Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 121132 z celkového počtu 155 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 121132 z celkového počtu 155 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Prodloužení dohody o spolupráci mezi ČVUT a Prahou 6

Rektor ČVUT v Praze prof. Ing. Jiří Witzany, DrSc., a starosta Prahy 6 Mgr. Tomáš Chalupa podepsali prodloužení dohody o vzájemné spolupráci mezi Českým vysokým učením technickým v Praze a Městskou částí Praha 6. Spolupráce by se mimo jiné týkala dopravního značení a vytvoření informačního systému v Praze 6.

Granty na podporu zájmových aktivit v roce 2005

Radní Prahy 6 schválili programy na podporu zájmových aktivit a také pravidla pro udělení grantu pro příští rok. Radnice chce formou grantů podpořit zájmové aktivity, kde jsou zahrnuty programy pro oblast kultury, sportu a volného času.
náhled souboru

Zástupci radnice přivítali prvňáčky

Zástupci radnice přivítali 1. září prvňáčky ve školách v Praze 6. A stejně tak jako každoročně i letos jsou na začátku školního roku přechody přes frekventované vozovky v blízkosti škol v Praze 6 po celý první týden střeženy. V rámci akce „Bezpečně do školy“ budou o bezpečnost dětí dbát jak příslušníci městské, tak státní policie. Navíc pak v problémových lokalitách, jako jsou např. ul. Patočkova, Evropská a další, budou policisté přítomni po celý rok.
náhled souboru

Místo angličtiny k vodě!

Celkem 50 dětí mezi 13 a 15 lety z dětských domovů, které se účastní letní školy angličtiny a němčiny pořádané Výborem dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, navštívilo koupaliště Petynka. Děti přivítala místostarostka Prahy 6 Marie Kousalíková a předala jim praktický dárek – tričko Prahy 6. Děti samozřejmě měly vstup zdarma.
náhled souboru

Skauti vyráží na kola na Island

Starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa s místostarostkou Marií Kousalíkovou přijali na radnici členy skautského oddílu Jeleni a turistického oddílu Arachné. Oba oddíly mají své sídlo v Břevnovském klášteře v Praze 6 a zároveň téměř všichni členové oddílů bydlí v Praze 6. Společně odjíždějí na třítýdenní expedici na kolech na Island.

Prázdninový provoz mateřských škol v létě 2004

Podrobné informace o prázdninovém provozu mateřských škol na území Prahy 6.
náhled souboru

Rekonstrukce a dostavba školy a školky v Břevnově

Konec školního roku bude ve znamení rekonstrukcí a oprav na ZŠ Bělohorská 174 a také MŠ Bělohorská 1 v Praha 6 – Břevnově. Rekonstrukce potrvá až do letošního listopadu a přijde radnici na zhruba 27,5 mil. Kč.
náhled souboru

Podvečer pro maminky přilákal přes stovku rodičů

Koncert „Podvečer pro maminky“, který ve známé Galerii Miro v kostele sv. Rocha v Praze 6 připravila ZŠ Marjánka na včerejší odpoledne, přilákal přes stovku rodičů. V hodinovém programu se předvedl školní flétnový a pěvecký sbor pod vedením ředitelky školy Anny Niklové a Radomily Krchové, doplněný hosty. Krátké vystoupení si připravily i děti z mateřských škol Jílkova a Parléřova.

Žáci ZŠ Marjánka: Víme o EU teď možná víc, nežli dospělí

Na nedávný vstup České republiky do Evropské unie reagovaly i některé základní školy. Například na ZŠ Marjánka v Praze 6 probíhal během celého letošního školního roku projekt o EU, do kterého se zapojili žáci prvního i druhého stupně.
náhled souboru

Děti poklepaly základní kámen nové tělocvičny

Základní kámen nové tělocvičny, kterou v areálu ZŠ T.G. Masaryka v Ruzyni nechá postavit radnice za 25 mil. Kč, poklepaly včera kromě přítomných dětí i starosta Tomáš Chalupa a ředitelka školy Dana Hudečková. Ta neskrývala své nadšení, že po více než 80 letech bude mít škola svou tělocvičnu.

Starosta zahájí školní dětský karneval

Starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa slavnostně předá nové oplášťování – zateplení fasády základní školy Petřiny – jih (ul. Šantrochova 2) na úvod školního dětského karnevalu v neděli 11. ledna 2004 ve 14 hodin.
náhled souboru

Výtvarná soutěž pro děti z Prahy 6 o koloběžku

Radnice Prahy 6 vyhlásila výtvarnou soutěž na téma: „Prázdniny na kole, na skateboardu, na in-line bruslích nebo pěšky“.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?OblastID=5&vynechat=120&crc=d6632380e7caa6df7c6923e62fdf7194 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz