Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 18131824 z celkového počtu 2471 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 18131824 z celkového počtu 2471 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Druhý stupeň povodňové aktivity v Praze 6

Od včerejší noci má radnice Prahy 6 nonstop pohotovost. Dnes ráno svolal starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa Povodňový štáb. Důvodem je II. povodňový stupeň, který v tuto chvíli platí v hlavním městě. První opatření, které Povodňový štáb Prahy 6 přijal, bylo zprovoznění bezplatné infolinky  800 100 290.
náhled souboru

Praha 6 má nejlepší webové stránky v kraji

Praha 6 se stala nejúspěšnější výpravou v dnešním finále krajského kola celostátní soutěže Zlatý erb. Po verdiktu poroty si portál PRAHA6.CZ odnesl vítězství v kategorii Nejlepší webové stránky města a druhé místo v kategorii Nejlepší elektronická služba za fulltextové vyhledávání s pamětí a statistikou. Zároveň získal zvláštní cenu k měsíci internetu - za neustálý přínos a rozvoj internetové komunikace s veřejností.
náhled souboru

Stavební úřad zlikvidoval černou stavbu

Na černo postavený domek v Liboci rozebraly bagry. Demolici provedl stavební odbor radnice poté, co pravděpodobný majitel ani stavebník přes opakované výzvy neplnil nařízení k odstranění stavby. Během bourání došlo k napadení úředníka z radnice.
27.03.2006

Lidé sklady místo Ergonu nechtějí

Nedostavěný areál Ergonu, jehož ocelová konstrukce léta „straší“ v Ruzyni, by měla zmizet do konce června. Výběrové řízení, které vypsal magistrát, vyhrála pozemek firma Bredo. Podmínkou k získání pozemku je odstranění torza Ergonu. S tím firma již začala.
náhled souboru

Permoník se probudil ze zimního spánku

Celoměstská hra Permoník, kterou hrají děti v Praze 6 už třetím rokem, se probudila ze zimního spánku. Pro všechny děti, které vloni Permoníkovi napsaly dopis nebo namalovaly obrázek, byly dnes na radnici připraveny dárky.

Břevnovská radiála pouze v tunelu

Břevnovská radiála by podle požadavků městské části měla být plně vedena v tunelu, a to v obou směrech. Vyplývá to z vyjádření, které schválili radní Prahy 6. Ti se společně s odbornými komisemi vyjadřovali k záměru stavby z hlediska jejích vlivů na životní prostředí.
20.03.2006

Zastupitelé schválili prodej divadelní lodi bratrům Formanům

Zastupitelé schválili prodej tlačného člunu, který tvoří základ „divadelní lodi“, občanskému sdružení Divadlo bratří Formanů, v jehož majetku je vnitřní vybavení.
10.03.2006
náhled souboru

Chalupa: Dejvická ulice musí zůstat tradiční hlavní třídou

Starosta Tomáš Chalupa včera pozval na radnici ke společnému stolu všechny majitele a spolumajitele domů na Dejvické ulici. Cílem tohoto neformálního setkání bylo zahájit diskusi o budoucnosti Dejvické ulice, kterou v dlouhodobém časovém horizontu logicky ovlivní výstavby nákupních obchodních center v Praze 6.
09.03.2006
náhled souboru

Úřední hodiny až do 20 hodin

Pondělní úřední hodiny v informační kanceláři v budově radnice Prahy 6 budou od 6. března rozšířeny až do osmé hodiny večerní. Fungovat zde bude podatelna, ověřování a zároveň informační kancelář.

Radnice chystá rekonstrukci obecních domů

Domy, kterých se nedotkla privatizace a zůstávají natrvalo majetkem obce, se staly vizitkou městské části. Řada z nich je ve špatném technickém stavu. Radnice nechala zpracovat jejich přehled a postupně připravuje generální rekonstrukce těchto objektů.
náhled souboru

Radnice vystavuje Modré obrazy

V tzv. Galerii chodba neboli v 1. patře radnice vystavuje své kresby Petra Kameníčková. Česká televize v současné době o této tělesně postižené výtvarnici natáčí dokument.
22.02.2006
náhled souboru

Český lev, ceny Alfréda Radoka nebo Thálie?

Jméno Dejvického divadla nebo jeho členů se objevuje hned v několika nominacích na nejprestižnější divadelní i filmové ceny za rok 2005. Radnice Prahy 6 podporuje Dejvické divadlo čtyřletým grantem ve výši téměř 40 mil. korun.
22.02.2006

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?vynechat=1812&crc=15106e5bd38dde8f37c323591f4b854e ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz