Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 4960 z celkového počtu 66 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 4960 z celkového počtu 66 vyhovujících záznamů.

Prodeje po jednotlivých bytech se ukazují jako nejvýhodnější

Nejrozsáhlejší prodej nemovitého majetku v historii zažívá Praha 6. Zastupitelé v roce 2003 rozhodli o tom, že více než tři čtvrtiny domovního fondu (5875 bytů), který je v současnosti svěřen městské části, budou za výhodných podmínek nabídnuty stávajícím nájemcům.

Rekonstrukce fasád a výměny oken panelových domů

Radní schválili rekonstrukce fasád a výměny oken u čtyř panelových domů na sídlišti Dědina v ulicích Vlastina, Ciolkovského a Žukovského. Rekonstrukce těchto domů byla zařazena do plánu investic městské části na letošní rok.

Do dubna budou schváleny ceny dvou tisíc bytů

Privatizace obecních bytů již postupuje v zavedených kolejích. Téměř ve všech domech určených k prodeji je již dokončeno laserové přeměřování pro prohlášení vlastníka. Na jeho základě zastupitelé postupně schvalují ceny bytů v domech podle v minulosti schváleného seznamu.
náhled souboru

Priority rozpočtu: chodníky, zeleň, školy

Stovky milionů do ulic a chodníků, škol či na veřejnou zeleň nebo na zahájení výstavby dvou domovů seniorů. To jsou některé z položek rozpočtu pro letošní rok, který těsně před koncem roku schválilo zastupitelstvo. Stejně jako v minulých letech, ani letos rozpočet nepočítá s přijetím žádného úvěru či půjčky. Veškeré výdaje budou financovány výhradně z vlastních zdrojů.
náhled souboru

Speciální informační kancelář o prodejích bytů

Pro kvalitní informování nájemců obecních bytů byla v prostorách SNEO, a.s. (Nad Alejí 2, Praha 6, Petřiny) zřízena informační kancelář, kde budou poskytnuty veškeré informace o prodejích.
náhled souboru

Losování bytů vrcholem druhého dne výstavy

Vrcholem druhého dne výstavy o historii i budoucnosti Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“ bylo nepochybně losování o deset obecních bytů o velikosti od 1+0 až po 2+1. Cenová relace bytů se pohybovala od 150 tisíc do 750 tisíc korun. Losovalo se na Vítězném náměstí v Praze 6 u výstavního stanu před zraky více než dvou set přihlížejících. Přihlášek v osudí se však sešlo více než 15 tisíc.

Přes 15 tisíc přihlášek je znovu v osudí s byty

Druhé výběrové řízení v historii Prahy 6 na prodej 10 bytů různých velikostí formou losování bylo uzavřeno!! Do losování se nakonec dostalo 15 589 přihlášek !!! Vlastní losování bude veřejné a proběhne v neděli 5. září 2004 v 16 hodin ve velkoplošném stanu na Vítězném náměstí v Dejvicích v rámci výstavy rozvojových programů Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“.

O deset obecních bytů se bude losovat v září

Podruhé mohou zájemci o bydlení v Praze 6 zkusit své štěstí a zúčastnit se veřejného losování o byt. V osudí je tentokrát deset bytů různých velikostí i cen. Kolo štěstěny se roztočí 5. září 2004 v 16 hodin ve velkoplošném stanu na Vítězném náměstí v Dejvicích, kde bude zároveň probíhat výstava rozvojových programů Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“.

Nabídka bydlení pro občany hlavního města

MČ Praha 13 spolu s bytovým družstvem nabízejí dalším občanům Prahy možnost zajímat se o volné byty 3+kk a 1+kk. v připravovaném Družstevním výškovém bytovém domu Petržílkova na Slunečním nám. v Nových Butovicích, v těsné blízkosti stanice metra Hůrka. V současné době probíhá přihlašování a výběr zájemců o byt v tomto objektu.

Losovat se bude o dalších 10 bytů

Po nedávno skončeném prodeji patnácti obecních bytů formou losování rozhodli radní, že stejným způsobem prodají i dalších 10 bytů. Cenové rozmezí dalších losovaných bytů je od 150 tisíc Kč až po zhruba 750 tisíc Kč. Jejich velikost je také různá, od 1+0 po 2+1.
náhled souboru

Že jsem vyhrál byt mi zavolala sousedka…

Celkem 70 hodin trvalo třiceti lidem otvírání a zpracovávání 25 467 přihlášek v průběhu pěti dnů od vyhlášení do uzávěrky zřejmě největšího výběrového řízení v historii Prahy 6 a možná i celého hlavního města. Došlé přihlášky vážily celkem 300 kg.
náhled souboru

Přes 20 tisíc přihlášek přišlo do výběrového řízení !!

První výběrové řízení v historii Prahy 6 na prodej 15 bytů formou losování bylo uzavřeno!! Zájem lidí, který v posledních dnech razantně stoupal, vygradoval dnešní několikasetmetrovou frontou před budovou sídla SNEO, a.s., kde zaměstnanci akciové společnosti přijímali přihlášky občanů.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?OblastID=3&vynechat=48&crc=75e3983de499104aa432a3040e706e69 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz