Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 373384 z celkového počtu 456 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 373384 z celkového počtu 456 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Nejvíc cestujících projde stanicí metra na Dejvické

Lidské mraveniště připomíná konečná stanice metra trasy A Dejvická na Vítězném náměstí v Praze 6. Ze všech třiapadesáti stanic v síti podzemní dráhy jí denně projde nejvíce lidí - asi 127 tisíc.
08.12.2005
náhled souboru

Téměř polovina obyvatel Prahy 6 navštívila Dejvické divadlo

Podle závěrů rozsáhlého výzkumu agentury Factum Invenio ve správním obvodu Praha 6 jsou postoje obyvatel k Dejvickému divadlu překvapivě vstřícné. Téměř polovina obyvatel Prahy 6 navštívila někdy v minulosti Dejvické divadlo (48,7 %). Na otázku, zda pokračovat ve finanční podpoře Dejvického divadla, dává provedený výzkum souhlasnou odpověď.
22.11.2005
náhled souboru

Lidé si nepřejí investici do výstavby nové radnice

Téměř tři čtvrtiny obyvatel (72,7%) správního obvodu Praha 6 si myslí, že by městská část neměla investovat obecní prostředky do výstavby nové radnice na Vítězném náměstí. Podporu má tato investice pouze u jednoho občana ze sedmi.
náhled souboru

Den veteránů

Pietní akt ke Dni Veteránů proběhl v pátek 11.11. v 11 hodin u Památník československých vojáků, účastníků 2. sv. války na Vítězném nám.
11.11.2005
náhled souboru

O garážích pod náměstím se rozhodne příští rok

O stavbě podzemních garáží pod částí Puškinova náměstí bude dejvická radnice rozhodovat až příští rok. Odborné komise nejprve posoudí dvě obsáhlé studie, které hodnotí a navrhují místa, kde by bylo možné a vhodné garáže vybudovat. Připomínky k materiálu mají komise vypracovat do 31. ledna 2006, určilo dnes zastupitelstvo.
náhled souboru

Chalupa: Je klíčové znát skutečně názor většiny

Radnice Prahy 6 ve spolupráci s agenturou Factum Invenio zpracovala nejrozsáhlejší výzkum nejen v měřítku Prahy 6, ale i celopražském, na téma: Postoje veřejnosti vůči strategickým investičním záměrům ve správním obvodu Praha 6.

Infoliga: Jakou informační hodnotu mají weby úřadů?

Web úřadu může být užitečný i bezcenný, a to především z hlediska své informační hodnoty pro občany. Projekt Infoliga sestavil vůbec první pomyslný žebříček webů úřadů - hodnotí se pochopitelně hlavně hledisko otevřenosti, transparentnosti a možností boje proti korupci. A portál PRAHA6.CZ se hned dostal do TOP TEN úředních webů v této republice!
náhled souboru

Nejstarší občan Prahy 6 oslavil 101. narozeniny!

V Domově důchodců v Šolínově ulici byl důvod k oslavám. Paní Marie Štěrbová oslavila v říjnu 101 let.
náhled souboru

Řekni to květinou

Starosta Tomáš Chalupa a velvyslankyně Nizozemí paní Ida Leonore Van Veldhuizen-Rothenbucher zasazením řádky cibulek tulipánů společně založili nový záhon na Vítězném náměstí.
náhled souboru

Semafor je doma v Globusu

Vlastnoručně namalovanou repliku Hynaisovy opony v Národním představil Jiří Suchý první říjnový den při otevírání nového (a velmi pěkného) Divadla Semafor v dejvickém sále Globus ze všeho nejdřív.
03.10.2005
náhled souboru

Kampaň proti psím exkrementům na chodnících

Psí výkaly na chodnících a v parcích jsou problém, který každý dobře zná. Zvláště, když si ho přinese na botě až domů. Nehoráznost některých pejskařů pobuřuje veřejnost a proto radnice Prahy 6 odstartovala na území městské části netradiční kampaň, jejímž cílem je upozornit majitele psů na větší zodpovědnost při venčení svých miláčků.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?Katastr=3&vynechat=372&crc=ca24b2e56631a691bd27a13ac49a72cd ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz