Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 2536 z celkového počtu 155 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 2536 z celkového počtu 155 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

PRAHA 6: Děti mají unikátní zelenou učebnu, radnice na ni přispěla desítkami tisíc korun

Meteorologická stanice, speciální naučné panely a nově i japonský červený javor. Tak vypadá unikátní venkovní zelená učebna Základní školy Dlouhý lán v Praze 6. Slavnostně ji ve čtvrtek odpoledne otevřela Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6 a speciální host – populární meteoroložka Dagmar Honsová. Radnice na zřízení venkovní učebny přispěla 53 tisíci korunami.  V Praze 6 je to už osmá zelená učebna a budují se další.
náhled souboru

Praha 6 má i letos své "Vynikající učitele"!

Městská část Praha 6 letos už po deváté ocenila své vynikající učitele. Ocenění je udělováno ve třech kategoriích na návrh ředitelů základních a mateřských škol a na základě rozhodnutí devítičlenné poroty, jmenované z členů Komise pro výchovu a vzdělávání. Ocenění na slavnostním ceremoniálu v Písecké bráně předával Ondřej Balatka, radní městské části Praha 6 pro oblast školství, sportu a volného času.
náhled souboru

V Praze 6 nastupuje 1106 prvňáčků, nejvíc za posledních 20 let

Praha, 2. 9. 2013 - První školní den navštívila starostka městské části Praha 6 Marie Kousalíková Základní školu Červených vrch a gymnázium Arabská. Letos v Praze 6 nastupuje do prvních tříd 1106 dětí. To je nejvíc za posledních 20 let.
náhled souboru

Ministr školství Fiala rozdával v Praze 6 vysvědčení!

Ministr školství Petr Fiala v poslední školní den zavítal na ZŠ a MŠ Červených vrch. Společně s Ondřejem Balatkou, radním Prahy 6 pro školství a Janou Matoušovou, ředitelkou školy pak předali dětem desítky vysvědčení a pamětních listů.
náhled souboru

Praha 6 má už čtyři nově opravená hřiště

Nové povrchy, branky, koše nebo střídačky. Přesně tak vypadají nově zrekonstruovaná sportovní hřiště u čtyř základních škol v Praze 6. Nová hřiště teď mají základní školy Červený vrch, Petřiny jih, Petřiny sever a Pod Marjánkou. Základní škola J. A. Komenského má novou tělocvičnu. Radnice za rekonstrukce zaplatila více než 7 milionu korun. Hřiště u ZŠ Petřiny sever otevíráme 30. května ve 16 hodin odpoledne!
náhled souboru

O MATEŘSKÉ ŠKOLY JE VELKÝ ZÁJEM, HLÁSÍ SE VÍCE NEŽ 1300 DĚTÍ

I letos je o mateřské školky v Praze 6 velký zájem. Pro školní rok 2013/2014 je  přihlášeno přes 1300 dětí. To je zhruba stejný počet jako v loňském roce. V letošním roce je v mateřských školách k dispozici zhruba 800 volných míst, další mohou být uvolněna na konci května, po vyřešení odkladů povinné školní docházky.
náhled souboru

ZÁPISY DO MATEŘSKÝCH ŠKOL ZAČÍNAJÍ UŽ V ÚTERÝ

UVNITŘ ČLÁNKU - PRAVIDLA PRO PŘIHÁŠENÍ DO ŠKOLKY. Zápisy do mateřských škol v letošním roce začínají s téměř měsíčním předstihem. Přihlášky spolu s evidenčními listy si rodiče v mateřských školách vyzvednou již 12. a 13. února a do zvolené mateřské školy je vrátí 26. nebo 27. února. Všechny informace o školkách na Praze 6 najdete už teď na našem webu www.jakdoskolky.cz
náhled souboru

„Praha bezpečně online“ - projekt pro rodiče, učitele a děti

Projekt „Praha bezpečně online“ již třetím rokem poskytuje laické i odborné veřejnosti informace k tématu ochrany před nebezpečími na internetu. Semináře realizuje Národní centrum bezpečnějšího internetu ve spolupráci s hlavním městem Praha a městskou částí Prahy 6.
náhled souboru

Děti z italského Roncegno Terme navštívily MČ Praha 6

V úterý 17. října 2012 městský úřad Praha 6 navštívili žáci z partnerského města Roncegno Terme. Při své návštěvě se setkali s radním Ondřejem Balatkou, který zodpovídá za oblast školství.
náhled souboru

Zahájení 1. školního dne

Po dvou měsících letních prázdnin se do lavic vrátili žáci a studenti. Začal nový školní rok. V některých školách Prahy 6 však bylo jeho zahájení o něco slavnostnější než jinde, navštívila je starostka Marie Kousalíková, aby jim popřála mnoho úspěchů.
náhled souboru

Dětský den na Petynce

V pátek pořádala MČ Praha 6 Dětský den na Petynce.
náhled souboru

Myslíme na všechny - zábavné odpoledne s Prahou 6 v pátek 11. května

Dovolujeme si Vás pozvat na zábavné, sportovní a informační odpoledne s Prahou 6 pod názvem Myslíme na všechny, které proběhne již tento pátek 11. 5. od 11.00 do 19.00 hodin před Národní technickou knihovnou. Akce je určena nejen pro seniory a osoby se zdravotním postižením, ale i pro studenty, rodiny s dětmi a širokou veřejnost. Pořadatelem je MČ Praha 6 ve spolupráci s Hlavním městem Praha.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?OblastID=5&vynechat=24&crc=a96f473be6f8b186e09cd70f7af75cf8 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz