Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 3746 z celkového počtu 46 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 3746 z celkového počtu 46 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Šestka nejen čistší, ale i krásnější

Na území městské části vznikají nové květinové záhony. Již nyní se intenzivně pracuje na téměř dvaceti místech, aby na nich na jaře mohly vykvést barevné tulipány. Radnice tak pokračuje ve svém záměru udělat Prahu 6 pro její obyvatele pěknější a barevnější.

Vítězné náměstí je symbolem a místem setkávání v Praze 6

V rámci výstavy „Praha 6 mění tvář“, která se konala v září na Vítězném náměstí v Dejvicích, proběhl také průzkum mezi návštěvníky, který mapoval názory občanů nejen na samotnou výstavu, ale především na život v Praze 6. Anketní dotazník na výstavě vyplnilo a do zpracování bylo zařazeno 302 respondentů.

Novinky emailem

Staronovou službu spustila radnice Prahy 6 na svých webových stránkách. Jedná se o odběr novinek emailem přímo do poštovních schránek zájemců. Rozesílání novinek emailem bylo dočasně pozastaveno na jaře letošního roku, kdy byly spuštěny zcela nové stránky radnice. S touto službou se počítalo i nadále, pouze se připravovala do novější a modernější podoby, aby občané mohli v co největší míře rozhodovat o tom, co, kdy a v jaké podobě budou dostávat do své emailové schránky. V současnosti je k odebírání novinek emailem přihlášeno přes tisíc lidí.
14.10.2004
náhled souboru

Lidé pohlédli do budoucnosti

Radnice připravila pro veřejnost výstavu, na níž představila plánované projekty a nechala občany nahlédnout do budoucí podoby Prahy 6. Že toto téma nebylo a není obyvatelům „šestky“ lhostejné, dokázala mnohá setkání, na kterých se lidé zajímali o nové stavby a rozvoj svého okolí.
21.09.2004
náhled souboru

Chatování s Kousalíkovou sledovali i lidé ve stanu

Dnes proběhl další on-line rozhovor v rámci výstavy „Praha 6 mění tvář“, tentokrát s místostarostkou Marií Kousalíkovou. Počet otázek, které diskutující položili, byl dokonce vyšší, nežli minulý týden při historické premiéře chatu v Praze 6 se starostou Tomášem Chalupou.
13.09.2004

Lidé se hádali o nové dálnice

Na veřejné diskusi o dopravě na severu města se střetly radnice Prahy 6 a Suchdola. Pořádně to jiskřilo na diskusi radnic s lidmi o dopravě včera v budově Strojní fakulty ČVUT. Tvrdé spory se vedly o dálnici přes Suchdol.
náhled souboru

Ve znamení cyklistiky

Dnešní den byl na výstavě „Praha 6 mění tvář“ věnován cyklistice, která neodmyslitelně patří ke každodenní realitě. Cyklističtí fanoušci mohou v současné době v hlavním městě využívat zhruba 200 km cyklotras, přičemž Praha 6 nabízí cyklistům zhruba pětinu, tedy 40 km ideálních tras, které prochází atraktivními lokalitami městské části.
08.09.2004
náhled souboru

Praha 6 poprvé v historii on-line

Nejsledovanější událostí třetího dne výstavy „Praha 6 mění tvář“ byla první on-line diskuse v historii Prahy 6 s představitelem radnice. Prvním odpovídajícím byl starosta Tomáš Chalupa. Elektronické diskutování mezi 12-13 hodinou mohli sledovat nejen návštěvníci webových stránek Prahy 6, ale i přítomní ve výstavním stanu na Vítězném náměstí, kde se celý rozhovor promítal na velkoplošné plátno.
06.09.2004
náhled souboru

Losování bytů vrcholem druhého dne výstavy

Vrcholem druhého dne výstavy o historii i budoucnosti Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“ bylo nepochybně losování o deset obecních bytů o velikosti od 1+0 až po 2+1. Cenová relace bytů se pohybovala od 150 tisíc do 750 tisíc korun. Losovalo se na Vítězném náměstí v Praze 6 u výstavního stanu před zraky více než dvou set přihlížejících. Přihlášek v osudí se však sešlo více než 15 tisíc.
náhled souboru

Začala výstava Praha 6 mění tvář

S poměrně těžkou konkurencí – téměř letním počasím – se musel „utkat“ první den výstavy „Praha 6 mění tvář“, která je pro veřejnost otevřena od 4. – 19. 9. denně od 12 do 22 hodin ve výstavním stanu na Vítězném náměstí. Nicméně i přesto, že počasí lákalo spíše k návštěvě koupaliště, prohlédnout si expozici s více než sto panely představujícími plány a záměry městské části i soukromých investorů, které významně ovlivní budoucnost Prahy 6, přišlo hned první den zhruba dvě stě lidí.

Konec výpisu.© 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?OblastID=13&vynechat=36&crc=c3ccd175bd02647e25b9531f59dd34f0 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz