Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 373384 z celkového počtu 486 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 373384 z celkového počtu 486 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Dobrá adresa je také Praha 6

Co znamená "dobrá pražská adresa"? Pro každého něco trochu jiného. K nejoblíbenějším místům patří Praha 6, ale i Podolí nebo Košíře.

Informace o činnosti zastupitelstva a jeho členech

Zastupitelé Prahy 6 schválili pravidla pro zveřejňování informací o činnosti zastupitelstva a činnosti orgánů městské části na webové stránce Prahy 6. Zároveň schválili pravidla pro zveřejňování informací na webu o členech zastupitelstva jako příjemců veřejných prostředků.
náhled souboru

Šestka kvete celý rok

V Praze 6 rozkvétá v těchto dnech 140.000 květin, z toho na Vítězném náměstí osmdesát tisíc různobarevných tulipánů. Radnice do programu pod heslem „Šestka kvete“ investovala celkem dva miliony korun.
náhled souboru

V Praze 6 je na počet obyvatel největší koncentrace hřišť

Autobus deníku Šíp zavítal tentokrát do Prahy 6. Každý, kdo šel minulý čtvrtek po Dejvické ulici, se mohl v připraveném autobuse na cokoliv zeptat a navíc během odpoledne na dotazy asi desítky místních občanů odpověděl i starosta Tomáš Chalupa.
24.04.2006
náhled souboru

Legendární soutěž opět startuje

Hanspaulská liga - s jarem opět přicházejí kuriózní fotbalová klání 736 družstev.
20.04.2006

Praha 6 nebude ani letos podnikatelům zvyšovat nájemné

Rada rozhodla nezvyšovat nájemné z nebytových prostor o index průměrné míry inflace za uplynulý rok. Podnikatelům tak letos nezvýší nájemné o 1,9 %.
náhled souboru

Lidé si mohou požádat o příspěvek na květinovou výzdobu oken

Formou grantu rozšíří a doplní radnice Prahy 6 květinovou výzdobu nejen na plochách veřejné zeleně, ale i v oknech směřujících na veřejná prostranství.
náhled souboru

Fotografie na diskusním foru

Je tomu sotva pár dní, co skončila soutěž Zlatý erb 2006, ve které Praha 6 vyhrála cenu za Nejlepší webové stránky města roku 2006 v krajském kole a už portál PRAHA6.CZ přichází s další revoluční novinku v komunikaci s veřejností! Na základě podnětu občana umožnil portál přiřazovat k příspěvkům v diskusním foru přílohy ve formátech JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, XLS a TXT do velikosti 1MB.
náhled souboru

Bezpečná ulice začíná Dejvickou

Starosta Tomáš Chalupa uvítal ochotu pěti zástupců bank se sídlem na Dejvické ulici a blízkém okolí – Komerční banky, Raiffeisen Bank, eBanky, České spořitelny a GE Money – jednat o obecním projektu Bezpečná ulice. Projekt má za cíl eliminovat pouliční kriminalitu a loupežné přepadávání bank.
náhled souboru

Skončil II. povodňový stupeň

Po čtyřech letech od historických povodní Vltava v Praze 6 zazlobila znovu. Starosta Tomáš Chalupa okamžitě spustil režim – krizový plán, který má radnice Prahy 6 velmi podrobně zpracovaný, a to nejen pro případ povodní. Od 28. března, kdy byl v Praze vyhlášen druhý povodňový stupeň, přešla radnice do pohotovosti, tzn. že do odvolání byla pro zaměstnance radnice pracovní pohotovost 24 hodin denně. Ta skončila dneškem, kdy byl zrušen II. povodňový stupeň.
náhled souboru

Orlík začal odpouštět více vody

Kolem poledne začal Orlík odpouštět z přehrady více vody, proto Vltava v Praze opět stoupla. Průtok se pohybuje na zhruba 1460 krychlových metrech za vteřinu a může se ještě mírně zvyšovat, ale je stále regulován Vltavskou kaskádou.
náhled souboru

Vltava poklesla, pohotovost v Praze 6 ale trvá

Hladina Vltavy v Praze během včerejšího odpoledne viditelně poklesla. Průtok vody se snížil a ve 20 hodin dosahoval 1 340 m3/s. To znamená, že v hlavním městě stále trvá 2. stupeň povodňové aktivity. Povodí Vltavy ujišťuje, že průtok nadále nepřekročí hranici 1 500 m3/s.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?Katastr=3&vynechat=372&crc=ca24b2e56631a691bd27a13ac49a72cd ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz