Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 17051716 z celkového počtu 2396 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 17051716 z celkového počtu 2396 vyhovujících záznamů.

Hlavní město a Praha 6 společně opraví silnice v Sedlci

Hlavní město a Praha 6 společně zajistí dokončení výstavby splaškové kanalizace v Sedlci i obnovu místních komunikací, které stavba zasáhla.
náhled souboru

Začal "Dialog prostoru a času"

Jak vypadala Praha 6 před 80 lety? Porovnejte ji s tím, jak vypadá dnes. Unikátní výstavu fotografií s názvem Dialog prostoru a času zahájil starosta Tomáš Chalupa ve čtvrtek 18. května v Písecké bráně.
22.05.2006

Lustr si posvítil na prodej alkoholu

Na podávání alkoholu mladistvým se v noci z pátku na sobotu soustředil policejní zátah ve 25 hospodách, barech a diskotékách v Praze 6. Tato kontrola by se podle starosty Chalupy měla v budoucnu opakovat.
náhled souboru

Spejbl a Hurvínek: Do ústavu nejdeme!

Legendární loutky - čerstvý osmdesátník Hurvínek a o šest let starší »taťulda« Spejbl - nepůjdou do domova důchodců! Po osmi letech sporů Vrchní soud v Praze definitivně rozhodl, že na české »rodinné stříbro« nemá nárok dědic zakladatele divadla Josefa Skupy - Městský ústav sociálních služeb v Plzni, ale ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka Helena Štáchová.
12.05.2006
náhled souboru

Grand Prix 2006 má "bytovka" z Petřin

Jestli sázkové kanceláře letos vypsaly kursy na nejprestižnější českou architektonickou soutěž, její vítěz byl určitě původně outsiderem. Žádné monumentální dílo, experiment či neobvyklá realizace. Ale barevná, členitá bytovka na dobré adrese v Praze.
náhled souboru

Včelí roj vyděsil školáky

Konec dnešního odpoledního vyučování na základní škole Emy Destinnové na náměstí Svobody v Praze 6 – Bubenči se rázem změnil ve chvilky napětí a pro někoho i možného ohrožení.
náhled souboru

Pro Podbabu zvítězila souvislá budova bytového komplexu

Soutěžní návrhy mladých evropských architektů pro Prahu a Plzeň, které vznikly v rámci osmého ročníku soutěže Europan, si zájemci budou moci prohlédnout v pražské Galerii Jaroslava Fragnera od 15. do 25. května.
náhled souboru

S "déčkem" se má začít do tří let

Stále netrpělivě čeká Praha 6 na prodloužení metra A, které spojí Dejvice (a následně i motolskou nemocnici) s ruzyňským letištěm. Zatím nepadlo definitivní rozhodnutí, zda se trasa D a prodloužení A budou stavět současně, nebo některá dostane přednost.
náhled souboru

Čury, mury, fuk...a mraky byly pryč!

K 8. květnu (dříve 9. květnu) už každoročně od konce války patří i představení Libuše v Národním divadle. Důvodem není jenom oslava vítězství války, jde i o zvyšování pocitu státnosti. V hlavním městě zcela unikátní vystoupení sólistů a orchestru Národního divadla nabídla radnice Prahy 6 při akci Dejvická 006 přímo na ulici.
09.05.2006
náhled souboru

Odhalena deska legendárnímu odbojáři Balabánovi

Dvě stovky Pražanů přišly včera do Studentské ulice v Praze 6 uctít památku legendárního odbojáře z druhé světové války Josefa Balabána, člena odbojové skupiny Tři králové, která působila v protektorátu v letech 1939 až 1942.
náhled souboru

Přibudou čtyři nové radary na měření rychlosti

Za sedmatřicet milionů koupí pražský magistrát dvacet radarů pro měření rychlosti aut. Zařízení rozmístí ve vybraných ulicích metropole. V Praze 6 tak přibudou 4 nové radary.
náhled souboru

Dobrá adresa je také Praha 6

Co znamená "dobrá pražská adresa"? Pro každého něco trochu jiného. K nejoblíbenějším místům patří Praha 6, ale i Podolí nebo Košíře.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?vynechat=1704&crc=31c117757c1d928171d19a6676daca8a ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz