záznamů radnice je dnes nejstarším občanem Prahy 6!!
náhled souboru

Praha 6 uhradí Suchdolu kvůli změně hranice 4,5 milionu Kč

Radnice Prahy 6 uhradí Suchdolu v souvislosti se změnou hranic v oblasti Dolního Sedlce zhruba 4,5 milionu korun. Částka odpovídá horní hranici odhadů, které začínaly na třech milionech korun. Podle ujednání zahrnuje investice, které vložila suchdolská radnice do obecních budov v Dolním Sedlci.
náhled souboru

Prodloužení dohody o spolupráci mezi ČVUT a Prahou 6

Rektor ČVUT v Praze prof. Ing. Jiří Witzany, DrSc., a starosta Prahy 6 Mgr. Tomáš Chalupa podepsali prodloužení dohody o vzájemné spolupráci mezi Českým vysokým učením technickým v Praze a Městskou částí Praha 6. Spolupráce by se mimo jiné týkala dopravního značení a vytvoření informačního systému v Praze 6.
náhled souboru

Stoletá Bubeneč slavila aneb jedlo se, zpívalo a pilo

Bubeneč oslavila sto let. Oslavy začaly příjezdem historického vlaku na bubenečské nádraží. Místo císaře Františka Josefa, který sem dorazil před sto lety, přivezl vlak zástupce Prahy. Ty slavnostně uvítal Vratislav Vlček, pravnuk prvního bubenečského starosty Aloise Potůčka, který právě před sto lety vítal císaře.
25.10.2004

Vítězné náměstí je symbolem a místem setkávání v Praze 6

V rámci výstavy „Praha 6 mění tvář“, která se konala v září na Vítězném náměstí v Dejvicích, proběhl také průzkum mezi návštěvníky, který mapoval názory občanů nejen na samotnou výstavu, ale především na život v Praze 6. Anketní dotazník na výstavě vyplnilo a do zpracování bylo zařazeno 302 respondentů.

Živnostenský odbor rozšiřuje úřední hodiny

Především jako službu pro podnikatele a živnostníky rozšíří radnice Prahy 6 úřední hodiny na živnostenském odboru. K dosavadnímu pondělku a středě, kdy od 8 – 18 hodin mohli občané řešit své záležitosti spojené s podnikáním a živností, od 1. listopadu 2004 se přidává i čtvrtek dopoledne od 8 – 12 hodin.
24.10.2004

Na radnici Prahy 6 jsou přijímány platební karty

V rámci zlepšení úrovně služeb pro občany zavedla radnice Prahy 6 bezhotovostní platby. Tato služba je zavedena v příjmové pokladně úřadu, na dislokovaném pracovišti živnostenského odboru a na odboru evidence obyvatel.
23.10.2004

Radnice nechala otestovat svou schopnost komunikovat

Ve snaze o kvalitní a manažerské řízení chodu úřadu a tím zlepšení služeb občanům proběhl od května do července 2004 na radnici Prahy 6 audit komunikace úřadu s občany formou osobních návštěv a telefonických dotazů. Vedlejším cílem bylo zhodnotit provázanost komunikačních kanálů a efektivitu úřadem poskytovaných informací veřejnosti.
22.10.2004

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?vynechat=2052&crc=dee68a8dcda4ff012f52a08d568d41bd ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz