Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 289300 z celkového počtu 373 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 289300 z celkového počtu 373 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Kampaň proti psím exkrementům na chodnících

Psí výkaly na chodnících a v parcích jsou problém, který každý dobře zná. Zvláště, když si ho přinese na botě až domů. Nehoráznost některých pejskařů pobuřuje veřejnost a proto radnice Prahy 6 odstartovala na území městské části netradiční kampaň, jejímž cílem je upozornit majitele psů na větší zodpovědnost při venčení svých miláčků.
náhled souboru

„Velký bratr“ sledoval i Permoníka

Vůli, nové kamarády a to nejcennější – vytoužený kámen moudrosti – popřály dnes odpoledne tři sudičky účastníkům dobrodružné hry Prahy 6 „Permoník“, při zahájení jeho III. ročníku. Role sudiček se zhostily známé osobnosti - herečka a moderátorka reality show Big Brother Eva Aichmajerová, herec Dejvického divadla Ivan Trojan a bývalý olympionik a radní Prahy 6 Lukáš Pollert.

Prodeje po jednotlivých bytech se ukazují jako nejvýhodnější

Nejrozsáhlejší prodej nemovitého majetku v historii zažívá Praha 6. Zastupitelé v roce 2003 rozhodli o tom, že více než tři čtvrtiny domovního fondu (5875 bytů), který je v současnosti svěřen městské části, budou za výhodných podmínek nabídnuty stávajícím nájemcům.

Do elektronické podoby se převede 6,5 milionu dokumentů

Radní Prahy 6 zadali veřejnou zakázku na digitalizaci úředních dokumentů z odborů výstavby, kanceláře městské části a právního odboru. Přechod k digitální technologii zrychlí administrativní i správní činnosti a vytvoří se i předpoklady pro rychlý přístup občanů k informacím. Zároveň se sníží rizika zničení dokumentů.
náhled souboru

Šestka s novým layoutem

Od zítřejšího rána si občané Prahy 6 budou moci listovat poprázdninovým vydáním svého časopisu Šestka, který přichází s novým layoutem neboli v nové grafické podobě. Grafika časopisu vychází z nedávno schváleného nového vizuálního stylu městské části.
náhled souboru

Praha 6 má dnes již čtrnáct Čestných občanů

V rámci oslav 85 let Prahy 6 dnes proběhlo slavnostní zasedání zastupitelů Prahy 6 v Tereziánském sále Břevnovského kláštera. Během zasedání udělil starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa ocenění „Čestný občan Prahy 6" Monsignoru Janu Machačovi a generálmajoru Antonínu Špačkovi.
náhled souboru

Čistá šestka vyrazila do ulic

Od dnešního dne mohou občané Prahy 6 vidět na ulicích užitková auta polepená obrazovým motivem „Čistá šestka“.
náhled souboru

Loď Tajemství pluje dál pod vlajkou Prahy 6

Radní Prahy 6 schválili prodloužení nájemní smlouvy o nájmu tlačného člunu „divadelní lodi“ o další tři roky. Zároveň schválili dodatek ke smlouvě, který zavazuje Divadlo bratří Formanů uspořádat každý rok ve třech dnech po sobě jdoucích tři představení zdarma pro děti, mládež a seniory v rámci kulturních, sociálních, charitativních či jiných veřejně prospěšných aktivit městské části.
25.08.2005
náhled souboru

V červenci browzdalo na šestkovém internetu zase víc lidí

Počet unikátních návštěvníků internetového serveru PRAHA6.CZ v červenci 2005 oproti předchozímu měsíci sice klesl o 26 % na 15 891, přesto došlo k meziročnímu nárůstu v návštěvnosti o 40,7 %. Vyplývá to z měření návštěvnosti serveru, které pravidelně provádí eMerite.
náhled souboru

U Vítězného náměstí v Praze 6 shořely dřevěné stánky

U Vítězného náměstí v Praze 6 včera po poledni hořely dřevěné prodejní stánky. Podle vyšetřovatele hasičů vznikla škoda asi za 50.000 korun. Možností, proč požár vznikl, je podle něj několik.
náhled souboru

V tvorbě log vítězí studenti

V galerii pražského Design centra byla otevřena přehlídka Studentský design 2005, zahrnující nejlepší práce budoucích designérů z odborných škol celé republiky. Své práce zde vystavuje i autor nového logotypu Prahy 6.

Oprava vodovodních řadů bude mít dopad na dopravu

Ulice Pod Kaštany a Jaselskou čekají od 2.7. do 30.8. rozsáhlé opravy s částečnými i úplnými uzavírkami obou komunikací. Pražská vodohospodářská společnost tady bude provádět komplexní opravy vodovodních řadů, které jsou uloženy pod komunikacemi.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.eu/aktuality/?Katastr=2&vynechat=288&crc=1ade3856916068e49580b7ffb91a6bcd ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz