Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 20412052 z celkového počtu 2489 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 20412052 z celkového počtu 2489 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Vrátí se na Císařský ostrov výcvik psů?

Areál výcviku psů na Císařském ostrově v Bubenči byl v provozu celé půlstoletí (od r. 1952 až do povodní 2002). Jeho přínos byl zjevný nejen v oblasti bezpečnosti vycházející nejen z výcviku psů, ale i pro přínos v oblasti volnočasových aktivit.

Změně hranice mezi Prahou 6 a Suchdolem už nic nebrání

Změně hranice mezi Prahou 6 a městskou částí Suchdol v oblasti Sedlce už nic nebrání. Její novou linii schválili dnes pražští zastupitelé, což je podle zákona nutné. K Praze 6 se tak od ledna přičlení většina oblasti dolního Sedlce, která nyní patří pod Suchdol.
náhled souboru

Studenti získají výstavní prostor

V prostorách nepoužívaného skladu v areálu pražského nádraží v Bubenči by v nejbližších týdnech měla zahájit činnost Galerie pražských studentů.
25.11.2004
náhled souboru

Finanční pomoc do Tater

Radní Prahy 6 schválili poskytnutí finančního daru ve výši 100 000 Kč na pomoc při odstraňování následků přírodní katastrofy, která postihla oblast Vysokých Tater minulý týden.
náhled souboru

Změna hranic mezi městskými částmi Praha 6 a Praha-Suchdol

Žádost městských částí Praha 6 a Praha - Suchdol o souhlas se změnou hranic mezi městskými částmi a s tím spojený návrh na odpovídající změnu Statutu hlavního města Prahy projedná zítra Zastupitelstvo hl. m. Prahy.
náhled souboru

Divoká Šárka je nejstarší chráněný přírodní útvar v Praze

Hluboká soutěska potoka, vysoké skalní útvary, poměrně rozsáhlé lesy a louky, na nichž se od jara do podzimu pasou ovce a kozy. Zahraniční turista asi jen těžko uvěří, že se hovoří o území hlavního města Prahy - Divoké Šárce.

Při havárii v čistírně odpadních vod jeden mrtvý

Čtyřiadvacetiletý muž nepřežil dnes ráno havárii v čistírně odpadních vod v Papírenské ulici v Praze 6. Při výbuchu bioplynu v jedné z jímek utrpěl těžká mnohačetná zranění ještě další o rok starší muž.
náhled souboru

Park Hadovka - příroda, hry a kultura

Další park v Praze 6 je otevřen veřejnosti! Součástí parku je i moderní, neobvykle pojaté dětské hřiště. Jde o první hřiště v šesté městské části, které je určeno dětem starším, než je jenom věk předškolní, řekl při slavnostním otvírání parku starosta Tomáš Chalupa. Slavnostního otvírání se zúčastnila i dlouholetá obyvatelka Prahy 6, manželka prezidenta Livia Klausová. Podobných míst v Praze by si přála co nejvíce. Otevření parku doplnilo krátké vystoupení sboru Bambini di Praga.
náhled souboru

Americká obchodní komora podpořila výuku jazyků

ZŠ E. Destinnové v Praze 6 dostala od Americké obchodní komory 338 tisíc korun na vybavení pro výuku cizích jazyků. Škola nakoupila do dvou učeben 8 počítačů, dataprojektory, softwarové vybavení a nový nábytek, který umožňuje práci ve skupinách. Na nové učebny se přišel podívat také americký velvyslanec William Cabaniss se starostou Tomášem Chalupou.
náhled souboru

V plamenech války pozvedli zbraň, bojovali a položili životy

Starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa spolu s ministrem obrany Karlem Kuhnlem a zástupcem Československé obce legionářské Jiřím Železným slavnostně odhalili Památník československým zahraničním vojákům, účastníkům II. světové války, na Vítězném náměstí.

Zájem o radniční web neustále roste!

Sotva webové stránky Prahy 6 zaznamenaly rekordní měsíční návštěvnost v září 2004 a přivítaly stotisícího návštěvníka, už je zase všechno jinak a měsíční rekord návštěvnosti se přepisuje! Nejúspěšnějším měsícem se v tuto chvíli stává říjen, během kterého na stránky Prahy 6 přišlo 21 857 návštěvníků!!
10.11.2004
náhled souboru

Cena sympatie za kampaně

Radnice Prahy 6 získala Cenu sympatie v soutěži POP Awards Zlatá koruna 2004 za kampaně „Praha 6 mění tvář“ a „Bubenči je sto“. Porota soutěže o nejlepší materiály a prostředky komunikace v prodejních místech ocenila využití nákupních košíků v síti supermarketů Delvita k informování občanů o dvou významných akcích, které proběhly v září a říjnu v Praze 6 – výstavě Praha 6 mění tvář a oslavám 100 let Bubenče.
09.11.2004

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?vynechat=2040&crc=49e2a1e36e9b264c13e59a4ad2083b46 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz